Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
168 postów 3534 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Krystyna Trzcińska: Chcę zostać hakerem!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zaliczyłam już I kurs weryfikacyjny. II kurs weryfikacyjny na hakera opłaciłam. Co dalej?

 

 

 

 

 

Haker (ang. hacker) – osoba o bardzo dużych, praktycznych umiejętnościach informatycznych (lub elektronicznych), która identyfikuje się ze społecznością hakerską. Hakerzy odznaczają się bardzo dobrą orientacją w Internecie, znajomością wielu języków programowania, a także świetną znajomością systemów operacyjnych, głównie tych z rodziny Unix i pochodnych (BSD, GNU/Linux itp.).

 

 

Zaliczyłam już I kurs weryfikacyjny.

Opłaciłam II kurs weryfikacyjny. Nauka online od 13.02.2021 r.

 

 

Ale ewentualnego III etapu – około 23 tyś zł, to już sama finansowo nie wydolę. Serio.

Dlatego poszukuję firmę, która zasponsoruje moją naukę, jeśli zostanę pozytywnie zweryfikowana po drugim etapie.

 

Kto zasponsoruje Krystynie Trzcińskiej III etap szkolenia na hakera?

 Może mnie zsponsoruje #MinisterstwoFinansów? Może #NASK?

 

 

 

Kto w Polsce szkoli - na hakera?

 

 

Trzy etapowe szkolenie na hakera w Polsce, umożliwia poniższy zespół profesjonalistów:

1. COLLEGIUM DA VINCI niepubliczna uczelnia wyższa z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kutrzeby 10 (kod pocztowy 61-719), wpisaną do Rejestru Szkół Wyższych Niepublicznych pod numerem 90, NIP 7831121773, reprezentowana przez dr. inż. Krzysztofa Nowakowskiego - Rektora Uczelni zwaną dalej Uczelnią oraz

2. HACKERU Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 16a (kod pocztowy 02-092), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000818636, REGON: 385071728, NIP: 5223174432, reprezentowaną przez: pana Marcina Ostrzyckiego – Prezesa Zarządu zwaną dalej HackerU

 
Autor: Krystyna Trzcińska

 

KOMENTARZE

 • Komputery to w zasadzie przemysl zabawkarski. Kazdy moze sie do tego
  wlamac, podgladnac, zmienic, cos zepsuc zlosliwie, ukrasc dane. Nie ma zabezpieczen zadnych. Moj syn pracujacy w Air Force ma na biurku 2 monitory i 2 klawiatury. Jeden zespol to ogolny internet a drugi zespol nie jest fizycznie podlaczony do internetu. Jest tez trzeci system w pokoju zamknietym na klucz, przed ktorym siedzi straznik i otwiera synowi drzwi po wpisaniu sie do ksiazki. Teraz te swiatlowody wychodza z budynku i leca po slupach albo pod ziemia. Co jakis czas te swiatlowody laduja w szafach metalowych gdzies przy szosie w miescie , czy pustkowiu wsrod kukurydzy albo pustyni. Wystarczy kludke otworzyc ( kombinacji jest niewiele) albo przeciac pilka do zelaza, podlaczyc sie pod najtajniesze swiatlowody militarne czy bankowe, zladowac wszystko na paluszek i odwrotnie. Smiech na sali. Technologia zabawkarska. Ktos kupil wiazanke kwiatow na moja karte kredytowa gdzies w Kaliforni. Na numer Social Security (amerykanski PESEL) naszej babci 2 osoby pobieraja bezrobocie w 2 stanach. Tylko klopoty, bo trzeba wydzwaniac, siedziec na telefonie godzinami, udawadniac, denerwowac sie, odkrecac afere.
 • @staszek kieliszek 08:26:15
  "Co jakis czas te swiatlowody laduja w szafach metalowych gdzies przy szosie w miescie , czy pustkowiu wsrod kukurydzy albo pustyni. Wystarczy kludke otworzyc ( kombinacji jest niewiele) albo przeciac pilka do zelaza, podlaczyc sie pod najtajniesze swiatlowody militarne czy bankowe, zladowac wszystko na paluszek i odwrotnie. Smiech na sali."

  To pewnie i prawda ale te wszystkie przekazy informacyjne są solidnie zakodowane. z drugiej jednak strony, na każdy zamek znajdzie się wytrych!
  Pozdr
 • staszek kieliszek & 1abezmetki
  Bez urazy ale komentarze (poglądy) i wiedza na temat systemów komputerowych i technik zabezpieczania są naiwnie na poziomie poniżej mojego czteroletniego wnuka, bo on wie już, że dobrze wyposażony sprzętowo system z wysokopoziomowym szyfrowaniem zapisu i przesyłu jest praktycznie nie do złamania w czasie przydatnym dla zainteresowanych i zwykle koszty skutecznych zabezpieczeń są tysiące razy niższe od strat wywołanych ich brakiem. Jednocześnie złamanie zabezpieczeń już na poziomie 512 bitowym szyfrowania przekracza możliwości finansowe mocarstw militarnych, a w przepadku procedury szyfrowania strumieniowego, jednokierunkowego przy wykorzystaniu tzw pięknej funkcji, co zrealizował nasz rodzimy matematyk, jest dziś NIEMOŻLIWE technicznie. Naiwne na poziomie wtórnego analfabetyzmu jest wyobrażanie sobie dostępu do światłowodów połączone z łatwością odczytania informacji w nich przesyłanych. To co najmniej tak, jak poszukiwanie złotego pierścionka na wysypisku Nowego Jorku... Łatwy dostęp jest tylko tam gdzie informacja nie ma znaczenia.
 • @Łabaja 00:08:36
  Jak masz Pan takiego zdolnego wnuka to zapytaj go Pan jak mam zabezpieczyc komputer zeby wirusy mi sie nie pchaly. Mam kilka antywirusowych programow i wszystkie do niczego.
 • ...hakjery!...dobre!
  ...chyba sie tez zapisze!...:))

  https://www.youtube.com/watch?v=z_KHcIUqDZQ

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY