Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
168 postów 3534 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Kamienny Monument z Georgii - 10 Przykazań New Age?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wytyczne okultu dla "Nowej Ery" (NWO)

Na jednym z najwyższych wzgórz w Elbert Country (Georgia) wznosi się potężny granitowy monument. Na czterech wielkich kamieniach stanowiących wsparcie dla piątego - mniejszego, wyryte jest dziesięć rad (przykazań), w ośmiu różnych językach. Nazywany jest różnie - Amerykańskie Stonehenge czy Georgia Guidestone. Jednakże większości ludzi nie jest znany fakt, iż ma on ważny związek z okultystycznymi władzami jakie zaczynają dominować nad światem.

www.grazingsheep.com/index.asp

Za uprzejmością RadioLiberty.com

Początki tego dziwnego pomnika okryte są tajemnicą, gdyż nikt nie zna tożsamości człowieka, bądź ludzi, którzy zlecili jego budowę. Niewątpliwym jest fakt, że w czerwcu 1979 roku dobrze ubrany, elokwentny człowiek odwiedził biuro firmy kamieniarskiej 'Elberton Granite Finishing Company' i oświadczył, że chce zbudować rzecz stanowiącą przesłanie dla rodzaju ludzkiego. Przedstawił się jako R. C. Christian, ale wkrótce stało się jasne, że nie jest to jego prawdziwe imię. Powiedział, że reprezentuje grupę ludzi chcących 'dać wskazówkę ludzkości', lecz do dziś, prawie dwie dekady później, nikt naprawdę nie wie kim był R. C. Christian, ani kogo reprezentował. Kilka rzeczy jest oczywistych. Przesłania wyryte na kamieniach mają związek z czterema ważnymi kwestiami: rządu światowego, kontroli populacji, związku człowieka z naturą i duchowości.

W bibliotece publicznej w Elberton, znalazłem książkę napisaną przez człowieka nazywającego siebie R. C. Christian. Odkryłem, że monument przez niego zamówiony, został wzniesiony w uznaniu Thomasa Painea i filozofii okultystycznej za jaką się on opowiadał.

Amerykańskie Stonehenge jest używane do ceremonii okultystycznych i tajemniczych świąt po dziś dzień. Niestety tylko jeden religijny lider tego rejonu miał odwagę wypowiedzieć się przeciwko budowli i został czasowo przeniesiony.

PRZESŁANIE ZAPISANE NA KAMIENIACH

1. Utrzymajcie ludzkość poniżej 500.000.000, w nieustannej równowadze z naturą.

2. Mądrze kierujcie reprodukcją.

3. Jednoczcie ludzkość.

4. Kierujcie namiętnością - wiarą - tradycją - i innymi rzeczami z ważnych powodów.

5. Chrońcie ludzi i narody sprawiedliwym prawem i słusznymi sądami.

6. Pozwólcie wszystkim narodom rządzić i rozwiązujcie problemy na forum światowym.

7. Unikajcie nieistotnych praw i bezużytecznych urzędników.

8. Balansujcie prawa prywatne z obowiązkami socjalnymi.

9. Nagradzajcie prawdę - piękno - miłość - szukajcie harmonii w nieskończoności.

10.              Nie bądźcie rakiem dla Ziemi - zostawcie miejsce dla natury.

Limitowanie populacji Ziemi do 500 milionów będzie wymagało eksterminacji dziewięciu dziesiątych liczby wszystkich ludzi. Wzmianka o ustanowieniu światowego sądu zapowiada obecne starania o stworzenie Międzynarodowego Sądu Kryminalnego (International Criminal Court) i rządu światowego. Nacisk na utrzymanie środowiska naturalnego oddaje idee ruchu 'Zielonych' w latach 1990, a odniesienie do szukania harmonii w nieskończoności odzwierciedla dzisiejsze wysiłki zmierzające do zastąpienia wierzeń judeo-chrześcijańskich nową duchowością.

Przesłanie zapowiada również działania zmierzające do 'podtrzymywanego rozwoju'. Zawsze kiedy słyszysz określenie 'podtrzymywany rozwój' powinieneś zastępować go słowem 'socjalizm', by zrozumieć do czego ono zmierza. Później przeczytasz tutaj pełny tekst dokumentu 'Earth Charter' opracowany pod kierunkiem Michaiła Gorbaczowa i Mauricea Stronga. Znajdziesz w nim nacisk na te same podstawowe kwestie: kontrolę populacji, rządy światowe, znaczenie środowiska naturalnego i nową duchowość. Podobieństwo tych dwóch idei (z Georgii i 'Earth Charter'), odzwierciedla wspólne ich pochodzenie.

Yoko Ono, wdowa po Lennonie, niedawno wspominała o American Stonehenge:

"Chcę, by ludzie dowiedzieli się o kamieniach... Zmierzamy bezpośrednio do świata, w którym możemy się sami wysadzić i być może planeta przestanie istnieć... to dobry czas na zmiany w nas samych, znając piękno naszego kraju. I właśnie Kamienie z Georgii to symbolizują."

Jakie jest prawdziwe znaczenie kamieni i dlaczego ich ukryte znaczenie jest tak ważne?Ponieważ potwierdza ono istnienie ukrytej grupy skupionej na:

1. Drastycznej redukcji populacji.

2. Promowaniu ekologii.

3. Założeniu rządu światowego.

4. Propagowaniu nowej duchowości.

Oczywiste jest, że grupa ta jest jedną z wielu podobnych grup pracujących razem na rzecz 'Nowego Porządku Świata', nowego światowego systemu ekonomicznego i nowej duchowości. Jednakże za tymi grupami stoją ciemne moce. Bez zrozumienia natury tych złych mocy jest niemożliwością zrozumieć rozwój wydarzeń na świecie.

Fakt, iż większość Amerykan nigdy nie słyszała o Amerykańskim Stonehenge i o jego przesłaniu, odzwierciedla stopień istniejącej dzisiaj kontroli umysłów ludzkich. Ignorujemy to przesłanie na naszą zgubę.

Radio Liberty udostępnia kopie dla badaczy.

'The Age of Reason' było książką napisaną przez Thomasa Painea. Jej celem było zniszczenie wierzeń judeo-chrześcijańskich, na których Republika została zbudowana.

Za uprzejmością RadioLiberty.com

 

 

Za uprzejmością RadioLiberty.com

Dziura, którą widzicie w kamieniu, została wywiercona w głównym kamieniu tak, by Północna Gwiazda zawsze była przez nią widoczna. Był to jeden z kilku warunków określonych przez R. C. Christiana, odzwierciedlający jego obsesję na punkcie ustawienia gwiazd, Słońca i Księżyca. Okultyści często czczą ustawienie i ruch ciał niebieskich jako część swoich religijnych ceremonii.

* * *

Autor: Dr. Stanley Monteith /Radioliberty.com / Tłum: Michał W. 2001.11

 

 

Bogumi Boguchwał

 

KOMENTARZE

 • Czy ten cały obelisk jest jakimś problemem, dla...
  Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej?, w przerobieniu go na drobny pył?, tak samo jak wszystkich stojących za ideami na nim wyrytymi?

  Wiemy, że Pan Bóg, który stworzył także ten granit z którego ten cały obelisk został zrobiony, nie musi nawet zrobić najmniejszego ruchu by to wszystko razem do kupy wzięte zmieść z tego świata, więc ja to tam się nie przejmuję tymi cyrkami które odstawiają ci wszyscy ludzie (ludzie czy już hybrydy?) z tej trawiącej ich pychy i próżności.

  Po co więc robić im reklamę?, budującą jeszcze dodatkowo tą ich pychę?

  P.S. Yoko Ono znana z tego że była żoną Johna Lennona, potrafi bardzo ładnie śpiewać :
  https://www.youtube.com/watch?v=HdZ9weP5i68
  więc może nich się raczej tym zajmie gdzieś w wygłuszonej izolatce jakiegoś zamkniętego szpitala.
 • Autor
  A kiedy te kamienie postawiono? Jeżeli przed XIX w to te 500 mln. nie zatrważa, bo ludzkość wtedy niewiele więcej liczyła.
 • @marek500, smutne jest to, że ludzie już nie czytają lub nie rozumieją tego co czytają, co słyszą i tego co widzą. Smutne jest
  również to, że przytłaczjąca większość samodzielnie nie poszukuje wiedzy oraz nie sprawdza i nie potwierdza przedstawiwianych im informacji.


  Smutnym powodem tego zachowania jest i to, że jak ludzie nie zobaczą w TV, nie usłyszą w Ra-Dio to w nic nie uwierzą.

  Smutnym powodem tego zachowania jest i to, że ludzie wierzą w
  auto-Ryt-ETy i autorytetom.
  Georgia Guidestone wzniesiono w 22-3-1980 г. - (początek wiosnny??)

  2 i 2 = 4 IIII - dwa kątowniki = kwadrat ;

  3 = III - trójkąt, piRa-mi-da, cyrkiel = koło;

  4 + 3 = 7 ("G") - symbole wolnomularstwa.

  Pi-RoMan EL-EKT-ryk (Szatan) STOSuje piRo-Tech-Nike.  https://cbsnews1.cbsistatic.com/hub/i/r/2018/10/27/bdab9847-245c-4865-8772-7a294f6bafa1/thumbnail/620x350/297ee7de7aecccfb32767abcc238b017/ctm-saturday-clean-feed-20181027-cr470c-0700-0900-02-frame-56140.jpg
  https://thoughtcatalog.files.wordpress.com/2017/10/screen-shot-2017-10-10-at-5-30-41-pm.png

  https://www.google.com/search?biw=1148&bih=683&tbm=isch&sa=1&ei=IxP1XaO1GMHctQbAtYPgCA&q=denver+airport+conspiracy+illuminati&oq=denver+airport+conspiracy&gs_l=img.1.5.0i67j0l9.0.0..161486...1.0..0.113.113.0j1......0......gws-wiz-img.2vp5QHB9ljs#imgrc=CK_z5noJ8FlwGM:&spf=1576342477125
  Bogumi Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 18:24:43
  Smutna jest Twoja naiwność ,
  bo kogo obchodzą jakieś zbolałe
  pomysły różnych nawiedzonych
  hobbystów , wykuć w kamieniu
  można każdą bzdurę , masoni ,
  przynajmniej od 100 lat nie
  mają już żadnych wpływów
  bo nawet rekrutację prowadzą
  w sieci , kto chce może być
  masonem , super tajna organizacja
  :))))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY