Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
168 postów 3534 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Telepatyczny przekaz na Twitterze - zbrodni na A. Trzcińskim

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Telepatia – ogólnie pojęta możliwość komunikacji pomiędzy formami życia bez użycia żadnych znanych człowiekowi zmysłów.

 

W poniższym poście poinformowałam czytelników, że Andrzej Trzciński został zlikwidowany, moim zdaniem dnia 15.01.2020 r, rzekomo w wykonaniu zadania służbowego, zastępczo zamiast Krystyny Trzcińskiej, ponieważ się pierwszy „napatoczył”.

Obowiązek Dowodu Osobistego, dla wybudzonych ze śmierci - Krystyna Trzcińska - NEon24.pl

Powstaje pytanie: skąd taka u mnie wiedza tajemna? Jakie są na tą okoliczność przesłanki, dowody?

W tym poście, przekażę tylko przesłankę, na podstawie przekazu telepatycznego, jaki uzyskałam, będąc na Twitterze, z której to przesłanki wynika wprost, że Andrzej Trzciński został zlikwidowany, zastępczo zamiast mnie, ponieważ pierwszy się „napatoczył”.

Wyjaśniam

Na swoim profilu na Twitterze, miałam przypiętego twitta z dwoma poniższymi linkami:

Jeden z najlepszych fizyków jądrowych zmartwychwstał 13 dnia - Krystyna Trzcińska - NEon24.pl

Dr Andrzej Trzciński fizyk jądrowy zachyla czasoprzestrzeń - Krystyna Trzcińska – Neon24.pl

Jednego dnia, będąc na Twitterze, postanowiłam wejść na swój profil i sprawdzić statystyki przypiętego twitta. W pewnym momencie, ku mojemu zaskoczeniu otrzymałam dokładny, telepatyczny słowny, głos męski, przekaz w treści:

1. „chcieli Ciebie, ale On się pierwszy napatoczył”. Ten przekaz niewątpliwie dotyczył pierwszego linka, z przypiętego na Moim profilu, mojego twitta: trzcinska.neon24.pl/post/151248,jeden-z-najlepszych-fizykow-jadrowych-zmartwychwstal-13-dnia

 Przekaz telepatyczny trwał dalej:

2. „Jak nie będzie chciał zachylać czasoprzestrzeni, to On wie, co wtedy. On już był w czyśćcu, to wie, jak tam jest”. Ten przekaz dotyczył drugiego w kolejności linka wymienionego w przypiętym twittcie, na moim profilu: Dr Andrzej Trzciński fizyk jądrowy zachyla czasoprzestrzeń - Krystyna Trzcińska – Neon24.pl

Informacja z pierwszego cytatu, jest pewna i była mi znana z innych faktów, których w tym momencie nie będę wymieniała, ponieważ przedstawienie innych faktów, potwiedzających fakt, że Andrzej Trzciński żyje, wymaga formy opisu, bardziej oględnej.

Dla mnie, istotny był i nadal jest, drugi przekaz, zawarty w drugim powyższym cytacie, dotyczącym drugiego linka z przypiętego twitta, na moim profilu na Twitterze. Dr Andrzej Trzciński fizyk jądrowy zachyla czasoprzestrzeń - Krystyna Trzcińska – Neon24.pl. Z tego drugiego zacytowanego przekazu wynika, że prawidłowo zakwalifikowałam zdarzenie z dnia 22.10.2019 r, które opisałam dnia 17.01.2020 r:

„Dnia 22.10.2019 r. byłam świadkiem zachylania czasoprzestrzeni przez dr. Andrzeja Trzcińskiego (?)”. Zdanie to zakończyłam znakiem zapytania (?).

Uważałam to zdarzenie z dnia 22.10.2020, za tak niezwykłe i niezrozumiałe, że według mnie, moje zakwalifikowanie opisanego zdarzenia, jako zachylenie czasoprzestrzeni, wymagało jeszcze jakiegoś potwierdzenia.

Potwierdzeniem, prawidłowego zakwalifikowania przeze mnie, faktu, nagłego pojawienia  się "samochodu zachylajacego czasoprzestrzeń", ojawiającego się tuż z zza moich pleców, z towarzyszącym hukiem pracy silnika samochodu i wahającego się tuż przede mną na jezdni w granicach 90°, przy dorozumiałym, niesamowitym wysiłku kierowcy samochodu, aby nie dopuścić do wyfrunięcia samochodu z jezdni, jest zacytowany w treści drugi powyższy cytat, z otrzymanego przeze mnie przekazu telepatycznego.

Takie potwierdzenie telepatyczne, na okoliczność zdarzenia zachylenia czasoprzestrzeni, jak dla mnie, na ten moment, jest super – wystarczające.

Według mnie, trudno było z mojej strony się pomylić, w kwalifikacji zdarzenia jako - zachylenie czasoprzestrzeni, w sytuacji, gdy brak jest innego wytłumaczenia, pojawienia się nagle za moimi plecami samochodu z głośno pracującym silnikiem (mi).

Mam dobry słuch, więc gdyby ten samochód, według mnie - zachylający czasoprzestrzeń, był zwykłym pojazdem i jechał tak szybko i z tak głośno pracującym silnikiem, to bym dużo wcześnej odwróciła głowę i bym dużo wcześniej śledziła go wzrokiem. ponieważ od 20 już lat w sposób sluszny, obawiam się  zadziałań specsłużb, zmierzających do uśmiercenia mnie, aby nie dopuścić do wypłacenia mi chociażby zaległego uposażenia od 01.07.2001 r. do nadal, wraz z innymi należnymi mi świadczeniami.

A faktem jest,  że odwróciłam głowę dopiero wtedy, gdy samochód ten był na jezdni tuż za moimi plecami.

Jak dla mnie, to przekaz telepatyczny wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości, dotyczące zdarzenia - zachylenia czasoprzestrzeni dnia 22.10.2019 r. Ja nie mam jakichkolwiek wątpliwości, szczególnie gdy nie tak dawno, czytałam lub oglądałam filmik z wywiadu z Trump’em, który mówił że bardzo ceni sobie inne formy przemieszczania się, gdyż jest mu szkoda straty czasu, koniecznego na przemieszczanie się.

Korzystanie przez niektórych polityków, z nieoficjalnych możliwości przemieszczania się, jaką daje - zachylenia czasoprzestrzeni, ma potwierdzenie w faktach, że brak jest chociażby informacji w prasie na okoliczność, jakim samolotem przemeszcza się np. Trump, odwiedzając podległe mu kraje, okupowane przez chazaro/masonerię. 

Dzisiaj, kojarząc sobie różne fakty, doszłam do wniosku, że raczej ten telepatyczny prekaz nie koniecznie musiał być przekazany przez kogoś ze specsłużb. Według mojej wiedzy, jak na chwilę obecną – to było coś innego.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś z czytających tego posta, będzie doskonale wiedział, kto mógł udzielić mi takiego prawdziwego przekazu telepatycznego i wyjaśni mi w komentarzu do tego posta.

Żeby móc udzielić mi dokladnie w tak właściwym momencie przekazu telepatycznego, gdy siedziałam przed komputerem i na Twitterze śledziłam przypięty tematyczny twitt - związany z przekazem telepatycznym, to ktoś udzielający mi w tym konkretnym momencie przekazu telepatycznego, musiał widzieć gdzie jestem, co robię, nie mógł to być jednak hacker

Moim zdaniem, udzielać mi w takim konkretnym momencie przekazu telepatyczneg, mogła tylko osoba/postać -  niewidoczna, jednak widząca mnie, lub patrząca moimi oczami. 

Coś czytałam, coś się domyślam ale nadal nie wiem - kto to był i z kąd pochodził (?). Ale serdecznie tej osobie/postaci - dziękuję. 

Autor: Krystyna Trzcińska
 

KOMENTARZE

  • ---- dla siebie i innych , nie mających wiedzy o zjawisku .
    https://zapytajfizyka.fuw.edu.pl/pytania/zakrzywienie-czasoprzestrzeni/
  • @ninanonimowa 12:10:44
    Dzięki @ninanonimowa za wkład do poruszanego tematu.
    Życzę Ci, zeby rok 2021 był lepszy od roku 2020. Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY