Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
168 postów 3534 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

POLSKA najbogatszym krajem świata - mlekiem i miodem płynącym!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

POLACY żądają od żydów zamieszkałych w POLSCE spłat szkód, jakich dopuścili się wobec NARODU POLSKIEGO, w okresie od rozpoczęcia II WŚ do nadal!! - 1 transza to ok. 2 tyś bilion (bn) zł + odsetki!

 

 

POLSKA najbogatszym krajem świata - mlekiem i miodem płynącym!??

Tak właśnie jest!! Ponieważ POLSKA ma 2 tyś bilionów (bn) zł do odebrania od żydów zamieszkałych w POLSCE i od IZRAELA!! Tylko taki drobiazg: POLACY muszą przejąć uprzednio rządy w POLSCE od żydów!! Tak nam POLAKOM, dopomóż BÓG!!

 Wyliczenia należności przysługujących NARODOWI POLSKIEMU od żydów, mam z Facebooka od znajomego, który je też ma od znajomych na FB: Maciej StępieńDzięki mojemu znajomemu z FB Jerzy Kowalski: „UDOSTĘPNIAM dzięki Pani Teresie Sikorze i dzięki mojemu znajomemu z FB”: 

CZEMU BANDA ZDRAJCÓW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZAJMUJE SIĘ UKRAINĄ, NIOSĄC ZAGROŻNIE DLA POLSKI, KIEDY SAMA JEST ZANURZONA W SZAMBIE PO USZY!!! ZNOWU TROCHĘ CIEKAWYCH SPRAW: 

 Afery, grabieże i straty Polski:

 

Grabież srebra i złota FONplus cztery miliony dolarów przywiezionych z Londynu do Polski przez gen. Tatara.Strata FON – 4 miliony złotych.

 1. "Urwanie łba"195 wielkich afer dokonanych przez prominentów żydo-komuny (PRL). Dane w/g informacji prasowych lat 80-tych.Strata 12 bilionów złotych.

 2. Grabież dobytku 300 rodzin tzw.,wrogów ludu z Krakowaoraz występujących w mniejszym zakresie na terenie całego kraju wysiedleń w okresie bitwy o handel. Polegało to na wytypowaniu właściciela bogatego domu lub mieszkania. Wtajemniczeni UB-ecy właściciela zabijali lub aresztowali a majątek ich był przechwytywany przez morderców z Bezpieki.Straty 1 bilion złotych.

 3. Urwanie łba"sprawie "wystrzał"”(kradzież depozytów, wymuszanie okupu od cinkciarzy). Udziałowcami afery byli pułkownicy i generałowie MSW.Straty skarbu państwa - 2 biliony złotych.

 4. Bitwa o handel z lat 1945-1950 pod nadzorem {Żyda-Minca}. Odebrano wówczas Polakom dorobek całego życia, dorobek wielu pokoleń polskich rodzin.Straty astronomiczne - 200 bilionów złotych.

 5. Ograbienie Skarbu państwa w aferze alkoholowej, przechwycenie i zniszczenie Polskiego monopolu Spirytusowego i Tytoniowego. Straty astronomiczne -50 bilionów złotych.

 6. Ograbienie, okpienie,"wystrychniecie na dudka"półtora miliona Polakówz tytułu przedpłat mieszkaniowych.Bezdomni po 20 latach nie mają ani mieszkań ani pieniędzy.Straty astronomiczne 100 bilionów złotych.

 7. Afera nabranych naiwniaków nabezpieczna kase Grobelnego. Współudział ministra Krzaka.Straty - 3 biliony złotych.

 8. Ograbienie8 milionów emerytów z 40% składek ZUS.Polacy w pocie czoła pracowali za głodowe pensje dla Judeopolonii i w dobrej wierze odkładali ze swego wynagrodzenia 40% dla ZUS. Oszczędności te zostały zagrabione, a obecnie biedne państwo nie posiada funduszy na wypłacenie emerytur.Straty 100 bilionów złotych.

 9. Ograbienie Skarbu państwa i Polaków przeztworzenie uprzywilejowanych przedsiębiorstw i fundacji: żydowskie PAX, INKO, LIBELLA, Fundacja Nisenbauma, wszelkie inne Fundacje. Firmy te przez 47 lat nie płaciły i nadal nie płacą ceł i podatków.Straty 100 bilionów złotych.

 10. Afera przemytnicza MSW żyda gen. Matejewskiego.18 tysięcy dukatów plus złoto.Aferze urwano "łeb" a złoto podzielono miedzy mafiosów MSW.Straty - 18 tys. dukatów.

 11. Afera MSW gen. Milewskiego (żelazo - żądło).Napady, rabunki przemyt złota. Sprawie urwano "łeb" a walory dewizowe podzielono miedzy wtajemniczonych mafiosów MSW.Straty 5 bilionów złotych.

 12. Afera FOZZ.Straty 10 bilionów złotych.

 13. Afera rublowa, transfer z byłego ZSRR.Straty skarbu państwa 8 bilionów złotych.

 14. Afera rublowa, transfer z b. NRD.Straty Skarbu państwa 12 bilionów złotych.

 15. Afera Art-B w tym zniszczenie Ursusa.Straty 20 bilionów złotych.

 16. Afera paszportowa, machloja polskich żydów MSW z angielskimi żydami.Wydmuchanie Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych.Straty Skarbu Państwa 16 milionów dolarów (US)

 17. Afera z zakupem Bella. Machloja amerykańskich żydów z polskimi żydami.Za zniszczenie polskiego przemysłu lotniczego, nasi rodzimi targowiczanie pobrali 5 milionów dolarów łapówki. Z tego powodu 70 tysięcy polskich robotników (wysoko wykwalifikowanych) poszło na bruk. Zdolność obronna Polski została obniżona. Zniszczono fabryki przemysłu lotniczego i obronnego, które były wybudowane po 1918 roku z inicjatywy Kwiatkowskiego (COP) i wysiłkiem całego Narodu. Budowa COP-u miała na celu przygotowanie Polski przed agresja Hitlera i Stalina.Straty 100 bilionów złotych.

 18. Ograbienie Polaków przez odebranie działek budowlanych, ziemi, lokali handlowych, placów prawowitym właścicielom. Tylko w Warszawie odebrano 20 tysięcy działek, które prawem Hazuka przydzielono oczywiście tylko żydom i masonom.Np., przy ul. Sobieskiego, Nowoursynowskiej, Wolicy i wielu dzielnicach Warszawy i kraju. Przy Al. Wilanowskiej w Warszawie na terenie odebranych bezprawnie działek nomenklatura PZPR wybudowała przepiękne wille o czerwonych dachach. Społeczeństwo Warszawy nazywa ten super ekskluzywny zakątek "Zatoka Czerwonych Świn".Należy do tego jeszcze dodać, że Kiszczak i jego kolesie żydowskiego pochodzenia (sama generalicja i pułkownicy), budowali wille siłami żołnierzy poborowych.Budynki te potem sprzedali po spekulacyjnych (przepraszam rynkowych) cenach, na czym zarobili po 100.000 dolarów.Straty w skali kraju 10 bilionów złotych.

 19. Pozbawienie Polaków poszkodowanych przez Trzecią Rzeszę Niemiecką odszkodowań za roboty przymusowe i obozy pracy przymusowej w czasach okupacji.Straty 500 miliardów Marek zachodnioniemieckich.

 20. Koszty stanu wojennego poniesione przez żydo - generalska mafie w obronie swych mafijnych interesów.Straty ekonomiczne 25 miliardów dolarów (US).

 21. Koszty utrzymania mafijnego PRONU przez 10 lat10 bilionów złotych.

 22. Machloje z przekształceniem 1600 największych fabryk polskich.Odebranie Narodowi i przekazanie obcym. Straty astronomiczne. Jest to powtórka bitwy o handel z czasów żyda Minca w latach 1945-1949.Straty 100 bilionów złotych.

 23. Bizantyjska rozrzutność w kancelariach prezydenta i jego dworu. Rozpłyniecie się majątku po byłym PZPR. Około 100 zabytkowych pałaców i ukrytych pieniędzy na różnych kontach przepadło FON.Straty 10 bilionów złotych.

 24. Zniszczenie ciężkiego przemysłu zbrojeniowego. Porwanie 6 handlowców w celu wyeliminowania Polski z arabskich rynków zbytu. Pozbawienie Polski taniej ropy z Iraku i eksportu budownictwa.Straty z tytułu utraty rynków arabskich – 10 miliardów dolarów.

 25. Rakietowa machloja żydo-polskich generałów z żydo-sowieckimi generałami na zakup od sowietów przestarzałych rakiet na wyposażenie Wojska Polskiego. Fakty te opisywał i wyliczył straty płk. Rajski ("Nowy Świat" z 11.03.1992). Polska zapłaciła za złom rakiet.Strata 60 miliardów dolarów.

 26. Grabież 6 ton złota plus monety o wartości numizmatycznej, znalezione zostały w 1982 roku w Lubiążu na Dolnym Śląsku.Poszukiwań dokonali saperzy WP oraz lotnictwo LWP za cenę ogromnych kosztów.Znaleziony skarb został przekazany do żydowskiego banku "Złoty Cielec" - jako własność "Sanhedrynu" (Tajny Rząd żydowski).Monetami srebrnymi i złotymi podzielili się wtajemniczeni mafiosi wybranego narodu "cyklistów": Jaruzelski, Poradko, Kiszczak, Barański, oficerowie SB: Siorek, Liwski i Zbigniew Dzięgielewski, gen. Bula.Resztki tego złota w ilości 2 kg odkryła przypadkowo służba porządkowa w piwnicach Belwederu, które zapomniał gen. Jaruzelski. Ciekawe? Który to Rasputin ukrył złoto? Fakty te opisał "Wprost" z 7.06.1993. Wojskowa Prokuratura w Warszawie na podstawie prawa Talmudu urwała "łeb" sprawie.Straty skarbu państwa - 6 ton złota plus monety złote i srebrne.

 27. Na koszty kampanii wyborczej w wyborach 27 października 1991 roku - Komitety Wyborcze (te wtajemniczone) pobrały pożyczki w NBP w wysokości 6 bilionów złotych.Pieniędzy tych nie zwrócono do banków do dnia dzisiejszego. Na interpelacje poselska w tej sprawie Salcia Waltz wykręciła się tajemnicą bankową. Według Salci Waltz Polski Naród nie może dowiedzieć się prawdy o tym, jak jest okradany. Właśnie za te ukradzione Polakom pieniądze oplakatowano rabinami cala Polskę.Za te pieniądze wybraliśmy 70% "Knesetu" (parlament Izraela) a nie polski Sejm.

 28. Afera Gawronika, który do spółki z płk. Grzybowskim z Wojsk Ochrony Pogranicza, w noc sylwestrowa 1988/89 rękami żołnierzy poborowych pobudowali 80 kantorów wymiany walut na granicach PRL. Wszystkie zezwolenia Gawronik załatwił o godz. 24 w nocy.Polski Kowalski na taka decyzje administracyjna czekałby miesiące a nawet cale lata. Afera Gawronika mogła być zrealizowana, bo była wykonywana w interesie "Złotego Cielca" i do Spółki z ówczesnym ministrem finansów, który uprzedził Gawronika o wprowadzeniu wolnej wymiany walut.Łącznie afery Gawronika Art-B, Ursus, kantory przekraczają sumę 5 bilionów złotych.

 29. Afera dewizowa biznesmena z żelaza. Kazimierz Janosz do spółki z IDepartamentem MSW przywiózł z przemytu 200 kg złota. Złoto to rozpłynęło się w depozycie MSW. Zapytajcie Milczanowskiego jakie to krasnoludki ukradły omawiane złoto.Strata skarbu państwa wynosi – 200 kg złota.

 30. Afera pomocy dla bezrobotnych? Polska otrzymała rzekomą
  pomoc dla bezrobotnych z banku "Złoty Cielec" w wysokości 100 milionów dolarów na lichwiarskie procenty.
  Z tej sumy aż 30 milionów (USD) wypłacono doradcom zachodnim.Polscy bezrobotni z tych pieniędzy nie otrzymali ani centa.Właśnie za pieniądze dla bezrobotnych bawią się zagraniczni doradcy w hotelu "Mariot". Miesięcznie ich wynagrodzenie wynosi 40 tys., dolarów.Fakty te omówił w "Listach o gospodarce" red. Bober w styczniu 1994 roku.Straty Skarbu Państwa wynoszą 100 milionów USD kredytu plus odsetki (lichwa) = 100 milionów USD.

 31. Afera banku śląskiego. Dwaj żydzi Kowalec i Borowski rąbnęli z banku śląskiego 10 bilionów złotych.Nie podlegają sadowej odpowiedzialności, ponieważ jako wybrańcy narodu są wyjęci spod polskiego prawa. Podlegają pod prawo Mojżeszowe.Straty Skarbu Państwa - 10 bilionów złotych.

Razem straty Skarbu Państwa wynoszą: - 954 bilionów złotych, - 6 ton 200 kg złota, - 18 tysięcy dukatów, - 500 miliardów DM, - 95 miliardów 20 milionów US Dolarów do tego bilansu należałoby doliczyć nigdy nie wypłacone wielomiliardowe odszkodowania za agresje, zniszczeniawojenne, ludobójstwa od Niemiec, Rosji, Izraela, (żydostwo masowo brało udział po stronie hitlerowskich Niemiec i żydobolszewickiej sowieckiej Rosji w rzeziach ludobójczych dokonywanych na Polakach, a po wojnie w stalinowskim aparacie terroru)

Oblicza się, że straty Polski w wyniku niemieckiej agresji 1939 - 1945, wynosiły około 500 mld USD (można przyjąć, że przejęte przez ZSRR polskie ziemie z istniejącym na nich majątkiem stanowią stratę porównywalną), odszkodowania za zdradę i złamanie umów i paktów od USA i Anglii, oraz za zdradliwe oddanie Polski w niewolę Stalinowi i 45 lat żydokomunizmu.

W wyniku akcesji do UE Polska straciła (wg. różnych źródeł) od 600 mld USD do 2 bln USD.

W wyniku akcesji do UE i spłat długów Polska w latach 2004-2006, ponosi straty w wysokości ok. 80 mld USD rocznie. W tym strasznym rejestrze pogrzebana jest przyczyna polskiego kryzysu i luka w budżecie państwa. Wartość zagrabionych walorów dewizowych przekracza dwukrotnie roczny budżet państwa.

Gdyby rząd Polski powołał specjalne organa w tej sprawie i odzyskał zagrabione fundusze, to Polska stałaby się najbogatszym krajem świata - mlekiem i miodem płynącym. (przy jednoczesnym zreformowaniu systemu monetarnego likwidującego całkowicie żydowska lichwę).

Niestety! Żydzi są wszędzie, sędziowie, prokuratorzy, prawnicy, politycy urywają łeb lub nie wszczynają śledztwa w każdej sprawie, gdzie sprawcami są żydzi, bo prawo talmudu jest nadrzędnym prawem nad polskim prawem tubylczym.

KOMENTARZE

 • @Autorka
  Inż. Krzysztof Cierpisz przysłał e-mail z dalekiego Lund, który Pani przekazuję:

  "Pozdrowienia dla Autorki!
  W Egipcie domagają się od żydów zwrotu skradzionego srebra i złota plus odsetki, link:

  http://gazetawarszawska.com/2014/01/18/naukowcy-w-egipcie-maja-recepte-na-zydow/

  Polacy powinni podobnie plus odszkodowania za handel niewolnictwem.
  KC".
 • .
  To w złotówkach sprzed denominacji..
  Po co teraz posługiwać się "tamtymi" kwotami?
 • @ninanonimowa 23:35:03 SKUNDLONY NARÓD RODACY RUSZCIE DUPY
  Jak czytam to skomlenie skundlonego narodu że żydowskie MENDIA kłamią, że nas opluwają ,że żydostwo Polskę oplotło swoją pajęczyną całą gospodarkę,kulturę i politykę to zadaje sobie pytanie a ilu tych żydów w Polsce jest że nie możecie się im przeciwstawić ?Za sytuację w Polsce po 89 roku nie można obarczać wyłącznie samych Żydów .Bez udziału Polaków w zdradzie w Magdalence parafowanej przy tzw OKRĄGŁYM STOŁEM sami żydzi nie byli by w stanie dokonać tego geszeftu W tej haniebnej zdradzie Narodu brał udział również KK. To dlaczego nie piętnujecie w pierwszej kolejności Polaków ,którzy pomagali Żydom w sprzedawaniu Polski i interesu Narodu?Nie widziałem i nadal nie widzę masowych akcji pod redakcją gazety wyborczej na ul Czerskiej w Warszawie Czy w tym przedsiębiorstwie medialnym pracują naprawdę wyłącznie sami ŻYDZI?Nie ma tam Polaków ?Czy te ogłoszenia w gównianej to są ogłoszenia dawane przez samych Żydów?Jak przeglądam np nekrologi i ogłosznia o narodzinach dzieci to widzę tam przede wszystkim nazwiska polskie .To po co wspieracie żydowską gazetę Szechtera ?Po co wogóle kupujecie to żydowskie gówno które obsrywa Polaków i polskość ? Nie widzicie że sami działacie przeciwko własnym interesom ? Najłatwiej jest narzekać,biadolić ale trudniej jest coś zrobić Od lat podaję apel o zorganizowanie pikiety pod redakcja gównianej .Trzeba zaprotestować przeciwko atakom Szechtera na polski kościół,na polską kulturę, na polskość którą ta MENDA Żydowska opluwa i bezcześci I niech mnie jakiś żydowski SKURWYSYN PODA DO SĄDU Jak się chce być wolnym człowiekiem ,jak się chce żyć w wolnym kraju,jak się chce aby nasze dzieci i wnuki nie były parobkami żydowskimi TO NIE WYSTARCZY BIADOLIĆ TRZEBA RUSZYĆ DUPY Z PRZED KOMPUTERÓW To dlatego że mamy komputery,siedzimy wygodnie na fotelach i wyrażamy swoje oburzenie na żydowską niewolę Gdybyśmy ich nie mieli to tak jak robotnicy i młodzież w latach od 56 roku,protestowali byśmy pod siedzibami komitetów i budynków rządowych Wydaje nam się że pisząc i wyrażając swoje oburzenie ,spełniamy swój patriotyczny obowiązek wobec tych ,którzy za wolną Polskę oddawali swoje życie w powstaniach,w czasie wojen Pisząc na blogach internetowych,często pozakladanych przez naszych okupantów,powodujemy taką sytuacje że wrzód rośnie i boję się że kiedyś pęknie wojną POLSKO -POLSKA ,taką jaką światowe żydostwo wywołało na Ukrainie . Zastanówcie się dobrze państwo Polactwo( za ten zwrot Rafał Ziemkiewicz powinien dostać kopy w dupę, ogolić się go nie da bo chyba specjalnie strzyże się na łyso.Tak,opluwa was Ziemkiewicz, Majewski,Środa, Szczuka, Lis, Najsztub, Wojewódzki,Miecugow( dostał już po ryju), Alicja Cała, opluwa was żydowska wstrętna świnia Urban,opluwał papieża Polaka,i wielu wielu innych a WY co?UDAJECIE ŻE DESZCZE PADA Zamordowali nam księdza Jerzego Popiełuszkę a myśmy go nie pomścili Naród który nie jest w stanie zapewnić ochrony i życia swoich przywódców, a w razie ich likwidacji przez wroga,nie jest w stanie pomścić swoich bohaterów,TAKI NARÓD NIE JEST WART BYĆ NARODEM WOLNYM taki naród to Naród Niewolników Można więc stwierdzić że po 89 roku Polska która zadziwiła ŚWIAT, stała się NARODEM SKUNDLONYCH NIEWOLNIKÓW Ale czy tak ma już być ?Czy naprawdę tego chcemy?Myślę że nie ,myślę że Polacy czekają na znak od Boga, na cud Boży .A może Pan Bóg wysyłał nam już takie znaki a my nie potrafiliśmy ich odpowiednio odczytać?Nie mogę zrozumieć dlaczego moi RODACY CHODZĄ JESZCZE NA WYBORY czy naprawdę nie widzicie że te wybory to zwykła ustawka.Nie wiecie że ordynacja jest niezgodna z Konstytucją?Nawet w Konstytucji poszczególne jej artykuły zaprzeczają sobie nawzajem W art 4 jest zapisana władza dla Narodu .Naród sprawuje władzę poprzez swoich przedstawicieli oraz bezpośrednio Co to oznacza ?Przez przedstawicieli czyli przez posłów ale art 104 stanowi że posłowie nie odpowiadają przed swoimi wyborcami.To znaczy że w tym art jest zwykłe podłe żydowskie kłamstwo Konstytucję pisał Kwach Stolzman i spółka . Co się tyczy sprawowania władzy przez Naród bezposrednio to chodzi o referenda.Jak może Naród sprawować władzę w drodze referendum skoro referendum w Polsce nie jest obligatoryjne Przecież ostatnia batalia w sejmie o dzieci które chcą odebrać rodzicom i zmusić do pójścia do szkoły w wieku 6 lat,jest na to dobitnym dowodem W Polsce referenda powinny być obligatoryjne po zebraniu pewnej wspólnie ( przedstawiciele rządu i Narodu) ustalonej liczby podpisów .W Szwajcarii takie referenda odbywają się średnio co dwa miesiące.Można by było podawać setki przykładów na to jak mogło by być ale TO SIĘ SAMO NIE ZROBI Trzeba najpierw uwierzyć że może być inaczej a potem jeszcze CHCIEĆ CHCIEĆ To co , kto jest gotów ruszyć dupę i dołączyć do pikiety pod redakcja gównopodobnej?Od czegoś trzeba zacząć a to miejsce i cel są szczególne.Już dawno poszedł bym sam ale jak sam zacznę palić gównianą( mam na myśli samą gazetę nie redakcję) to albo nikt się o tym nie dowie albo żydowskie MENDIA ZROBIĄ ZE MNIE WARIATA a wy siedzący na dupach przed komputerami uwierzycie tym żydowskim MENDIOM Poczekam jeszcze trochę wszak czekam już długo i jak się nie ruszycie to ruszam w podróż dookoła świata Nie mam zamiaru czekać do usranej śmierci .Wasz rodak z USA,Polak z krwi i kości ,urodzony w Warszawie w 1954 roku,ochrzczony w parafii w podwarszawskim Legionowie , do 1993 roku zamieszkały w Polsce , rozumem w stanach a sercem w Polsce Stefan Michał Dembowski ,zastępca prezesa polonijnego Stowarzyszenia Demokracja USA w NY .Stowarzyszenia patriotów polskich,którzy nie mogą spokojnie przyglądać się na to co się w Polsce dzieje.Ps można do nas pisać poprzez stronę internetową www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • Nareszcie, ktoś zadał sobie trud policzenia.
  Podejrzewam,że to jeszcze nie wszystko.
 • I jeszcze
  24 wozy kosztowności, co je królowa Bona do Włoch wywiozła.
  pozdrawiam
 • @AnnaP 08:06:36
  To jest tylko I transza, jaką żydzi muszą wypłacić POLSCE!! Co to znaczy transza? W tym znaczeniu - jedna z części pewnej całości.
 • @zygmuntbialas 23:39:21
  Dziękuję bardzo inż. Krzysztofowi Cierpisz za pozdrowienia i proszę przesłać ode mnie: wzajemne, serdeczne pozdrowienia! Moje pozdrowienia dla inż. Krzysztofa Cierpisz nie są tylko formą grzeczności, ale są z całego serca! Na FB wielokrotnie udostępniałam materiały Jego autorstwa, dlatego mam wrażenie, jakbyśmy się znali od dawna! :-) (y)
 • @amadeusz2006 07:19:45
  Nie trolluj pajacu tym samym bzdetem pod każdym wątkiem.

  P.S. Za nazwanie Polaków "kundlami" ktoś powinien obić Ci mordę. Mam nadzieję niebawem.
 • @liberalkonserwatywny 07:48:32
  sugerujesz ,że ktoś to wszystko "POLICZYŁ" ? a niby jakim cudem.
  To jakieś sumy z sufitu wzięte.
 • @ratus 08:19:10
  ----NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ! ATAK -i taką taktykę od zawsze stosują żydzi ! --NA ŻYWCA !

  ---- a tu ! waść ? malkontenctwo siejesz DRAMATYCZNIE ZNAMIENNE dla tych !! których wytresowano do NADSTAWIANIA 2 policzka

  - a tu trzeba !!! jak mówi młodzież -w MORDĘ ,NOŻEM i KOPA
 • @prawi co wiec 08:55:52
  Ano z sufitu...
  Ale do psudopatriotycznej masturbacji nie trzeba konkretów.
  pozdrawiam
 • @amadeusz2006 07:19:45
  KK wygląda obecnie tak, że biskupami, wykładowcami KULu (czyli wychowawcami "pracowników" kościołów itd, itd, są przebierańcy, którzy kiedyś (w latach '50) zostali zwerbowani do seminariów przez ówczesne MBP. Tylko sama tzw Luna Brystygierowa zwerbowała podobno ok 200 "studentów". Ci ludzie obecnie od wewnątrz rozkładają KK i Polskę. Cała tragedia Polaków i Polski polega na tym, że katolicy im wierzą. Dlatego obecne pielgrzymki do miejsc świętych nie mają charakteru pokutnego a przybierają formy pikniku. Tam młodzież nie śpiewa właśnie pieśni pokutnych a piosenki typu "idę do Jezusa, bo on czuje bluesa".Na szczęście wyrasta młode pokolenie dla których Eucharystia to nie jest jeden ze sposobów spędzania wolnego czasu takiego jak np pójście do kawiarni. I to jest najbardziej obiecujące dla Polski. Bez Boga ani do proga. A mamy przecież w swojej Misji za sobą Matkę Boską Królową Polski:
  http://jozefbizon.wordpress.com/mancinelli-nmp-polska/
 • @ninanonimowa 09:00:29
  Robienie spisu krzywd jest w stylu zranionego pedała. A publiczne onanizowanie się tym spisem to kompletna aberracja.
  pozdrawiam
 • Szanowna pani Krystyno dodaję punkt 32 i serdecznie pozdrawiam! 5++++++
  32. 5 miliardów złotych rocznie Polacy płacą na enkawudzistowskoubeckoesbeckie emerytury żydowskokomuszym i rodzimym renegatom, oprawcom, zbrodniarzom, złodziejom sami przymierając głodem, żyjąc w nędzy, szczególnie Ci co z żydokomuchami walczyli i ich rodziny..
 • @ninanonimowa 23:35:03
  Wysłałem sakiewiczom, by się zapoznali i napisali, choć na to nie liczę.
 • @prawi co wiec 08:55:52
  --- żydzi też tak rozumują ??!! -- w jaki sposób oni wyliczyli te swoje miliardy ???

  http://www.przeglad-socjalistyczny.pl/opinie/aziemski/604-dobrosielski
 • Podobno Polska jest największym producentem złota w Europie...
  Mamy podobno swoja kopalnię złota, czyżby z tych samych względów o tym się nie mówi?
 • @ninanonimowa 09:12:59
  Racja. Żydzi rozumują w bardzo pokrętny sposób. My mam nadzieję inaczej.
 • @Jan Paweł 09:13:25
  Podobno Polska jest również największym w Europie producentem głupków.
  pozdrawiam
 • @Kula Lis 62 09:09:21
  --Szanowny Panie ! Sakiewicz z dziadkiem rabinem z Galicji ?? obserwuję jegomościa i jego niezależną .pl -od 1 dni !! ---ŻYDOSKI KOŃ TROJAŃSKI

  ----żle LOKUJEMY nasze patriotyczne uczucia !! NA ŚMIETNIK historii Sakiewiczów i cały ten żydoski majadan !!

  ---ZAMILCZANYCH polskich PATRIOTÓW --CZAS dopuścić do głosu ------
 • @amadeusz2006 07:19:45
  Ty masz takie samo skrzywione spojrzenie na POLSKĘ, jak "ślepa manka"!!!
  Żeby poganać te skurwione politycznie zydostwo z Polski, to trzeba by zrobić MAJDAN 10* większy , niż na Ukrainie!!! Nasycenie żydami w naszym kraju jest b.duże i polecam portal"poznajprawdę.net" , gdzie jest lista ok 180 "polaków", którzy mają pochodzenie usraelskie!!! Wyplenienie tych ludzi z polskiej polityki i zycia społecznego wymagało by przekonania Polaków, że oni szkodzą POLSCE i są odpowiedzialni za ruinę naszego kraju!!! Dobrze sie stało, że opublikowano tą listę ZBRODNIARZY I ZŁODZIEI POLSKIEGO MAJĄTKU!!! Mam nadzieję, że niedługo tuskoland padnie i wtedy trzeba będzie tą sprawę nagłośnić szerzej!!!TY nie bierzesz pod uwagę tego, że usunięcie żydów z polskiej polityki i zycia społecznego będzie b.trudne i zależne od stanowiska USA, gdzie zydzi są wszechobecni!!!
 • @ninanonimowa 09:31:46
  Ja o tym wiem, dlatego mu wysłałem.
 • @Kula Lis 62 09:51:13
  ----- wnosimy składki ! do niemieckiej UE --a obciążyć ZBRODNIARZY !!!

  ----ŻYDÓW i NIEMCÓW --rozesłać na fora świata NASZE ROSZCZENIA !! -niech dowie się światowa opinia publiczna jak zostaliśmy okradzeni i przez kogo !! -PRZYNAJMNIEJ na świecie będą patrzeć na nas inaczej !!

  ---- na inne i skierowane do kogo innego roszczenia -przyjdzie czas !

  http://biurose.sejm.gov.pl/teksty_pdf_04/e-302.pdf
 • @ninanonimowa 09:31:46
  Sakiewicz Tomasz - (ur. 31 grudnia 1967 w Warszawie sylwester, a w dodatku niedziela) - dziennikarz i publicysta, którego dziadek był galicyjskim rabinem!!!!! czyli un swój!!!. Redaktor naczelny tygodnika „Gazeta Polska (to taka PiS - uarowska TRUJ-BUNA LUDU) oraz miesięcznika „Niezależna Gazeta Polska. Od 1981 był członkiem, a następnie animatorem Ruchu Oazowego Światło-Życie, a od 1982 członkiem, a następnie odpowiedzialnym za wspólnotę ruchu Wiara i Światło. W latach osiemdziesiątych działał w podziemnym Ruchu Katolickiej Młodzieży Niepodległościowej, a następnie Niezależnym Zrzeszeniu Studentów. W 1988 w czasie majowych strajków, odtwarzał NSZ na Wydziale Psychologii(wydział całkowicie zdominowany przez żydowską kadrę indoktrynującą młodzież). Pisywał do młodzieżowej prasy podziemnej (Słowo Niepodległe), a po nawiązaniu współpracy ze środowiskiem „korowskiego Głosu do Wiadomości. Był organizatorem jednej z pierwszych manifestacji antyaborcyjnych. Pomimo tego w 1989 zakładał Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe !!!, został na krótko redaktorem naczelnym jej organu partyjnego Biuletynu. W listopadzie 1991 zatrudnił się jako dziennikarz w żydoprawicowej gazecie Nowy Świat. Odszedł z redakcji w maju 1992 razem z Piotrem Wierzbickim. Od 1993 stale zatrudniony w redakcji „Gazety Polskiej jako dziennikarz i wieloletni szef działu ekonomicznego, a od 2005 r. po dokonaniu w niej puczu i wywalenia Wierzbickiego jako jej redaktor naczelny. Od 2006 jest też redaktorem naczelnym miesięcznika Niezależna Gazeta Polska oraz współprowadzącym programu Sygnały Dnia w Programie I Polskiego Radia. Za czasów Wierzbickiego gazeta była przybudówką Gazety Wyborczej.Teraz jest jednym z organów Prawicy Komunistycznej rządzącej Polską pod szyldem PiS. W lipcu 2007r. pozbył się z redakcji Waldemara Łysiaka zarzucając mu antysemityzm!!!!!.
 • @ninanonimowa 10:04:17 Następni "polacy" czyli polkojęzyczne UNE!
  Samsonowicz Henryk LISTA NR 5, - Profesor historii, były rektor Uniwersytetu Warszawskiego. Były członek ZMP i PZPR. Minister nauki w rządzie Mazowieckiego. W dniu 10.11.98. został odznaczony Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski przez prezydenta Kwaśniewskiego - Stoltzmana. W książce H. Pająka „Grabarze polskiej nadziei na str. 298-299 możemy przeczytać: „Kpiny z lustracji zaczęły się od przestępstwa popełnionego w majestacie prawa. Minister edukacji w rządzie Mazowieckiego, koszer-mason Henryk Samsonowicz powołał bezprawnie tzw. komisję Michnika, w istocie prywatną grupę koszernych historyków, która miała za zadanie - wszystkie okoliczności na to wskazują - wyczyścić teczki „swoich z zasobów MSW. Jakim prawem kilka przypadkowych osób uzyskało zgodę na buszowanie w archiwach MSW od 12 kwietnia do 27 czerwca 1990 roku? Jakim prawem otrzymali oni pozwolenie na przeglądanie dokumentów opatrzonych klauzulą „ściśle tajne, a zwłaszcza „tajne spec znaczenia? Byli to: Aaron-Adam Szechter-Michnik, Andrzej Ajnenkiel, Jerzy Holzer i Bogdan Kroll. Michnik, wtedy w tej grupie jako poseł Sejmu miał prawo dostępu tylko do akt „tajnych. Tymczasem przez ponad miesiąc ta czwórka grasowała bez ograniczeń w archiwum MSW. Czy mogła też wynosić co chciała? To pytanie wciąż jest otwarte (...). „Wprost dotarło do zaufanej pracownicy ministra Samsonowicza, a ta powiedziała, że minister został w to „wmanewrowany. Było rzekomo tak - ówczesny wiceminister spraw wewnętrznych mason Krzysztof Kozłowski poprosił masona Samsonowicza o wystawienie czterech imiennych zaproszeń na naradę do MSW dla „wybranych osób. Tym własnie pozwoleniem rzekomo zalegalizowano ową „komisję, co potwierdził później Krzysztof Wyszkowski, działacz pierwszej „Solidarności, który oskarżał Wałęsę o agenturalność. Wyszkowski przyznał, że powołanie takiej komisji było właśnie jego pomysłem! Dowiedział się bowiem, że gdzieś w okolicy Konstancina są palone akta MSW, a szefem resortu był wtedy wszechwładny Czesław Kiszczak. Wyszkowski zaproponował więc komisję, która miała sprawdzić co się dzieje w archiwach MSW. Z kolei prof. Samsonowicz tłumaczył po latach, że Michnik wszedł w skład tej komisji jako członek Obywatelskiego Klubu Parlamentarnego i jako historyk (...). Jedno jest faktem: Michnik, Ajnenkiel, Holzer, Kroll, a także takie „historyczne postacie jak Kuroń, Mazowiecki, Geremek i wielu innych współbraci, do dziś znajdują się poza wszelkimi podejrzeniami o agenturalność.
 • @ninanonimowa 10:04:17
  Samson Andrzej - LISTA NR 4, Wykreowany przez media „wybitny psycholog. Siedzi za pedofilię.(ur. 11 sierpnia 1947 w Smugach) psycholog, psychoterapeuta, zajmujący się terapią rodzin i dzieci. Został zatrzymany 26 czerwca 2004, po tym jak na śmietniku przy jego domu na warszawskim Mokotowie znaleziono kilkaset zdjęć z dziecięcą pornografią. Powiązano je z psychologiem m.in. na podstawie ręki widocznej na zdjęciach. Po przeszukaniu jego mieszkania policjanci znaleźli kolejne zdjęcia. Dnia 26 czerwca 2005 rozpoczął się proces, w którym prokuratura oskarżyła Samsona o to że: W okresie od 1999 do początku 2004 roku, wielokrotnie doprowadził małoletnich (leczonego przez niego chłopca i dziewczynkę) poniżej 15 lat do poddania się innej czynności seksualnej. Prezentował dzieciom treści pornograficzne. Utrwalał i rozpowszechniał (za pomocą Internetu) dziecięcą pornografię. Przechowywał na swoim komputerze dziecięcą pornografię.
 • @Kula Lis 62 10:05:35
  ---jest Pan mądrym człowiekiem !! -rozumiem ,że ZAUWAŻA Pan --tą szczególną miłość żydów do !! kościół-patriotyzm -chrześcijaństwo-podziemie itp. --mam nadzieję,że ROZUMIE Pan konieczność !! UAKTYWNIENIA INSTYNKTU SAMOZACHOWAWCZEGO Narodu polskiego !
  ---- pod wspólnym mianownikiem -SŁOWIANIN--
 • @ninanonimowa 10:04:17 następni polskojęzyczni "polacy", zbrodniarze z NKWD.
  Safjan Zbigniew LISTA NR 9, Urodzony 2.11.22 r. w Warszawie. Agent NKWD i morderca Jana Nesslera, żołnierza Armii Krajowej z Wileńszczyzny. Scenarzysta, pisarz, dziennikarz. Wspólnie z Andrzejem Szypulskim napisali scenariusz do filmów: „Stawka większa niż życie i „Najważniejszy dzień życia. Dziennikarz miesięcznika „Polska, warszawskiej „Kultury. Redaktor naczelny dwutygodnika „Słowo żydowskie. Emerytowany major LWP. Od 1951 roku był kierownikiem działu propagandy w Centralnym Zarządzie Księgarstwa. Członek PZPR w latach 1967-1990. Od 1971 roku do 1973 był członkiem komitetu warszawskiego PZPR. Wchodził w skład Tymczasowej Rady Krajowej PRON (1982-1984). Napisał powieść pt. „Pole niczyje, która została sfilmowana w 1988 roku. Odznaczony Krzyżami Kawalerskim i Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, odznaką Zasłużony Działacz Kultury, statuetką „Gwiazda Telewizji Polskiej na 50.lecie TVP. Jego syn to Marek Safjan. - Safjan Marek - (ur. 1949), prawnik, profesor Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Komitetu Helsińskiego w Polsce. W latach 1998-2006 prezes Trybunału Konstytucyjnego. Jest członkiem żydowskiego Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita, kłamców i oszczerców dążących do wprowadzenia cenzury w Polsce na krytykę Żydowskich poczynań. Były Prezes Trybunału Konstytucyjnego. Wsparł roszczenia żydowskie w artykule wydrukowanym w „Słowie Żydowskim. „Kłamliwe były twierdzenia J.T.Grossa i prof. M. Safjana o rzekomym zablokowaniu zwrotów mienia żydowskiego po 1944 r. i współwinie w tej kwestii polskich władz. Rzekomym zablokowaniu, na które dziś powołują się żydowscy adwokaci z USA w swych pozwach przeciwko Polsce. Przypomniałem, że zdominowane przez żydowskich komunistów władze nie tylko wspierały błyskawiczne zwroty mienia Żydom, ale obdarowały też parusettysięczna rzeszę żydowskich przybyszów ze Związku Sowieckiego bardzo wielką ilością komfortowych mieszkań w Warszawie i innych częściach Polski (zwłaszcza na Dolnym Śląsku), których nigdy przedtem nie posiadali. („Kurier Codzienny, z dn. 30.03.-01.04.2007, „Bezpodstawne roszczenia, Jerzy Robert Nowak). Marek Safjan o stosunkach polsko - żydowskich i problemie antysemityzmu w Polsce. W Gazecie Wyborczej (10-11 marca 2007r. fragm.): Kilka lat temu braliśmy z żoną udział w uroczystościach upamiętniających straszne wydarzenia w Jedwabnem, które stały się przedmiotem dramatycznego odkrycia (jeśli to wyrażenie tu pasuje) i powodem wstrząsu dla znacznej części polskiej opinii publicznej. Udział w tych uroczystościach był dużym przeżyciem, spotęgowanym niesamowitą atmosferą tego miasteczka - tworzoną przez ludzi spoglądających z okien swych domów, odizolowanych na swój sposób od tego, co się działo przed ich oczami, uczestniczących w tym wydarzeniu przez swoje milczenie, nieufność, zdumienie i wielki niepokój. A potem, zanim rozległ się przejmujący kadysz, słyszeliśmy odgłosy skocznej, radosnej muzyki z domu stojącego kilkaset metrów od miejsca, w którym się znajdowaliśmy. Wracając do Warszawy, słuchałem z rosnącym zdumieniem i przygnębieniem relacji w Radiu Maryja: „Jeżeli chcecie państwo wiedzieć, kto bierze udział w uroczystościach, to zapewniam, że są to jedynie Polacy w jarmułkach.... Ks. Henryk Jankowski w wypowiedzi sprzed kilku miesięcy na temat domniemanego Delegata (współpracownika SB spośród prominentnych postaci pierwszej „Solidarności) wymienia wśród kilku nazwisk „znanego historyka, żydowskiego profesora z Wrocławia. Członek aktualnego zarządu TVP, niejaki pan Piotr Farfał, okazuje się autorem broszur publikowanych w latach 90., które operowały wyraźnie antysemickim, prymitywnym językiem. Rozpowszechnianie broszur propagujących antysemickie i rasistowskie treści w takich miejscach Warszawy jak plac Zamkowy czy plac Grzybowski nie spotyka się od lat z reakcją organów ścigania, pomimo że systematycznie powiadamia je o popełnieniu przestępstwa Stowarzyszenie do Walki z Ksenofobią i Antysemityzmem. (...) Wreszcie zaczyna się materializować wizja Muzeum Historii Żydów w Polsce, które po raz pierwszy pozwoli dostrzec historię Żydów w naszym kraju nie tylko przez pryzmat Holocaustu, Jedwabnego, getta ławkowego i pogromu kieleckiego(...)Jak trudne, uświadomiłem sobie w Jerozolimie, gdy zapytałem o drogę młodego człowieka, który zainteresował się, skąd jestem. Usłyszawszy odpowiedź, chwilę myślał, aby wyrzucić z siebie jedyne nazwy, które kojarzyły mu się z Polską - Treblinka, Auschwitz, Birkenau, getto warszawskie. Tylko tyle. A jednocześnie wiemy z sondaży, że Niemcy są dzisiaj w Izraelu obdarzani sympatią. Żydzi, którzy emigrują dzisiaj z Rosji czy byłych republik radzieckich, osiedlają się przede wszystkim w Niemczech. To tam lokuje się dzisiaj największa we współczesnej Europie diaspora żydowska, rozkwita życie religijne i kulturalne, powstają liczne synagogi, wydawnictwa, kultywowana jest pamięć kultury jidysz. Zdumiewające, paradoksalne(...)Jak trafnie zauważył Adam Michnik, Polska jest zapewne jedynym krajem, w którym chuligański wybryk pobicia rabina spotkał się z natychmiastową reakcją prezydenta.(...) Fakty opisywane przez Grossa (jeśli dokumenty je potwierdzają) napawają bezbrzeżnym smutkiem i przerażeniem. Ocaleni z Holocaustu Żydzi i ci, co przetrwali w Sowietach, wracali do swych miejsc w Polsce z nadzieją na w miarę normalne życie (o ile po Holocauście można jeszcze wieść normalne życie!). Wielu z nich spotyka się z nienawiścią i agresją, ginie z rąk sąsiadów w miasteczkach i wsiach. Dobytek przejęty przez miejscowych nie ma szans na powrót do właścicieli, zresztą przy inercji nowych władz. Częste są przypadki swoistych czystek rasowych, grabieży i mordów w pociągach.(...) Znakomitą syntezą takich postaw była dyskusja na temat Jedwabnego w Sejmie przy okazji sprawozdania IPN-u, które wykazało udział mieszkańców tego miasteczka w morderstwie Żydów - sąsiadów. Brak utożsamienia się z interesem narodu był jednym z najlżejszych zarzutów pod adresem prof. Leona Kieresa w toku tej gorącej i przygnębiającej debaty.(...) Dlaczego nie chcemy i nie chcieliśmy nigdy dyskutować nad - przypomnianymi przez Grossa - tekstami Adolfa Rudnickiego („Dzienniki, „Kuźnica nr 1, czerwiec 1945) czy Mieczysława Jastruna („Potęga ciemnoty, „Odrodzenie) o postawach części - niemałej - warszawiaków wobec powstania w getcie? Może dlatego, że zniechęcająco podziałała już dyskusja na temat słynnego tekstu Jana Błońskiego sprzed 20 lat „Biedni Polacy patrzą na getto?(...) Oprócz ww działalności M. Safjan jest też aktywny na innych polach. Oto rozmowy z nim zamieszczonej w bezpłatnej, wydawanej przez „Agorę gazecie „Metro 7.10.2008 r.:
  Gdy się posłucha o tym, co zrobili niektórzy mordercy; to trudno nazwać ich ludźmi. Nie powinno się więc dziwić, że niektórzy za wyjątkowo okrutne zbrodnie domagają się kary najwyższej.
  - Nie ma żadnych dowodów na to, że kara śmierci jest rzeczywiście środkiem efektywnym i powoduje zmniejszenie przestępczości.(…) Trzeba walczyć z twierdzeniem, że prawa człowieka należą się tylko tym, którzy zawsze postępują właściwie, a nie tym, którzy robią złe rzeczy. Nawet bardzo światli ludzie [np. premier Donald Tusk] przy okazji ostatnich doniesień o pedofilii czy wcześniej. aktów terroryzmu twierdzili, że istnieją wyjątkowe sytuacje, które pozwalają na to, by traktować sprawców tych przestępstw jako tych, których prawa człowieka nie powinny dotyczyć. Na to nie może być zgody. Więcej o polskojęzycznych "polakach czyli ukrytych UNYCH pod spolszczonymi lub polskimi tetełe tu: http://www.polskapartianarodowa.org/lista-z/S.htm
 • @ninanonimowa 10:04:17
  Sandauer Adam - LISTA NR 4, (ur. 1950) - doktor fizyki, obecnie rencista w następstwie błędu lekarskiego. Rozwiedziony, bo wrócił do Polski przed wprowadzeniem stanu wojennego, a była żona pozostała w USA. W latach 90. szef zespołu doradców klubu parlamentarnego Konfederacji Polski Niepodległej. Od kilku lat przewodniczący Stowarzyszenia Primum Non Nocere, zajmującego się m.in. „pomocą dla ofiar błędów lekarskich na czym stara się na tyle wypromować aby móc zdobyć parlamentarny stołek lecz do dziś mu to się nie udaje. Syn znanego pisarza Artura Sandauera i malarki Erny Rosenstein. Obecnie pisuje w magazynie „Obywatel. Zajmuje się tematyką społeczno-polityczną, najczęściej jednak pisze o problemach polskiej służby zdrowia - zawsze z perspektywy pacjentów. Członek Stowarzyszenia Wolnego Słowa.  Sandauer Artur - (ur. 14 grudnia 1913 w Samborze, zm. 14 lipca 1989 w Warszawie). Polonofob, profesor, pisarz, krytyk literacki, eseista, libertyn, tłumacz. Kolaborant sowiecki, a po wojnie wysługiwał się stalinowskiemu reżimowi. Odznaczony przez rząd żydokomunistyczny Orderem Odrodzenia Polski. Gorliwy poparciuch generała Jaruzelskiego w trakcie stanu wojennego. Kustosz kotła z zupą, którą jadł razem z zamachowcami od Jaruzelskiego na poligonie. Ukończywszy filologię klasyczną na uniwersytecie we Lwowie, w latach 1939-1941 uczył w Samborze, gdzie został uwięziony w getcie żydowskim, z którego uciekł 1943, a następnie się ukrywał. 1944-1945 oficer LWP, korespondent wojenny dziennika Pancerni. W latach 1946-1948 przebywał w Paryżu, 1948-1949 pracował w redakcji tygodnika Odrodzenie w Warszawie. Od 1974 profesor literatury polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1949 był żonaty z malarką Erną Rosenstein. Pochowany razem z Erny Rosenstein na Cmentarzu Komunalnym (d. Wojskowym) - Powązki, w Warszawie.
 • @ninanonimowa 10:04:17
  Stolzman Izaak- „Ojciec Kwaśniewskiego to funkcjonariusz UB-NKWD masowo mordujący ludzi podziemia akowskiego, których potajemnie grzebano w lasach Borne-Sulinowo na ziemiach odzyskanych (...). O której to bezimiennej nekropolii (...) napisał książkę Leszek Bubel: „Czy Kwaśniewski to Stolzman (...). Według zawartych w tej książce relacji licznych świadków, mieszkańców tych okolic, Borne Sulinowo to „trzy Katynie. Ofiary zwożono m.in. ze wschodnich terenów Polski i tam, w lasach Borne-Sulinowo znajdują się całe hektary bezimiennych dołów, gdzie zakopywano ofiary. („Grabarze polskiej nadziei, Henryk Pająk, str. 202)
 • @ninanonimowa 10:04:17
  Stomma Ludwik-Sommer - wróg Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego , Niepodległego Państwa Polskiego. Polonofob, nihilista, powszechnie uprawia nihilizm historyczny, paszkwilant, oszczerca, kłamca, felietonista „Polityki, etnograf. Syn znanego działacza katolewicy Stanisława Stommy, od dziesięcioleci związanego z „Tygodnikiem Powszechnym. Ultraczerwony w poglądach, poszedł na maksymalną identyfikację z postkomunistami, posuwając się aż do publikacji w Urbanowym „Nie (por. „Nie nr. 51-52 z 1993 roku). Z zapałem wychwala różne postacie postkomunistyczne i gromi antykomunistycznych „oszołomów. Według niego antysemitom należy po prostu dać w mordę. Zdeklarowany rusofil, minimalizował tragedię Czeczenii. Potępiał amerykańską agresję w Grenadzie, na Haiti i w Nikaragui. Oskarża Polaków o antyrosyjskość, stara się fałszować polska historię. Bronisław Wildstein napisał w „Rzeczypospolitej z dn. 6-7.11.93.: „Metoda Stommy jest prosta. Jeśli monarcha jakiś jest w historii powszechnie uznany za gnuśnego, nieudolnego czy wręcz zbrodniczego, Stomma prezentuje go jako wzór cnót; i na odwrót: jeśli wydarzenie jakieś uznane zostaje za brzemienne w złowrogie konsekwencje, Stomma robi wszystko, aby ukazać, że było dokładnie przeciwnie. Nie licząc się absolutnie z udokumentowanymi faktami. Stomma jest też oczywiście tropicielem antysemityzmu. I tak bunt mieszczan Krakowa w czasie panowania Łokietka został przez niego przedstawiony jako rozruchy antysemickie. Wielokrotnie na łamach „Polityki stosując ten sam antysemicki stereotyp pisał paszkwile o Leszku Bublu. W dniu 20.04.00. został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przez prezydenta Kwaśniewskiego - Stoltzmana.  Stomma Stanisław-Szaja Sommer - profesor prawa na UJ, poseł ZNAK w PRL. Wieloletni członek redakcji „Tygodnika Powszechnego, poseł na sejm PRL-bis, gdzie w ciągu 3 kadencji zgłaszał wnioski o udzielenie peerelowskiemu wymiarowi sprawiedliwości wotum zaufania. Polonofob, z miesięcznika „Znak (żydokatolewica). Od 1946 roku członek redakcji „Tygodnika Powszechnego (żydokatolewica). Ulubione tematy to antysemityzm i nacjonalizm. W 1956 roku był współzałożycielem, a następnie wieloletnim działaczem, członkiem zwyczajnym i honorowym warszawskiego (żydokatolewica) - Klubu Inteligencji Katolickiej. W „Tygodniku Powszechnym (styczeń 1963) skrytykował powstanie styczniowe jako przykład kompleksu antyrosyjskiego. W odpowiedzi Prymas Tysiąclecia Stefan Wyszyński w kazaniu z 27.01.1963 roku powiedział, że; „Powstanie Styczniowe to walka o niezbywalne prawa Narodu do wolności, a nie żaden kompleks (P. Raina: „Stefan Kardynał Wyszyński Prymas Polski, Londyn 1988, tom III, s. 164-165). Emigracyjny sowietolog Leopold Łabędź w „Arce nr 36 z 1991 roku, s. 96 pisze, że Stomma miał skłonności do kolaboracji z komunistami. Wiadomość o obaleniu rządu Olszewskiego została przyjęta przez niego z radością. Według Stommy Polska nie nadąża za rozwojem zachodnioeuropejskim. W „Gazecie Wyborczej z 5 lutego 1991 roku pisał; „Czynnik pierwszy to panoszenie się tendencji skrajnie nacjonalistycznych. Uczestniczył w hucpie Okrągłego Stołu. Odznaczony Orderem Orła Białego przez rząd żydokomunistyczny.
 • od żydów chcieć można, czemu nie? ale kazać sobie płacić za to, że się żyło to już nierozsądne
  czy ktoś kogoś zmuszał do tego, by się on w PRLu urodził? Nie! Każdy urodził się tam dobrowolnie. I korzystał z wszystkiego, co CAŁE społeczeństwo wypracowało.
  Pisanie teraz, że byli w PRLu Polacy mniej lub bardziej słuszni to z pewnością jakiś żart, choć do 1.kwietnia jeszcze daleko.
  Taki numer z podziałem społeczeństwa zrobili właśnie na Ukrainie i akurat ci najwięksi zdrajcy każą klęczeć i przepraszać ludziom oddanym własnej Ojczyźnie, a nie zachodnim wywrotowcom.

  Myśli się przy pomocy ratio, czyli rozumu. Posługiwanie się emocjami i udawanie, że to podyktował rozum jest oszukiwaniem ludzi.

  Już pomijając, skąd te pieniądze miały by się brać, to przecież nie jest nawet możliwe wyliczenie, kto był naprawdę polski a kto już nie. W ogóle to jakaś paranoja, takie wymachiwanie styropianową szabelką i żądanie od nie wiadomo kogo nie wiadomo czego.

  To, co może Polskę i Polaków uratować, to praca od podstaw. To pogłębianie więzi społecznych, to tworzenie małych wspólnot na początek i utrzymywanie w tych wspólnotach dyscypliny opartej na etyce i moralności.

  A swoją drogą ciekawe, że niektórzy chcą rekompensat od PRLu - powstałego na gruzach i zgliszczach państwa, a nie żądają zadośćuczynienia od kościoła katolickiego, który z Polaków wolnych Słowian - ludzi bogatych, zrobił chłopów pańszczyźnianych i łupi nas już ponad tysiąc lat. Ile to by było kasy! Wszystko inne w porównaniu z tym to skromna jałmużna.
 • @nana 10:34:03
  ---spokojnie ! ROSZCZENIA zaadresowane są na razie do żydów -DLACZEGO BY NIE !??? osobiście nie mam pretensji do Polaków członków PZPR -przed wojną przynależność do KK dawała przywileje po wojnie biednemu ludowi PRL dał GODNOŚĆ / wiem to od SAMYCH zainteresowanych z czworaków i tych co pod żłobami spali /
 • Szanowna pani Krystyno.
  Bezczelność i arogancja żydostwa sprawującego okupacyjną władzę nad Polskim Narodem doszła do zenitu. Jesteśmy świadkami przerażającego, totalnego rozszarpywania żywego jeszcze organizmu naszej drogiej Ojczyzny przez rodzime i obce hieny, szakali. Polska obecnie dzieli się na małą grupkę zaprzedanych targowiczan, mafijnie zorganizowanych i cala resztę zagubionego społeczeństwa, totalnie okłamywanego i okradanego. Prożydowski i żyd zarazem, żydowska prymitywna, tępa, łasa na pieniądze i splendory tw. “Bolek” zapewnił ciągłość władzy masońsko -żydowskiej. Kolejne rządy żydosolidarnościowe i żydopostkomunistyczne wielce się napracowały nad zniszczeniem Polski. Przemysł legł w gruzach, ziemia nie zaorana, miliony bezrobotnych, bandytyzm, bezdomni, alkoholicy, narkomani, zboczeńcy. Polski szabesgoje, żydowscy klakierzy, folksdojcze niemieccy już mogą przystąpić do nauki języka, idisz, hebrajskiego i niemieckiego w celu zapewnienia kadr dla uzurpatorów władzy nad polskimi gojami. Uniwersytety dla Polaków będą niedostępne z powodu wysokich opłat. Polakom wystarczy szkoła podstawowa. Obszar Polski ma być oczyszczony i przygotowany jako przestrzeń życiowa dla kolonistów niemieckich i żydowskich. Żyd Olszewski (Oksner) w Sejmie dnia 4.06.1992 roku zadał bardzo naiwne pytanie: “czyja jest Polska?” Dlaczego znany mecenas udaje Greka? Dlaczego nie powiedział Polakom prawdy, że Polska jest w łapach żydowskich. Biada tym co zwodzą i gorszą maluczkich – panie mecenasie. I można wielu zwieść i oszukać, ale Boga i Ducha Narodu Polskiego oszukać się nie da! Właściwie to kim tak na prawdę jest mecenas Jan Olszewski?

  http://www.jvlradio.com/wwwboard/messages/71.html
 • @ninanonimowa 10:04:17 Poczytaj wszystkie artykuły.
  https://polonuska.wordpress.com/2011/08/
 • Wszyscy
  Ubiegły rok był rekordowy… niestety pod względem ustawiania przetargów i zatrzymania podejrzanych o korupcję http://wpolityce.pl/wydarzenia/75197-ubiegly-rok-byl-rekordowy-niestety-pod-wzgledem-ustawiania-przetargow-i-zatrzymania-podejrzanych-o-korupcje Ps. Każdy w miarę poważny przetarg, przynajmniej w obszarze IT jeszcze 5 lat temu był obarczony co najmniej 10% haraczem na rzecz zamawiającego. Myślę, że teraz jest podobnie w każdej innej dziedzinie gdzie pracuje kasa z naszych podatków. Co najlepsze, w środowisku IT panował pogląd, że ta władza daje przyzwolenie na takie praktyki. To znaczy, że jest dobra, ale jak przyjdzie inna władza to to się skończy..... Tak mówili szefowie do swoich podwładnych, strasząc ich przy okazji zwolnieniami w wypadku bardziej praworządnej władzy. Ubiegły rok jak i ten czyli 2013/2014 to totalna "bryndza" czyli zapaść naszego kraju.Poprostu jest kryzys gospodarczy.Aby zarobić cokolwiek przedsiębiorcy uciekają się do róznych form pozyskiwania dochodu, dotyczy to w szczególności firm zaprzyjaznionych z szeroko rozumianą budżetówką.Tak panie TUSK i całe koło wzajemnej adoracji z PO, poprostu doprowadziliście ten kraj do ruiny.Przewiduję że w tym roku w okolicach wakacji posypią się zwolnienia grupowe.Proszę zauważyć że nawet energetyka zawodowa świeci pustkami w kasie przez cięcia ,a w związku z tym cała rzesza branży konstrukcji stalowych jest na skraju bankructwa, budownictwo właściwie stoi a więc producenci np. armatury sanitarnej(np.wanny,baterie itd) odnotowują straty.To wszystko poszło na rzecz współpracy z Merkel i innymi cwaniaczkami.Poprostu jesteśmy parobkami europy czyli montażystami a nie jak próbuje się wmawiać panie Piechociński producentami.Zajmowanie się ukrainą jest dobrodziejstwem dla Tuskolandu bo problemy narodu polskiego przysłaniają permanentne i natarczywe relacje ze wschodu.To jest już poprostu nudne,szczególnie kiedy ukraincą dają tzw dobre rady ci którzy są umoczeni w tamten system i ci którzy potrafią tylko rozwalać a nie rządzić sami są po prostu nomenklaturą. Śmieszne , co? taka paranoja, nie panie p.Rezydencie i płemierze z całą waszą świtą mędrców z PZPR innej maści stowarzyszeń typu BERKUT wykształconych przez Moskwę lub delegatury w postaci WUML. Reasumując: Trzeba więc przyspieszyć wybory. Żeby złodziei i bandytów Tuska trochę powstrzymać. Bo zanim bandziory i złodzieje z otoczenia Kaczyńskiego a jest wokół niego wielu pazernych pod płaszczykiem patriotyzmu, walki? chyba tylko o koryto dla siebie, rodzin to pewne na 100%, także kretów się poustawiają to minie trochę czasu i Polska zaliże trochę ran. I będzie czas oddechu. Każda władza jest zdemoralizowana bo władza demoralizuje szczególnie parweniuszy, a absolutna tym bardziej. I nie mam wątpliwości, że tylko wieszanie bandytów, złodziei -polityków dałoby wymierne efekty.
 • @ninanonimowa 10:51:01
  Następna...

  " (...) biednemu ludowi PRL dał GODNOŚĆ(...)"

  Żarcie na kartki to według Ciebie godne życie?
  pozdrawiam
 • @ninanonimowa 23:35:03
  Tak, tak. Koniecznie. Żydzi-Żydzi-Żydzi.
 • Pani Krystyno i reszta adwersarzy z takimi służalczymi
  parweniuszami jak o tym poniżej nic w Polsce się nie zrobi, bo góra bazuje na takich śmieciach z kwalifikacjami pasterza świń. - Dwie minuty rozmowy przez telefon i córka ministra ma posadę. Zobacz, jak działa platfomerski Układ Zamknięty Okonek - niewielka miejscowość w województwie wielkopolskim. Duże problemy z bezrobociem ("20 procent z hakiem", jak mówi burmistrz), miejscowość niewyróżniająca się niczym szczególnym. A jednak staje za przykład i wzór dla pajęczyny Platformy Obywatelskiej.

  Dziennikarze "Super Expressu" obnażyli układ, jaki panuje wśród urzędników. Wystarczył jeden telefon od rzekomego ministra z PO, by tamtejszy burmistrz (Mieczysław Rapta, także z Platformy) stanął na baczność przy słuchawce i załatwić pracę dla siostrzenicy ministra. Kompetencje? Wiek? Doświadczenie? Zero złudzeń. Po dwóch minutach telefonicznej rozmowy burmistrz zadeklarował zupełnie nieznanej dziewczynie posadę asystentki. "Da się zrobić", "niech pan minister będzie spokojny" - deklarował Rapta.

  Ile jest w Polsce takich Okonków... Za stroną "Super Expressu" publikujemy mały "stenogram" opisanej rozmowy:

  "Super Express": - Dzień dobry, panie burmistrzu, dzwonię z gabinetu ministra. Minister chciałby odwiedzić wasz region. Zobaczyć, jakie tam macie inwestycje, bezrobocie.

  Burmistrz Okonka Mieczysław Rapta: - Super, cieszę się bardzo. (...)

  "SE": - Chyba sporym problemem jest u was bezrobocie?

  Burmistrz - Tak, tak, 20 procent z hakiem. (...)

  "SE": - Mam jedną sprawę, w waszym regionie mieszka siostra pana ministra. Ma córkę. 23-24 lata. Dziewczyna kończy studia. Czy wy tam dla niej jakąś pierwszą pracę byście mieli?

  Burmistrz: - Co kończy?

  "SE": - Ekonomię. Pierwsza praca, jakaś asystentka?

  Burmistrz: - Da się zrobić.

  "SE": - Da się zrobić?

  Burmistrz: - Da się zrobić.

  "SE": - No to super. A co by to mogło być?

  Burmistrz: - Przemyślę jeszcze. Tak na surowo to wie pani, ale mam temat.

  "SE": - Muszę panu ministrowi odpowiedzieć. Wie pan, jak to jest.

  Burmistrz: - Zagospodarujemy, niech pan minister będzie spokojny.

  "SE": - A tam u pana w urzędzie czy gdzieś w innym miejscu?

  Burmistrz: - No wie pani, pięć minut temu mi pani temat powiedziała, niech pani mi da chwilę czasu, ale możliwość jest, no.

  "SE": - A jakie tam u was są wynagrodzenia, jak się przychodzi do pierwszej pracy?

  Burmistrz: - No, podinspektor w naszym urzędzie ma 2300 zł.

  "SE": - A no to dobrze. Może pan jakiejś asystentki szuka?

  Burmistrz: - No, no, no.

  "SE": - Tak?

  Burmistrz: - Może i szukam.

  "SE": - No to super.

  Burmistrz: - No.
  Ps. To żadna nowość - posady na umowę o pracę są z listy PO, PSL albo SLD w zależności od tego kto rządzi w okolicy. Autentyk - rekrutacja prowadzona przez asystenta posła PO jednocześnie na posadzie w HR spółki Skarbu Państwa. Najgorsze w tym, że nie ma żadnej korelacji między potrzebami firmy a angażem. Te tysiące ludzi w zasadzie nie musiałoby przychodzić do pracy...
 • @Kula Lis 62 11:55:13
  Witam. Urodziłem się w 1944 r , w czasie powstania warszawskiego. Przyglądam się temu PRL-bis i dyskutuję z synem, co jest możliwe do zrobienia i kto to może zrobić, aby "Polska była Polską", jak śpiewa Jan Pietrzak i ja też! Ze względu na to, ze nasz kraj jest zapluskwiony agenturą, zdrajcami itp. , powstanie polaków w stylu Majdanu nie jest chyba do zrealizowania! Ustawa o bratniej pomocy umożliwia wezwanie obcej policji lub wojska i wtedy byłaby krwawa wojna!!! Moim zdaniem, trzeba myśleć o informowaniu społeczeństwa o stanie kraju i o tym, co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Nie wrzucaj do jednego wora J. Kaczyńskiego i PIS, bo oni nie wzbogacili się w Polsce i w czasie rządów J. Kaczyńskiego przez ok 18 miesięcy, zrealizowano ok 100 punktów programu!!! Teraz nie ma innej siły politycznej, która może zmienić nasz kraj i uratować go przez bankrutstwem! Za parę lat J. Kaczynski zrezygnuje z polityki i powinien już przygotowywać następców! TUSK VISON NETWORK , od rana trąbi o rzekomym raporcie Św.p. Zbigniewa Wasermanna na temat likwidacji WSI, że A. Macierewicz rozwalił WSI a SKW była kiepską slużbą! Jak widać, szukają haków na PIS, bo w sondażach ulicznych PIS ma ok 40-45% a banda ryżego matoła-ok. 15-17%!!! Pozdrawiam i dziekuję z konkretne i wyczerpujące teksty o TUSKOLANDZIE i naszej , porąbanej historii!
 • @zibi 14:58:33
  Wiem, że trzeba na dziś głosować na Jarosława Kaczyńskiego i PiS, bo innej siły politycznej na arenie politycznej brak, tylko celowo tworzone tzw. "kanapki" by rozbić głosy przez służby, na które naiwni Polacy się nabierają vide LPR/SO/JKM, etc..dać im czas na dwie kadencje, bo po ryżym jedna to mało, podobnie jak na Węgrzech Orbanowi, by mieli większość konstytucyjną, co najmniej 325 posłów, wtedy mogą prostytutę zmienić i bezwzględnie sami rządzić jak Orban. A wtedy wymagać i patrzyć na ręce, bo z autopsji i rodziny wiemy, że wokół Niego masa kretów i parweniuszy łasych na koryto, by się ustawić, jak w innych partiach, PO, PSL, etc. Boję się o jedno: dzisiejsze społeczeństwo zarażone populizmem, zachowa się wtedy jak wahadło zegara, będzie łatwe na populizm "opozycji", będzie chciało poprawy już na drugi dzień tak jak było to w 2005, sam wiesz o co mi chodzi więc nie będę się rozpisywał, a i jewrounii to nie będzie się podobać, będzie atak z trzech stron, lub więcej. Pozdrawiam.
 • @Kula Lis 62 15:21:56
  --Nie zgadzam się z Panem ! - co to znaczy JEDYNA SIŁA ? a niby na czym ta siła ma polegać ?? --Polacy których ja znam NIE BĘDĄ GŁOSOWAĆ na PIS --i co im kto zrobi ??

  -Polsce potrzebna siła !! na którą ZAGŁOSUJĄ prawie !! wszyscy Polacy !

  http://www.youtube.com/watch?v=oMdMG8VkIdo
 • @zibi 14:58:33
  Karnawał wyborczy PO trwa!WYBORY.........Informacje ogłoszone na stronie FOR są obszerną informacją o gigantycznej wyborczej manipulacji, która przyniosła zwycięstwo Platformie Obywatelskiej. Znajduje się tam sensacyjny Raport o przebiegu kampanii i rekomendacje na przyszłość. (www.for.org.pl/pl/zmien-kraj). Raport informuje, że dla obalenia rządu Kaczyńskiego powołano – cytuję: „koalicję «21października.pl». Organizatorami koalicji byli: Forum Obywatelskiego Rozwoju – FOR, Fundacja im. Stefana Batorego, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Stowarzyszenie Agencji Reklamowych, Związek Firm Public Relations, Instytut Spraw Publicznych, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Fundacja dla Wolności, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Stowarzyszenie Szkoła Liderów, Forum Inicjatyw pozarządowych, Fundacja Projekt: Polska oraz Parlament Studentów RP. W skład koalicji weszło również około 150 innych organizacji pozarządowych z całej Polski....Jak długo jeszcze będzie trwał ten karnawał?!
 • @Kula Lis 62 16:39:04
  Witam. Jak wynika z twojego tekstu, rząd J. Kaczyńskiego "nadepnął" sporej liczbie wrogich Polsce bandziorów i zdrajców, dlatego został obalony, ale przez służby specjalne, które zmontowały aferę gruntową!!! Dlatego trzeba popierać J. Kaczyńskiego i PIS, bo aktualnie nie ma innej, zorganizowanej siły politycznej, która może przejąć władzę i do tego potrzeba dużej świadomości społecznej o stanie PAŃSTWA POLSKIEGO!!! Dlatego nasze wpisy i artykuły, które informują Polaków o całym syfie , zdrajcach i tp., są b. potrzebne, bo ciemnota w narodzie jest duża!!! Pozdrawiam serdecznie w walce o lepszą POLSKĘ- zibi.
 • @zibi 16:48:37
  Zarówno PiS jak PO i wszystkie obecne partie sejmowe, to są żydzi lub w przeważającej większości żydzi!!
  Na żydów POLACY nie głosują, żeby nie wiem co!!
  Żydzi, żeby sprawa była jasna, powinni być nadal oznaczani żółtą łatą!?

  Oznaczanie żydów żółtą łatą (ks. dr Stanisław Trzeciak TALMUD O GOJACH a kwestia żydowska w Polsce)

  Jako dowód wielkiej troski Papieży o zachowanie wiernych od złych wpływów żydowskich może posłużyć jeszcze rozporządzenie, by żydów oznaczać żółtą łatą na ubraniu, którą musieli nosić, by w ten sposób przestrzegać chrześcijan, by mieli się na baczności przed nimi.
  Na trzecim Laterańskim Soborze w r. 1215 postanowiono: by wierni mogli już na pierwszy rzut oka poznać żydów uchwalono, by żydzi i Saraceni obojga płci już od 12-stego roku życia we wszystkich chrześcijańskich krajach, w każdym czasie, odróżniali się od wszystkich ludzi ubraniem. Żółta łata na ubraniu, na piersiach lub też na rękawie, spiczasty kapelusz z kapuzą spadającą na plecy u mężczyzn, a u kobiet kawałek żółtej chustki naokoło głowy był oznaką żydostwa. Żółtą hustkę kobietom rozkazał nosić Papież Paweł IV w r. 1555. Toteż żydówki ubierały się na żółto, by ta żółta chustka nie wyróżniała się bardzo. "Na
  próżno, jak mówi dr S. Neufeld, starali się żydzi skłonić Papieża wysokimi sumami ugodowymi do odwołania tego ostatniego rozporządzenia". Rozporządzenie było nieodwołalne. Poprzednio jeszcze na Soborze w Salzburgu w r. 1418 uchwalono, by żydówki nosiły przy sukniach dzwoneczki, by je z daleka już można było słyszeć.
  Na Soborach powtarzano często uchwały o oznaczeniach żydów. Pierwsza wprowadziła oznaczania Anglia, już w r. 1217. We Francji jakkolwiek miejscami już było, wprowadził je całkowicie Filip August w r. 1219, następnie w innych krajach. W Niemczech, gdzie na dworze cesarzy byli żydzi; mimo pism Papieży Grzegorza IX i Innocentego IV i mimo uchwał licznych Soborów, bronili się żydzi uporczywie i dopiero w XV wieku wprowadzano to naznaczanie żydów dzięki staraniom Kardynała Legata Mikołaja z Kues nad Mozelą i dzięki podróżom misyjnym św. Jana Kapistrana, który nie tylko apostołował w Niem Czech ale nawet i w Polsce, gromił nadużycia żydowskie i wskazywał na wielkie niebezpieczeństwo ze strony żydów. Dopiero w XVIII wieku oznaczania żydów ustały.
 • @Kula Lis 62 16:39:04
  POLACY, jako że muszą wypędzić (ze swych granic) żydów z POLSKI (nakaz), dlatego POLACY nie mogą głosować (żeby nie wiem co!) zarówno na PiS, PO, jak i na inne, obecne partie sejmowe, które są zażydzone!!

  "Każda Encyklika Stolicy Apostolskiej jest nakazem, każda enuncjacja Watykanu święta, każde słowo obowiązkiem, któremu trzeba być posłusznym bez żadnych zastrzeżeń, trzeba się poddać"

  "każda Encyklika Stolicy Apostolskiej jest nakazem", przeto po wypełnieniu nakazów Benedykta XIV, Polska musi koniecznie zastosować u siebie Encyklikę Piusa V Świętego i wypędzić
  ze swych granic żydów"!!

  WYJAŚNIENIE!!

  ks. dr Stanisław Trzeciak TALMUD O GOJACH a kwestia żydowska w Polsce XLIX.

  Zapomniany rozkaz biercom po 188 latach Najczcigodniejszym i Najdostojniejszym Adresatom w Polsce Odrodzonej ze słowami, wypowiedzianymi w żargonowym Hajncie:

  "Każda Encyklika Stolicy Apostolskiej jest nakazem, każda enuncjacja Watykanu święta, każde słowo obowiązkiem, któremu trzeba być posłusznym bez żadnych zastrzeżeń, trzeba się poddać"

  Wypełnijmy zatem nakazy Stolicy Apostolskiej, podane w Encyklice Benedykta XIV i wprowadźmy kary kościelne za wszelką łączność z żydami, jak Wielki Papież poleca.

  A zatem wprowadzenie rezerwatów ustrzeże od kupna i sprzedaży drobnych rzeczy, a klątwa za sprzedaż ziemi, fabryk czy domów
  uchroni od tak gwałtownego kurczenia się stanu posiadania Polskiego Narodu.

  Przepisy te zgodne są również z prawami Talmudu wobec gojów. Jeśli dobrymi są dla żydów, dlaczego złymi mają być dla Polaków.

  Wprowadzając je w życie, wypełnimy święte nakazy dawnych Soborów i Papieży, a zarazem odpowiemy żydom, że to tylko talmudyczne nakazy zastosowane w odwrotnym kierunku. Ponieważ zaś, jak Hajnt nas poucza,

  "każda Encyklika Stolicy Apostolskiej jest nakazem", przeto po wypełnieniu nakazów Benedykta XIV, Polska musi koniecznie zastosować u siebie Encyklikę Piusa V Świętego i wypędzić
  ze swych granic żydów"
 • @zibi 16:48:37
  Zgadzam się z Tobą. Także serdecznie pozdrawiam.
 • @prawi co wiec 08:54:52 pajac to ty kundlu
  To było do ciebie kundlu żebys przestał szczekaś i obszczywać polskość

  A to specjalnie dla ciebie psie łańcuchowy

  SZARIK NA PREZYDENTA
  Wieść spadła jak grom z nieba
  Odsłonięto kulisy
  Upadnie dynastia Kwachów
  Na Dworze zasiądą Lisy

  Olek nerwowo mruży powieki
  Jolanta zębami zgrzyta
  Wszak mieli zamiar rządzić na wieki
  Rzecz stała się niesamowita

  Na nic się zdały sondaże
  OBOPU i Polityki
  Zbyt pewnych siebie los srogo karze
  Na Dwór się wprowadzą Lisiki

  A może jeszcze da się coś zmienić
  Po głowie myśl taka się pęta
  Jakie WARTOŚCI należy dziś cenić
  Szarik na prezydenta

  Znają go przecież miliony
  Lubią go wszystkie dzieci
  Walczył na wojnie więc zasłużony
  I Dobrym przykładem świeci

  I jeszcze jedna myśl taka
  Przyszła do głowy mi z rana
  Że może lepiej głos oddać na psiaka
  Wszak pies jest wierniejszy od Pana

  Pies potrzebuje niewiele
  Więc życzę niech mu się uda
  Niech Pałac przeznaczy na lepsze cele
  Wszak Jemu wystarczy buda

  I niech mnie nikt nie posądza
  Że chcę komukolwiek dokuczyć
  Wyborco obserwuj zwierzęta
  Bo od nich się możesz dużo nauczyć


  Stefan Dembowski
 • @Jan Paweł 09:02:43
  Tak to prawda ale wierni mogą to zmienić dając mniej na tacę i upominając się o swoje Dlaczego tego nie czynią,nie potrafię zrozumieć

  SZARIK NA PREZYDENTA
  Wieść spadła jak grom z nieba
  Odsłonięto kulisy
  Upadnie dynastia Kwachów
  Na Dworze zasiądą Lisy

  Olek nerwowo mruży powieki
  Jolanta zębami zgrzyta
  Wszak mieli zamiar rządzić na wieki
  Rzecz stała się niesamowita

  Na nic się zdały sondaże
  OBOPU i Polityki
  Zbyt pewnych siebie los srogo karze
  Na Dwór się wprowadzą Lisiki

  A może jeszcze da się coś zmienić
  Po głowie myśl taka się pęta
  Jakie WARTOŚCI należy dziś cenić
  Szarik na prezydenta

  Znają go przecież miliony
  Lubią go wszystkie dzieci
  Walczył na wojnie więc zasłużony
  I Dobrym przykładem świeci

  I jeszcze jedna myśl taka
  Przyszła do głowy mi z rana
  Że może lepiej głos oddać na psiaka
  Wszak pies jest wierniejszy od Pana

  Pies potrzebuje niewiele
  Więc życzę niech mu się uda
  Niech Pałac przeznaczy na lepsze cele
  Wszak Jemu wystarczy buda

  I niech mnie nikt nie posądza
  Że chcę komukolwiek dokuczyć
  Wyborco obserwuj zwierzęta
  Bo od nich się możesz dużo nauczyć


  Stefan Dembowski
 • @ratus 09:21:58 Brawo brawo głupku
  Skoro ty jesteś Polakiem to można twói wywód uznać za prawdę ratusie

  SZARIK NA PREZYDENTA
  Wieść spadła jak grom z nieba
  Odsłonięto kulisy
  Upadnie dynastia Kwachów
  Na Dworze zasiądą Lisy

  Olek nerwowo mruży powieki
  Jolanta zębami zgrzyta
  Wszak mieli zamiar rządzić na wieki
  Rzecz stała się niesamowita

  Na nic się zdały sondaże
  OBOPU i Polityki
  Zbyt pewnych siebie los srogo karze
  Na Dwór się wprowadzą Lisiki

  A może jeszcze da się coś zmienić
  Po głowie myśl taka się pęta
  Jakie WARTOŚCI należy dziś cenić
  Szarik na prezydenta

  Znają go przecież miliony
  Lubią go wszystkie dzieci
  Walczył na wojnie więc zasłużony
  I Dobrym przykładem świeci

  I jeszcze jedna myśl taka
  Przyszła do głowy mi z rana
  Że może lepiej głos oddać na psiaka
  Wszak pies jest wierniejszy od Pana

  Pies potrzebuje niewiele
  Więc życzę niech mu się uda
  Niech Pałac przeznaczy na lepsze cele
  Wszak Jemu wystarczy buda

  I niech mnie nikt nie posądza
  Że chcę komukolwiek dokuczyć
  Wyborco obserwuj zwierzęta
  Bo od nich się możesz dużo nauczyć


  Stefan Dembowski
 • @topstopjuve 21:59:50
  W tym komentarzu napisał Pan/Pani (nie znam płci osoby posługującej się nickiem: topstopjuve) dokładnie tak, jak ja uważam. Wrogiem całego świata jest - żyd, bez względu na to, gdzie żyje, pod jaką organizacją się ukrywa. Dlatego każdą osobę, należy sprawdzać zawsze najpierw pod kątem: żyd czy nie żyd! Jeśli żyd to: złodziej, kłamczuch oszust, zbrodniarz, morderca, gdyż tego uczy żydów TALMUD!! Dlatego nigdy nie może być przywódca jakiejś partii politycznej Żyd! PiS, to w większości żydzi. Lech i Jarosław Kaczyńscy są żydami! Dlatego POLACY nie mogą głosować zarówno na PiS jak i na inne partie sejmowe, które maja żydowskich przywódców lub są pożytecznymi idiotami służącymi żydom, gdyż sprzedajni, jak przysłowiowy wprost - Judasz!! POLACY muszą powołać własną partię złożoną w całości z POLAKÓW i w ten sposób przejąć władzę z rąk żydów! Gdyby partia złożona z POLAKÓW nie została powołana, POLACY (wszyscy jak jeden mąż) bojkotują wybory - nie głosują!! Wtedy wybory są nieważne, z powodu braku frekwencji!! Wtedy istnieje ustawowy obowiązek powołania partii, złożonej z POLAKÓW, aby POLACY mieli na kogo głosować!! Cała mądrość!
 • dodaję artykuł z 27 lutego...
  Członkowie brytyjskiej Izby Lordów w czwartkowej debacie nad Holokaustem wskazali na Polskę jako na największe z europejskich państw, które dotychczas nie uregulowało ustawowo kwestii restytucji mienia wobec spadkobierców ofiar Holokaustu.
  Wśród państw, w których postęp w uregulowaniu kwestii zwrotu żydowskich majątków prywatnych spadkobiercom dawnych właścicieli uznano za niewystarczający, wymieniono też Rumunię, Węgry, Chorwację i Łotwę.
  Uczestnicy czwartkowej debaty nad priorytetami brytyjskiego przewodnictwa w Międzynarodowym Sojuszu na rzecz Pamięci o Holokauście (IHRA) wyrazili nadzieję, że rząd brytyjski wywrze presję na Polskę i inne kraje, by nie zwlekały dłużej z tą sprawą.
  - Premier David Cameron zasygnalizował, że jest zaangażowany nie tylko w sprawy upamiętnienia Holokaustu i nauczania o nim, lecz także w kwestię zwrotu własności. Sądzę, że sir Andrew (Andrew Burns - pełnomocnik brytyjskiego rządu ds. problemów po Holokauście - red.) podniesie tę kwestię na szczeblu kontaktów międzyrządowych, a także kanałami UE - powiedział lord Ahmad, rzecznik rządu ds. biznesu w Izbie Lordów.
  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-w-brytania-izba-lordow-za-restytucja-mienia-zydowskiego-w-po,nId,1113672
 • @malina 02:19:12
  Również w wiadomosci.onet.pl/ jest artykuł na ten temat. Interesujący jest fakt, że gdy w komentarzach do tego artykułu wskazanego poniżej linka, podałam artykuł do tego mego posta, to otrzymałam e-mailem wiadomość, że mój komentarz został został usunięty, bo narusza standardy!! Co znaczy, że tylko żydzi mogą skamleć, wyłudzać, w dowolnej wysokości nienależne zresztą im kwoty, w ramach rzekomej restytucji, a już POLACY (od żydów), PALESTYŃCZYCY od IZRAELA), INDIANIE (od USA) i inne narodowości - nie mogą!

  Wielka Brytania: Izba Lordów za restytucją mienia żydowskiego w Polsce
  http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/wielka-brytania-izba-lordow-za-restytucja-mienia-zydowskiego-w-polsce/knkq1
 • @Krystyna Trzcińska 05:58:28
  Napisałam w komentarzach do poniższego linka:
  Wielka Brytania: Izba Lordów za restytucją mienia żydowskiego w Polsce
  http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/wielka-brytania-izba-lordow-za-restytucja-mienia-zydowskiego-w-polsce/knkq1

  dwa komentarze (zacytowane poniżej) informujące, że Żydzi od dawna mają nie uregulowane swoje zobowiązania wobec Egiptu, które to komentarze zostały usunięte w uzasadnieniu że: komentarz naruszył zasady forum.

  1. "Naukowcy w Egipcie mają receptę na żydów. Egyptian Scholar Planning Lawsuit Over Exodus Gold http://gazetawarszawska.com/2014/01/18/naukowcy-w-egipcie-maja-recepte-na-zydow/"

  Twój komentarz został usunięty [1100472,127107350] ponieważ naruszał zasady forum. ponieważ naruszał zasady forum. Administracja Forum

  2. "Kiedy Izrael zwróci zagrabione złoto i srebro Egiptowi? http://gazetawarszawska.com/2014/01/18/naukowcy-w-egipcie-maja-recepte-na-zydow/"

  Twój komentarz został usunięty [1100472,127107323] ponieważ naruszał zasady forum. Administracja Forum
 • @Krystyna Trzcińska 06:26:01
  Dodałam ten artykuł o tym Egipcjaninie z orginalnym linkiem.
  Egyptian Scholar Planning Lawsuit Over Exodus Gold
  forward.com/articles/8031/egyptian-scholar-planning-lawsuit-over-exodus-gold/#ixzz2qlaxtM00
  Dodali go. Jeśli będzie kogoś interesował to wystarczy, że wpisze tytuł w google.

  Bardzo dobrze to określił Norman Finkelstein:
  "Tak, wiem. Polska i jej słynna samokrytyczna inteligencja. Ludzie, którzy uważają, ze każda krytyka Żydów to antysemityzm, a jednocześnie cały czas ostro krytykują swój własny naród..."
  http://www.pch24.pl/finkelstein--o-polskim-antysemityzmie-mowi-sie-dla-pieniedzy,18813,i.html

  Dodaję jeszcze ten link.
  http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/kidawa-blonska-zbedny-nacisk-ws-holokaustu/xwk0c
  Wybrany naród (zdjęcia):
  http://www.radioislam.org/photos/jews/jew_photos.htm
 • To się dzieje!
  To fakt, straty Polski są wprost niewyobrażalne!
  Jednak trzeba mieć na względzie to, że wszystko to dzieje się nadal! Tusk i spółka sprzedali łupki Niemcom a ci sprzedali koncesję Rosji i to teraz w momencie kryzysu Ukraińskiego! Francja produkuje uzbrojenie, buduje okręty
  i sprzedaje, właśnie Putinowi a ludziom wmawiają, że Putina nie można powstrzymać! Zakłamanie i kradzież!
 • POLSKA najbogatszym krajem świata - mlekiem i miodem płynącym!??
  POLSKA najbogatszym krajem świata - mlekiem i miodem płynącym!?? W korupcie i Oszustwa !
  Polska Rzeczpospolita Korupcyjna !!!!!!
  [Nasz Wywiad] „Z Donaldem Tuskiem chodziłem do jednej szkoły, a dziś…”
  http://blogpublika.com/2014/05/01/nasz-wywiad-z-donaldem-tuskiem-chodzilem-do-jednej-szkoly-a-dzis/
  http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1493:z-donaldem-tuskiem-chodziem-do-jednej-szkoy-a-dzi


  Biegły nie musi nic oglądać
  Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku – argumentował sąd i utrzymał w mocy decyzję bolesławieckiej prokuratury, która umorzyła postępowanie w sprawie złożenia przez biegłego fałszywej opinii.
  http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac

  Sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) biegłemu oka nie wykole !!!!!!!!!!
  Polska Rzeczpospolita Korupcyjna: sędzia biegłemu oka nie wykole?
  24 lutego 2014 roku sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) oddalił skargę Bogusława Biedrzyńskiego na postanowienie prokuratora rejonowego w Bolesławcu umarzające postępowanie w sprawie biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego.
  http://3obieg.pl/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole
  http://www.aferyprawa.eu/Wyceny/Jelenia-Gora-Rzeczoznawca-Sadowy-Jerzy-Karpinski-dopuscil-sie-przestepstwa-przy-wydaniu
  http://3obieg.pl/omerta-alla-polacca
  Art. 233 § 4 kodeksu karnego: Kto, jako biegły, rzeczoznawca lub tłumacz, przedstawia fałszywą opinię lub tłumaczenie mające służyć za dowód w postępowaniu określonym w § 1, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  Moj adres:schpiza90@wp.pl
  Dotyczy bieglego sadowego z Jeleniej Gory "jerzego karpinskiego " ! Firma PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KON BUD JERZY KARPIŃSKI
  Status Podmiot aktywny
  Adres rejestrowy ul. Szafirowa 13
  58-560 Jelenia Góra, dolnośląskie
  Jerzy Karpiński
  Miasto: Jelenia Góra
  tel. (75) 767-64-35
  tel. kom. 604-21-88-90
  p.w.konbud@neostrada.pl
  https://www.google.pl/search?sourceid=navclient&aq=&oq=&hl=pl&ie=UTF-8&rlz=1T4SKPT_deDE476DE495&q=jerzy+karpinski+biegly&gs_l=hp..6.41l21.0.0.0.3308...........0.

  http://youtu.be/cvqoUiAao6w

  http://youtu.be/ioWGzIxp02s

  http://youtu.be/Wu9erTINCfA

  http://youtu.be/mu5eyUMpSe0

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY