Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
168 postów 3534 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

PILNE! Okupant żydowski, zagrabia 45 % terytorium POLSKI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PILNE !! DZIŚ W NOCY 17.12.2014 r. wbrew woli NARODU POLSKIEGO, czyli przy braku legitymizacji NARODU POLSKIEGO, SEJM PODEJMIE DECYZJĘ O SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH – info PAP i źródła sejmowe

 

Żydy cały czas kombinują, jak zagrabić terytorium POLSKI, na rzecz tzw. Judeopoloni, czy jak tam ją zwał, inaczej!
Żydy, byli tak pewni sfingowania prawa, umożliwiającego im sprzedaż lasów pastwowych na znajdujących się terytorium POLSKI, że już zawczasu załatwiali usunięcie godła POLSKI - z munduru leśnika.
Godło zniknie z munduru leśnika http://naszgarbow.pl/godlo-zniknie-z-munduru-lesnika/

WSTĘP:

Masony/żydy na terytorium POLSKI zdają się już nie pamiętać, że sprawują rządy na terytorium POLSKI nielegalnie, gdyż pod fałszywą pieczęcią urzędową (okrągłą), co znaczy że nie mogą wydać ani jednego ważnego aktu prawnego od 1927 r. (od ustawy o godle z 1927 r.) Wszystkie działania żydów na terytorium POLSKI od 1927 r. do nadal są - bezskuteczne. W POLSCE obowiązuje domniemanie działania organów państwa zgodnie z prawem i prawdą . Jeżeli żydowski rząd na terytorium Polski działa nielegalnie, to należy obalić domniemanie działania żydowskiego rządu na terytorium POLSKI zgodnie z prawem i prawdą!! Żydów POLACY mają w swoich "łapach"!! Wszystko co jest na terytorium POLSKI - jest POLSKIE!! Wszystkie mieszkania i majątki żydów na terytorium POLSKI - są własnością POLSKI i POLAKÓW!! Wszystko co żydy "kupili za przysłowiowy grosz", jest nadal w POLSCE i jest własnością POLSKI!! Kredyty, które żydowskie rządy zaciągały od żydów i które żydy następnie rozkradały, POLACY nie mają nic do tego, kredyty te były pobierane pod fałszywą pieczęcią urzędową (okrągłą), żydy więc nie mają dowodu z dokumentu urzędowego, że POLSKA brała kredyty!! Przynależność Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej jest - bezskuteczna, jako że potwierdzona nielegalną pieczęcią urzędową (okrągłą), to samo z Traktatem Lizbońskim. Sejm, Trybunał Konstytucyjny, Prezydent, Premier, również nie mogą i nie wydali ani jednego ważnego aktu prawnego od 1927 r. Co znaczy że POLSKA nadal jest POLSKĄ!! Tym samym żydki są nadal w POLAKÓW "łapskach", chociaż bardzo się śpieszą, myśląc że POLACY nie znają rozwiązania. A tak nie jest. POLACY wiedzą, jak żydków pozbawić władzy na terytorium Polski i mają nawet bezwzględny obowiązek wypędzić żydów z terytorium POLSKI (legalnie). Ukradzione złoto II RP przez masonów, też musi do POLSKI wrócić, jak i inne grabieże i odszkodowania za mordy milionów POLAKÓW, których krew mają na rękach - żydzi!!!!

Pod linkiem poniższym znalazła się informacja, że okupant żydowski, dzisiaj w nocy tj. dnia 17.12.2014 r (potajemnie), wbrew woli NARODU POLSKIEGO, jednocześnie przy braku legitymizacji NARODU POLSKIEGO do takich czynności, zamierza podjąć decyzję o sprzedaży LASÓW PAŃSTWOWYCH, znajdujących się na terytorium POLSKI, które to info przytaczam w całości poniżej!! Wiem jednak, że starania żydów są tylko złudą, bo za chwilę będą musieli wy****dalać z POLSKI, tyle tylko żydki wskórali, że poćwiczyli stosowanie Talmudu, Protokołów Lucyfera, 45 wytycznych Jakuba Bermana - na POLAKACH i POLSCE! Znaczy że żydy na terytorium POLSKI nabrali talmudycznego doświadczenia!

 

Tekst z Talmudu:

 

PILNE !! DZIŚ W NOCY SEJM PODEJMIE DECYZJE O SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH – info PAP i źródła sejmowe

http://miziaforum.wordpress.com/2014/12/17/pilne-dzis-w-nocy-sejm-podejmie-decyzje-o-sprzedazy-lasow-panstwowych-info-pap-i-zrodla-sejmowe/

 

 

DRODZY RODACY UPRZEJMIE WAS UŚWIADAMIAM ŻE 

OBSZARY GÓRSKIE POROŚNIĘTE LASEM SĄ WŁASNOŚCIĄ LASÓW PAŃSTWOWYCH W ILOŚCI TERENÓW GÓRSKICH 95% 

ZATEM PRYWATYZACJA LASÓW OZNACZA SPRZEDAŻ TERENÓW GÓRSKICH 

NIE WSPOMNĘ TU ŻE TEŻ JEZIOR ŁĄK I STRUMIENI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W LASACH

ZATEM MOŻECIE SIE POŻEGNAĆ Z GÓRAMI JEZIORAMI 

NA ZAWSZE !!!

Tekst z Talmuddu1

http://miziaforum.wordpress.com/2013/12/30/rabunek-2014-polskie-gory-sprzedane/

dodawać nie muszę chyba ze to również sprzedaż 45% powierzchni kraju !!

Nie ma już społecznej inicjatywy, którą Platforma potraktowałaby poważnie. Nie ma też zakamarkagospodarki, którego nie chciałaby ograbić. Na Lasy Państwowe ma wyjątkową chrapkę i wszystko wskazuje na to, że 2,5 miliona podpisów w ich obronie, zmieli w sejmowej niszczarce dziś w nocy.

Wszystko zaczęło się w styczniu 2014, kiedy mocą nowelizacji ustawy, przeforsowanej przez rząd Donalda Tuska, zobowiązano Lasy Państwowe do przekazania budżetowi państwa w tym i kolejnym roku po 800 mln zł. Zdecydowano też, że od 2016 r. Lasy będą rocznie przekazywać do państwowej kasy 2 proc. wartości sprzedanego drewna. Ze skasowanej Lasom kwoty 1,3 mld zł ma trafić na Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych, a pozostałe 300 mln zł na zmniejszenie deficytu budżetu państwa.

Donald Tusk, zagarniając 1,6 mld z kasy Lasów, stwierdził beztrosko, że decyzja rządu „w perspektywie wielu lat stabilizuje sytuację Lasów Państwowych” i pozwoli im „funkcjonować co najmniej tak samo dobrze, jak do tej pory”. Uznał, że dotychczas funkcjonowały one w „przesadnie komfortowym kontekście finansowym”, co groziło nieracjonalnym wydawaniem tych środków. Zagadnienie racjonalności wydatków nigdy nie należało do mocnych stron obecnego „Króla Europy” i jego partii, więc Polacy nie dali się nabrać. Świadomi, że żaden dotychczasowy rząd nie zaszkodził polskim lasom tak dalece, jak koalicja PO-PSL, podjęli protest. Wsparli go politycy PiS, a były minister środowiska, prof. Jana Szyszko, podkreślał, że pozbawienie Lasów Państwowych ich czteroletnich przychodów zdestabilizuje ich działanie i „uniemożliwi normalną gospodarkę”.

Polacy stanęli murem w obronie Lasów, ale i polskiej ziemi, która od 2016 roku zagrożona jest masowym wykupem jej przez obcokrajowców. 1 maja 2016 kończy się dwunastoletni okres ochronny ziemi. Patrząc na kondycję polskiej gospodarki, puste kieszenie obywateli i ceny ziemi, łatwo przewidzieć, że dla wielu Polaków sprzedażojcowizny będzie sposobem na przetrwanie, a obcokrajowcy już teraz są żywo zainteresowani jej wykupem. W ostatnich latach robią to za pośrednictwem podstawionych „słupów”. Za półtora roku będzie już wolna amerykanka.

Obie te sprawy zjednoczyły Polaków w obywatelskim proteście. Pod wnioskiem o ogólnopolskie referendum ws. Lasów Państwowych oraz renegocjacji Traktatu Akcesyjnego w kwestii sprzedaży ziemi obcokrajowcom podpisało się 2,5 mln osób. Wnioskowano w nim, by obcokrajowcy mogli kupować ziemię w Polsce dopiero od roku, w którym siła nabywcza średniej pensji Polaka będzie stanowiła minimum 90 proc. średniej siły nabywczej średniej pensji mieszkańców pięciu najbogatszych krajów UE. Jak na razie zarabiamy ponad pięciokrotnie mniej.

Posłowie PiS złożyli wniosek referendalny w Sejmie siedem miesięcy temu.Wszystko wskazywało na to, że rząd nie może zamknąć na niego oczu. Tymczasem dziś okazało się, że odkładana do zamrażarki sprawa, ma zostać rozpatrywana dziś w środku nocy. Posłowie zostali powiadomieni wczoraj, że dziś w nocy między 21:30 a 1.30 mają debatować o tym, czy włączyć do porządku dziennego posiedzenia Sejmu (jutrzejszego lub piątkowego) punkt dotyczący ogólnopolskiego referendum.

Wszystko wskazuje na to, że ogólnonarodowa sprawa walki Polaków o polską ziemię, ma zostać zmielona w niszczarce, jak wszystkie inne obywatelskie inicjatywy. 2,5 mln podpisów, które zebrano w zaledwie 3 miesiące, zostają przez rząd potraktowane jak kupa śmieci. Nie znaleziono nawet dogodnej pory na poważne przyjrzenie się prośbie obywateli. Z podobnym lekceważeniem potraktowano dziś przedstawicieli Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców, którzy przywieźli do Sejmu blisko 300 tysięcy podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, zapewniającej rodzicom prawa do decyzji o kierunku edukacyjnym ich dzieci. **To tylko dwa przykłady z ogromu działań Platformy, które boleśnie pokazują, że Platforma jest obywatelska jedynie znazwy. Najwyraźniej rację mają ci, którzy przypominają, że „milicja też była obywatelska”.

Transmisję z dzisiejszych obrad sejmu można śledzić na stronach sejmowych

autor: Marzena Nykiel

 z pośrednictwem na NEON24.pl: Krystyny Trzcińskiej

Z ostatniej chwili: 

 1. Informacja z komentarza, potwierdzająca że okupant żydowski zmierza do zagrabienia 45 % POLSKI, o czym  swiadczy fakt, że również w tym tygodniu chce dostosowac Konstytucję RP. http://trzcinska.neon24.pl/post/116712,pilne-okupant-zydowski-zagrabia-45-terytorium-polski#comment_1081976
 2. Potwierdzenie żydowskiej przewałki w żydowskim Sejmie na Terytorium POLSKI z komentarza do tego posta: http://trzcinska.neon24.pl/post/116712,pilne-okupant-zydowski-zagrabia-45-terytorium-polski#comment_1082026
 3. A oto jak głosował SEJM na terytorium POLSKI, znajdujacy się  pod talmudyczną jurysdykcją (głosujacy zgodnie z wytycznymi politycznymi Israela), a obsadzony prawie w całości przez żydów, co wynika chociazby z niniejszej tabeli głosowań, dotyczących 45 % terytorium POLSKI - czyli praktycznie w sprawie przejęcia POLSKICH LASÓW przez żydowskiego okupanta, rezydującego na terytorium POLSKI!!

Autor: wstępu:

Krystyna Trzcinska 

KOMENTARZE

 • -----------------
  ~ONA : Ludzie, to są tematy zastępcze!!! Ani jednego artykułu na temat mającego nastąpić w tym tygodniu w środku nocy głosowania w sejmie o zmianach w Konstytucji RP, umożliwiających prywatyzację Lasów Państwowych (projekt PO i PSL). Zmiana w Konstytucji ma być głosowana pomiędzy 1.30 a 2.30 w nocy!!!! Kolejna paskudna ustawa do głosowania w tym tygodniu to ustawa o zwierzętach doświadczalnych, Paskudna ustawa. O tym nie ma żadnych artykułów!!! zwiń
  57 minut temu | ocena: 94% | odpowiedzi: 57
 • @ninanonimowa 22:46:09
  Tego to już ZA WIELE!!!!
 • @
  To jest z ostatniej chwili z życia Sejmu Rzeczpospolitej:
  " Odrzucono wniosek o uzupełnienie porządku o obywatelski wniosek o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe i Polskiej Ziemi."

  Przewałka idzie pełną parą!
 • @szczurobronny 23:52:24
  I CO Z TEGO SŁOWA MA WYNIKAĆ ? - jakieś działania ??
 • @ninanonimowa 00:30:25
  Damy radę, tylko musimy dotrzeć do POLAKÓW!! Wszędzie same żydy!!
 • @Stara Baba 23:48:39
  Sam widzisz Babo...

  Ale ja myslę, że jesteśmy czujni i to może być ta iskra, która podpali sumienia Polaków.

  Pozdro.
 • @Krystyna Trzcińska 01:33:14
  Dzięki za info.
  Nie damy się.
  Pozdrawiam.
 • @Krystyna Trzcińska 01:33:14
  Dziękuje(my) za ten wspaniały i ważny artykuł!
  Musi on dotrzeć do wszystkich POLAKÓW. Komentarze od 2% anty-katolików niby polskich należy traktować jako nadużycie naszej gościnności dla Syjonistów.
 • -----ktoś czuwa :)
  http://lawina.neon24.pl/post/116725,nocne-obrady-sejmu-rp-17-18-grudnia-2014r-film#comment_1082111
 • To prawda, żydzi mają je dostać w ramach tych 65 mld$11
  Platforma łupi kolejne rodowe srebra. Pod osłoną nocy chce zmielić 2,5 mln podpisów w obronie Lasów. Coś w tym jest, że „milicja też była obywatelska” http://wpolityce.pl/polityka/226315-platforma-lupi-kolejne-rodowe-srebra-pod-oslona-nocy-chce-zmielic-25-mln-podpisow-w-obronie-lasow-cos-w-tym-jest-ze-milicja-tez-byla-obywatelska
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 03:42:23
  Na szczęście! Nie udało się wprowadzenie zmian w Konstytucji w/s lasów. Leśnicy na galerii dali owację na stojąco. Każda POdłość ma swoje granice i właśnie te granice zostały przekroczone dlatego tej ferajnie nie udało się zatwierdzić kolejnej złodziejskiej afery. Zabrakło żydobanderowskim szubrawcom 5 głosów!!!!!!!!
 • @Jarek Ruszkiewicz
  Kto ma prawo do Dworu w Chobielinie kupionego przez rodziców Sikory alias Sikorskiego za 1200$ w 1989 roku czyli po prostu ukradzionego prawowitym spadkobiercom http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6212#.VJKRuyuG8io
 • Powstaje Pierwszy RUCH WYZWOLENIA POLSKI WolaNarodu.org Pierwszy Ruch UCZCIWE WYBORY WolaMarodu.org .
  Powstaje Pierwszy RUCH WYZWOLENIA POLSKI WolaNarodu.org Pierwszy Ruch UCZCIWE WYBORY WolaMarodu.org . Pierwszy Ruch stwarzający realną możliwość zjednoczenia wszystkich rodaków ponad i poza podziałami i PIERWSZY RUCH RZECZYWIŚCIE UMOŻLIWIAJĄCY WYZWOLENIE POLSKI I ODZYSKANIE NIEZALEŻNOŚCI I SUWERENNOŚCI PRZEZ POLAKÓW I POLSKĘ KAŻDY POLAK CHCĄCY ŻYĆ W NORMALNYM KRAJU POWINIEN DOŁĄCZYĆ DO RUCHU WYZWOLENIA POLSKI I UCZCIWYCH WYBORÓW http://wolanarodu.org/ Wyzwolenie Polski to jedyna szansa na uratowanie nas jako narodu i naszej ojczyzny. To obowiązek każdego Polaka. Dołącz do http://wolanarodu.org/ RAZEM WYZWOLIMY NASZĄ OJCZYZNĘ I ODZYSKAMY WOLNOŚĆ NIEZALEŻNOŚĆ SUWERENNOŚĆ I GODNOŚĆ
 • @Krystyna Trzcińska
  W głosowaniu za zmianą opowiedziało się 291 posłów(tych zapamiętać Polacy, zasłużyli na latarnię!!!), 150 było przeciw, do większości konstytucyjnej zabrakło pięciu głosów. Ustawę o zmianie konstytucji Sejm uchwala większością co najmniej 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów.
 • @Krystyna Trzcińska
  Coś mi się wydaje, że Platfonsy mają kuchenkę gazową pod tyłkiem, majtki już się zajęły ogniem i na gwałt szukają gaśnicy. Brak kasy więc próbują wynosić srebrne sztućce prababci na kolejną działkę. Jak by wprowadzili tą zmianę to doczekali by się szybciej rewolucji ... a ta rewolucja doprowadziła by ich na te drzewa jako wisielców . Bo nie wyobrażam sobie by zabronić polakom chodzenia do lasu . Na pohybel zdrajcom z PO PSL i palikociarni. Przyjdzie jeszcze czas rozliczeń. Więzienia i latarnie na nich czekają.
 • @Kula Lis 62 11:01:26
  -
  Dzięki za wiadomość Pani Krystynie i Panu. Byliśmy na krawędzi bezpieczeństwa!

  Gdzie jest obrona granic państwa, która bierze pieniądze za nic i przepuszcza dywersje swobodnie działające w centrum?
 • Co zrobić??
  Co zrobić z tym dziadostwem?? Co my, zwykli ludzi możemy zrobić, jak się przeciwstawić temu co robią ci ludzie (sic!) z (nie)rządu...??
 • Nakrecilem filmy z tego
  jest slaby glos i jako taki obraz, to szok ze Polska spi.

  cz 1 z 2 https://www.youtube.com/watch?v=1uDR4QBQHdU
  cz 2 z 2 https://www.youtube.com/watch?v=VJJkRMC0yZQ


  Akurat udalo sie trafic zlapac aparat i nakrecic.


  filmy sa u mnie na blogu tutaj lawina.neon24.pl
  reagowalem juz w nocy filmujac to , niezwocznie opublikowalem na YT i tutaj
 • Dziękuję za wiadomośc...
  ja także nie wyobrażam sobie zakazu chodzenia po górach i lasach, zakazu zbierania jagód grzybów, biwakowania i piknikowania w lesie, odwiedzania leśniczówek. Nie wyobrażam sobie by ludzie mieszkający przy lasach nie mogli zbierac jagód i grzybów i sprzedawac ich przy drodze, dorabiając sobie do renty a nam leniuchom miastowym dostarczac tych smaków lasu.
  Doświadczyłem przypadkowych odwiedzin lasu prywatnego, który jeszcze w poprzednim roku był zwykły państwow. Nie życze nikomu takiego spotkania z nowym "właścicielem".
  Także wielu ludzi (nie tylko górali) mówi już o tym że te bardzo kosztowne inwestycje w Beskidach w infrastrukturę drogową (niszczenie gór) są robione pod przyszłą ich sprzedaż w obce ręce.
  NIE ZGADZAM SIĘ NA SPRZEDAŻ (RABOWANIE) POLSKICH LASÓW, GÓR, STRUMIENI, RZEK, JEZIOR, PUSZCZY, POLAN LEŚNYCH ITD, ITD!!!!
 • dziwi tak mały odzew pod tym artykułem...
  tu powinno byc tysiące, setki tysięcy, miliony protestów!
  Chyba ludzie się obudzą, gdy wyjadą w niedzielę do lasu (tam gdzie zawsze) i spotkają tam płoty, zasieki, bramy, rotwailery itd, itd...
 • @Kula Lis 62 10:00:20
  Chwała PANU BOGU...
  Ale trzeba miec oczy otwarte wspomagac i słuchac tego co mówią leśnicy i nie pozwolic by im odebrano mundury, czapki z Orłem i wymieniono tych prawdziwych polskich patriotów Ludzi Lasów Polskich, na jakieś szubrawcze, sprzedajne szumowiny. Myślę, ze dobrze by było gdyby polscy leśnicy opracowali system informowania Polaków o każdych ewentualnych zagrożeniach naszych chyba ostatnich już Sreber Rodowych.
  Myślę, ze trzeba także byc czujnym na ciche, po kawałku urywanie Lasów Polskich do sprzedaży, bo niestety znane są już takie przypadki.
 • !!!!!!
  Dlatego te psubraty wczoraj się tak kłócili!!!! Dzisiaj we wszystkich mendiach jest tylko o tym, jak to oni na siebie ujadali!!!!! Co za prostytuty!!

  Gdzieś czytałem że jest projekt USUNIĘCIA ORŁA z mundurów leśników, jak to zrobią to będzie im łatwiej!!! NIE BĘDZIE SYMBOLU!!! ORŁA ZNAKU!!!

  Czyżby czekał nas los Palestyńczyków i rdzennych Amerykanów???

  Aż się same pięści zaciskają!!!!
 • @Grzesiek 20:32:21
  Godło zniknie z munduru leśnika http://naszgarbow.pl/godlo-zniknie-z-munduru-lesnika/
 • @Krystyna Trzcińska 20:58:30
  No właśnie!!!

  Oni na pewno nie odpuszczą!!! Będzie kolejne głosowanie. Może trzeba zorganizować manifestację pod sejmem przeciwko?! Nie wiem. Trzeba coś wymyślić!!! Dwa i pół miliona podpisów nie może być zmielonych.....
 • @Grzesiek 21:22:30
  Zmielą nawet 38 mil podpisów. Wyzwolenie Polski spod zydowskiego okupanta to jest zadanie dla specsłużb
 • @Grzesiek 21:22:30
  Rumunia Nicolae Ceaușescu został zatrzymany przez specsłużby. W Polsce musi być taka rewolucja, jak w Rumuni.
 • @Krystyna Trzcińska 21:42:46
  Niestety w Polsce specsłużby są na paseczku unych....
 • @Krystyna Trzcińska 21:37:57
  o ile dobrze kojarzę, to Maciarewicz "zweryfikował" polskie służby.
 • @Grzesiek 21:49:12
  W POLSCE w specsłużbach jest - rozłam!! Część specsłużb, jak się można było tego domyślić, nie może wprost patrzeć na to, co okupant żydowski wyprawia na terytorium POLSKI, jak dotychczas całkowicie bezkarnie!!

  W POLSCE, specsłużby nie mają wyjścia muszą strzec granic POLSKI!! Specsłużby działają na terytorium POLSKI, uposażenia i inne świadczenia otrzymują ze Skarbu Państwa POLSKIEGO, mają więc obowiązek działać na rzecz i dla dobra POLSKI, w celu ochrony granic POLSKI, majątku POLSKI, przed każdym najeźdźcą, w tym i przed okupantem żydowskim!! Dlatego muszą pojmać, nielegalnie działającą władzę okupanta masonsko/żydowskiego na terytorium POLSKI i nie dopuścić ich do sprawowania nielegalnie władzy dodatkowo pod jurysdykcją talmudyczną!!!! Specsłużby tez będą rozliczane przez NARÓD POLSKI z zajętej postawy w okresie żydowskiej okupacji, na terytorium POLSKI!!
 • Potrzebna jedność wśród społeczeństwa
  katolik, poganin, ateista, konserwatysta, liberał, liberterianin, libertarianarianianin..., narodowy demokrata, chrześcijański demokrata, narodowy radykał, narodowy socjalista, socjaldemokrata, lewicowiec, prawicowiec, pisowiec, antypisowiec, ludowiec, piłsudczyk,...
  Polacy zbyt dużo czasu energii a nawet pieniędzy tracą na spory, każdy chce się wyróżniać, jeden mądrzejszy od drugiego a potrzebna jest jedność tych "lepszych" z tamtymi "lepszymi", tych "najwłaściwszych" z tamtymi "najwłaściwszymi, bo szczują nas jak zwierzynę na polowaniu, napisałbym ze zamykają nas w klatce, ale oni nam już dawno tylko pomniejszają klatkę do chowu przemysłowego, patrzą nam do wanny ile wody lejemy czy aby nie za dużo (syn SBka Damięcki w tv) a sami robią co chcą chcą na nas testować GMO które jest bardziej a które mniej udane... Potrzebują żywej 'próbki', głosują w nocy jak ostatni szubrawcy.. banda znana z nocnej zmiany
  http://mendypl.info/wp-content/uploads/2012/06/05.jpg
  dla dobra sprawy mimo że jestem narodowcem, wkleję link anarchistycznego zespołu
  http://youtu.be/-4LadG06bjc
  http://youtu.be/NfTrVxOI3Ow
  non possumus NWO
  no pasaran NWO
  librum veto
  i w ogóle raus! paszoł won!
 • -------- czy tylko lasy !? o polskim złocie mówił mi dawno temu KTOŚ !!!!!!
  https://marucha.wordpress.com/2009/08/25/w-polsce-znajduja-sie-najbogatsze-zloza-zlota-w-europie/
 • @Jan Paweł 22:50:28
  Żyd Macierewicz, zweryfikował polskie specsłużby, ale pod potrzeby żydowskiego okupanta na terytorium POLSKI. Jeśli ktoś myśli że jakikolwiek żyd zweryfikował by specsłużby pod kontem dobra POLSKI i na rzecz dobra POLSKI, to jest całkowicie w błędzie!! Bardzo śmieszne!! Dlatego Macierewicz tak ukrywa treść tajnego raportu, czyli działa dla dobra, na rzecz i pod potrzeby żydowskiego okupanta, na terytorium POLSKI, innej możliwości - brak!!
 • @Kula Lis 62 10:00:20
  wypadałoby spisać listę zdrajców i umieścić w sieci wraz z POdłym głosowaniem .... i przed wyborami POdrzucać obywatelom info, kto z kandydatów jest zdrajcą.... ale pewnie ZŁODZIEJE PLATFORMIANI zadbali o tajne głosowanie....
 • @Jan Paweł 17:38:25/"NIE ZGADZAM SIĘ NA SPRZEDAŻ (RABOWANIE) POLSKICH LASÓW..."
  .
  - W tym lasów nadbałtyckich i wszelkich zasobów naturalnych naszego kraju.
  Żaden obywatel, ani grupa nie moga mieć prawa wyłaczności do dóbr narodowych. Dotyczy to także wszelkich "posiadłości" ziemskich, które powinny podlegać wyłacznie dzierżawie.
 • @Krystyna Trzcińska 23:33:38/ zmiana musi przyjść z zewnatrz
  .
  Tak właśnie.
  A tu warto posłuchać, co ma do powiedzenia Russell Brand
  http://nathanel.neon24.pl/post/116772,czy-kube-czeka-los-krymu-kiedy-aneksja

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY