Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
168 postów 3534 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czytelniku, opowiedz się w komentarzu do posta: czy żądasz natychmiastowej zmiany PREZYDENTA i PREMIERA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ?

 

 

Czy należy przygotować projekt: ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO

w celu pozbawwienia władzy:

 1. Prezydenta Bronisława Komorowskiego,
 2. Premiera Donalda Tuska?

Krystyna Trzcińska

 

KOMENTARZE

 • JKM, StM ...
  Wraz z JKM i StM robimy to od 24 lat ...

  Nie zauważyłaś tego ?
 • 2 x TAK
  -
  żądam natychmiastowego ustapienia PREZYDENTA i PREMIERA
  tzw. RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
  -
  oraz
  powrotu do jedynej legalnej Konstytucji Kwietniowej RP z 1935 roku.

  E.S. INŻ. AGH Małopolska
 • Bardziej skuteczny od odezwy może być AKT WOLI NARODU.
  W zależności od ilości przekonanych ludzi.

  AWN pokazuje do tego prawdziwą polityczną alternatywę, gdy tymczasem propozycje takich polityków jak JKM absolutnie nic nie zmieniają i nie zmienią, oprócz pozycji i jego dochodów w hierarchii krajowej.

  AKT WOLI NARODU

  http://www.petycjeonline.com/akt

  Tylko wola całego Narodu może w jednym akcie zlikwidować wszelkie wymuszone zobowiązania i przejąć kontrolę w kraju.
 • @Ultima Thule 12:56:25
  Jeśli faktycznie Naród Polski, chce zmienić Prezydenta i Premiera (od czegoś trzeba zacząć), to należy połączyć wszystkie siły ponad wszelkimi podziałami i przygotować projekt "Odezwy do Narodu Polskiego".

  Po uznaniu, że należy przygotować oficjalny projekt "Odezwy do Narodu Polskiego", należy wspólnie go ustalić, zaopiniować i zatwierdzić przez internautów (istnieje duże prawdopodobieństwo że zostanie przygotowany dobrze).

  Po skierowaniu Odezwy do Narodu, należy też oficjalnie, zwrócić się do Narodu Polskiego, o podawanie kandydatur na nowego Prezydenta i Premiera.

  Według mnie, kandydatury należy wybrać wcześniej, przed datą pozbawienia władzy obecnego Prezydenta i Premiera (jako pełniących obowiązki).

  Naród przyznał władzę obecnemu Prezydentowi i Premierowi i może ich tej władzy pozbawić w trybie natychmiastowym, bez podawania uzasadnienia i dowodów. A w zamian po przejęciu od nich władzy, postawić ich przed Trybunałem Stanu, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  Jeśli Prezydent i Premier są u władzy, to nigdy nie uda się nikomu postawić ich skutecznie przed Trybunał Stanu!

  Brak jest przepisów prawa, na okoliczność natychmiastowej zmiany Prezydenta i Premiera, na zgodne żądanie narodu.

  W internecie, jesteśmy w stanie, wnikliwie wszystko przeanalizować, aby przejęcie władzy, było zgodne z prawem i z wolą Narodu!
 • @adevo 13:29:33
  "Akt Woli Narodu", to dokument jaki trzeba będzie zatwierdzić w Sejmie, aby przekazać ten dokument Prezydentowi i Premierowi, pozbawiając ich w ten sposób władzy. Zebrać głosy narodu, nie jest trudno. Przedsiębiorstwa będą mogły wysyłać drogą elektroniczną e-mail listy za zmianą i przeciw (dwa konta e-mail).
 • @Krystyna Trzcińska 13:50:21
  Jak przeczytasz dokładnie to zrozumiesz, że AKW likwiduje też kompetencje sejmu. Więcej może w art. o demokracji kulistej.
  http://idb.nowyekran.pl/post/89375,demokracja-kulista
 • Jeszcze fakty: wybory fałszowane informatyką od roku 2004
  Od czegoś trzeba zacząć. To coś to jest zmiana ustawy o wyborach.
  Jak udowodniłem: dane wyczytywane z bazy danych nie były kontrolowane przepisami, PKW kontroluje przepisami tylko wczytywanie danych.
  Koło władzy używa oprogramowania tej jedynej właściwej firmy od roku 2004. Ta jedyna firma robi oprogramowanie do wyborów, referendów lokalnych i ogólnokrajowych. Trzeba tu domagać się nadzoru i dostępu do kodu.
  http://umtsno.blogspot.de/2011/10/urna-wyborcza-z-30-gosami-ani-nie-bya.html
 • W ten sam sposób Tusk "odwołał" rząd Kaczyńskiego...
  A wcześniej zrobił to AWS! I co z tego wyszło?

  Wciąż do Polaków nie dociera zwykły głupi fakt, że mogą odwołać i rząd i prezydenta co 4 / 5 lat i robić to zupełnie legalnie.
  Ale nie. Najpierw większość wybierze, a potem ujadanie o odwołanie. Żałosne. Po prostu żałosne.

  Oprócz krzyku o odwołanie NIE WIDZĘ ANI NOWEGO PROGRAMU, ANI ALTERNATYWY, ANI KONKRETNEJ PROPOZYCJI które naród mógłby rozważyć i podjąć decyzję za lub przeciw.

  Już to przerabialiśmy kilka razy. Dlatego zamiast nawoływać do rewolucji po której przyjdzie jeszcze gorsze badziewie, proponuję opracować konkretną, realną alternatywę łącznie z założeniami nowej konstytucji. I śpieszyć się by zdążyć z tym przed wyborami. Wtedy przedstawić Polakom, promować, nawoływać do głosowania za własnymi kandydatami którzy te zmiany zagwarantują i.... i to wszystko. Proste?
  Dobrymi chęciami brukowana jest... Polska. Ludzie są tym zmęczeni. Skuteczność! Ważna jest tylko skuteczność z dobrym planem na zmianę i z jeszcze lepszym na czas po zmianach.
 • @Autor
  Oj tak przyda sie taka odezwa, ktora obejrzy 234 osoby na youtube. Prezydent i premier musza juz robic pod siebie ze strachu.
 • @Logic 18:33:38
  Jest jeszcze gorzej. Z NE link przenosi do właściwej treści posta, która jest na Wordpressie. Ale tam przeszło do czytania tej właściwej treści posta tylko 69 osób, a czytało posta 51 osób.Co jest w moim przypadku zrozumiałe. Nie jestem przewodnikiem dla Narodu! Do przeprowadzenia takiej akcji, trzeba mieć duże nazwisko, z najwyższej półki i to chyba nie może być Polak. Gdyby np. Obama, Merkel pisnęli tylko słówko o potrzebie sporządzenia Odezwy do Narodu, cała Polska by wiedziała o tym i by przystąpiła. Pisma by tą informacja wprost karmiły naród a portale społecznościowe miały by to zdarzenie, jako temat co najmniej tygodnia itd. Na NE, to nie jest całkowita klapa Odezwy do Narodu, to jest tylko dowód na to, że takiej akcji nie może przeprowadzić osoba bez nazwiska! Pozdrawiam!
 • -------------OSTRZEŻENIE --------
  ---rozmawiam z różnymi ludzmi o Polsce / ostatnio matka 3 dzieci 35 lat studia / tłumaczę STAN DZISIEJSZY Polski -i co słyszę w odpowiedzi !! NO PRZECIEŻ TO SĄ PROBLEMY CAłEJ Europy / włos stanął mi dęba ! /

  ---PROPAGANDA tuskowa i mohery rydzykowe -zrobiły SWOJE !!!

  -TRZEBA !!! jasno ! czysto ! oczywisto ! ZAADRESOWAĆ !! odezwę do Polaków !! do WSZYSTKICH !!!!! Polaków - bez wzg. na światopogląd !!

  --------BEZWZGLĘDNIE WYJAŚNIĆ !! po co ta ODEZWA !!!
 • @topstopjuve 19:39:36
  No tak, ale mordercy nie mogą rządzić od wyborów do wyborów! Wybory są zorganizowane za nasze, polskie pieniądze, po to tylko, aby wybrać i tak jednego przedstawiciela, tylko z jednej stajni (tzw. naród wybrany). Do jednej akcji przygotowywanej przez Polaków, są w stanie wystawić, za nasze pieniądze (polskie), dowolną ilość sprzedajnych polaków, którzy rozwalą od wewnątrz każdą przygotowywaną akcję, zmierzającą do usunięcia żydów, od rządów w Polce. Z każdej sytuacji jednak jest wyjście.
 • @Krzywousty 15:21:06
  Dziwna większość "Najpierw większość wybierze, a potem ujadanie o odwołanie". - Twoja większość 49%?


  http://m.nowyekran.pl/c20bea9c91ef8ce4f3fd0f8e9b08e4a2,12,0.jpg


  A tu widzisz NOWY PROGRAM z 4 władzą, demokracją niepolityczną zgodnie z zasadą równowagi. Pozdrawiam
 • @topstopjuve 20:46:05
  To prawda, żałosne! Coś za coś! Pozwolili wyświetlić, ale na swoich warunkach. Wszystko pod kontrolą!
 • ODEZWA JEST KONIECZNA !
  Do obywateli musi trafić wyjątkowa odezwa,która musi im jednoznacznie przypomnieć o korzeniach,polskiej tradycji i mentalności.Muszą też znać koszt moralny zmian jak i koszt zaniechania.
 • @goodness 20:18:26
  Nigdy jeszcze nie uczestniczyłam w wyborach, bo nie miałam spośród kogo wybierać. Zresztą, to i tak zawsze były tylko pozory wyborów. (wszyscy z tej samej stajni - szatańskiej)! Ale ten pomysł z 4 władzą (demokracja niepolityczną), mającą większość głosów 51% z prawem do natychmiastowej wymiany osób dopuszczających się przestępstw politycznych, to jest to pomysł lepszy ni nic. Zawsze jednak i tak, ci z tej stajni szatańskiej, mogą wszystkie głosowania choćby kupić (za nasze pieniądze), stosując wszystkie możliwe chwyty.
 • @RICO 22:45:56
  Też uważam ze odezwa jest konieczna. Ten wróg narodu polskiego, który umieścił się już w kolejnych rządach, sam się nie uspokoi. Lud ten wykonuje "Protokoły Lucyfera", do treści których linki umieściłam w tym poście. Protokoły Lucyfera dla żydów mają charakter wiążący i są przez żydów wykonywane! Hitler chciał zatrzymać działanie protokołów, przez wymordowanie wszystkich żydów. Jednak protokoły Lucyfera działają nadal i są przez żydów wykonywane.
  Polacy powinni tą walkę wygrać, w inny sposób. Wyłącznie bez zadawania śmierci i bólu. W tym celu niewątpliwie, Polacy muszą się zjednoczyć! Od tego tematu się nie ucieknie! Nie jest rozwiązaniem udawać, że nie interesuję się tym. Protokoły działają, a ich działanie wiadomo do czego zmierza. To nie jest tajemnicą.
 • @Krystyna Trzcińska 20:00:52
  To za mało !!! Przeczytajcie proszę moj blog:
  "APEL DO UCZCIWYCH I ODWAŻNYCH ! Utwórzmy KOŁO WROGÓW MAFII WŁADZY !"
  Porównajmy to z tym, co pisałem o „WROGACH WIĘKSZOŚCI OBYWATELI” na podstawie głosowań posłów i senatorów w sprawie tego przywileju do ignorowania obywateli. Przecież właściwie wszystko (wojsko, policja, sądy, prokuratury) było przecież w ich skrwawionych rękach, lecz został jeden problem: „jak narodu hordę chwycić jeszcze mocniej za mordę”, czyli jak jego sprawy olewać, bimbać na jego prośby, skargi, petycje i delektować się życiem.

  Więc czerwoni SLD, PSL zaproponowali w 1996 roku projekt ustawy o prawach i obowiązkach posłów i senatorów, która im pozwala w ogóle nie reagować na pisma obywateli! Radzę więc przypomnieć sobie wszystkim, by zrozumieć dobrze „nasze” władze od bubków w gminie, powiecie do ”Bula” w Warszawie (szczególnie wykazy nazwisk) :

  - Refleksje drhumora: Można gówno nazwać miodem i tak będzie jechać smrodem !
  - 1oo% wierzę w współpracę „BOLKA” i prawidłową działalność Maciarewicza !!!
  - POSŁOWIE, SENATORZY SĄ JAK GOŁĘBIE, na ziemi nas się trzymają, a jak w górę wzlecą to na nas srają !
  - c.d. LISTY NAZWISK WROGÓW OBYWATELI W RP !!! POLACY! Bracia i siostry OBUDŹCIE SIĘ !!!
  Podsumujmy to razem:
  Było: posłów 465 + senatorów 100 = 565
  Za głosowało: „ 305 + „ 50 = 355
  Przeciw tylko: „ 29 + „ 19 = 48

  Cwaniaków co się
  Wstrzymali było „ 25 + „ 9 = 34
  I jeszcze cwańczych co
  nie głosowali „ 106 + „ 22 = 128

  Wnioski logiczne i proste: tych 355 to oszuści i mordercy naszych praw!
  A jak się dokładnie zastanowimy, to musimy bardzo negatywnie ocenić wyrachowanych oszustów i tchórzy, do których zaliczam wstrzymujących się i nie głosujących, bo ich obowiązkiem było wziąć udział w tak ważnym głosowaniu i głosować zgodnie z naszą wolą, bo nikt z nas nie podcinałby gałęzi na której siedzi!

  Zatem na szczególne potępienie zasługuje Mazowiecki (katolik – miłość bliźniego) jako przewodniczący UW, który nie tyko, że nie zarządził obecności na posiedzeniu i w ramach dyscypliny partyjnej głosowania przeciw, to jeszcze sam nie glosował, ale kto zna jego życiorys, to wie, że nic dobrego nie można było się po nim spodziewać (przecież już za komuny był posłem na sejm i głosował też za wejściem wojsk UW do Czechosłowacji)! Proszę też przeanalizować głosowanie „Borsuka”, „Bula”, Frasyniuka, Rulewskiego itd

  Tylko tych 48 czuło się zobowiązanych względem nas obywateli!
  Wniosek:
  Wszyscy PO-wcy, PiS-owcy, katolicy (np. Szeremietiew!) powinni wystąpić z wnioskiem o korektę tej ustawy, ale po co, jeśli im z nią było i jest dobrze!
  Niestety dla nich ważne były i są stołki, a nie problemy narodu!

  Franciszek Krzysiak - dysydent za komuny i dziś!
 • @ należy
  Można i trzeba, tylko, że na odezwę naród się nie odezwie...

  ...za dużo lemingów i innych ciot.
 • @Ultima Thule 12:56:25
  Marnie wam idzie...
 • @Krystyna Trzcińska 19:44:29
  Tak, proszę taki projekt przygotować. Merytoryczny, nawiązujący do skali problemu ekonomiczno - gospodarczego oraz zarządzanie własnym pieniądzem ( chodzi o opisanie prawidłowego stanu inflacji lub deflacji).
  Oceną, które służby specjalne zewnętrzne rządzą Polską, czy na rządzących ma wpływ masoneria jeżeli tak to na których. Proszę żądać aby Polacy w wyborach mogli wiedzieć o prawdziwych nazwiskach i korzeniach kandydatów do parlamentu i wymiaru sądownictwa itd. Tak by nami nie rządzili Stolzmany, Kalsteiny, Singery. Odezwa tak, ale bez oszołomstwa i demagogii.
  Proszę o pokazanie w zarysach programu gospodarczego i ekonomicznego z którego będzie wynikać, że że jak obalimy ,,Tusków" to będziemy mieli lepsze życie i prawdziwą Niepodległość Polski oraz proszę wymienić lepszych przedstawicieli władzy.
 • TAK
  Dwa razy.
 • @Wrzodak Z. 09:44:52
  Przeczytałam. Jak będę gotowa, to najpierw z Panem się skontaktuję na NE (wstępny projekt Odezwy do Narodu Polskiego).

  Zdążyłam się zorientować, że potrzebną wiedzę na okoliczność zacytowanego poniżej Pana zdania, posiada Pan Tomasz Sokolewicz", jak i zapewne również wiele innych osób tutaj na NE. Ja nie.

  "Proszę żądać aby Polacy w wyborach mogli wiedzieć o prawdziwych nazwiskach i korzeniach kandydatów do parlamentu i wymiaru sądownictwa itd. Tak by nami nie rządzili Stolzmany, Kalsteiny, Singery".
 • @Krystyna Trzcińska 23:11:07
  Przepraszam, ale Pani źle mnie zrozumiała, (demokracja niepolityczna - to jest to pomysł lepszy niż nic). Dziękuję za wyróżnienie. Ale z wyjaśnieniem powtarzam,... 4 władza niepolityczna demokracja - (133 posłów), to brakująca część w celu tworzenia koniecznej łączności całego parlamentu, potrzebnej i dla równowagi i zborności prawidłowego poruszania się, którą umożliwi ten „kręgosłup polskiej demokracji”. Obecny twór polityczny to serce, wątroba i część mózgu, bo cały występuje tylko u kręgowców.
 • @goodness 12:15:40
  Przeczytałam. O tym, trochę później. Pozdrawiam.
 • @topstopjuve 13:07:50
  Przeczytałam. Też tak uważam, jak Pan:

  "Potrzeba stworzenia takiej Odezwy jest według mnie konsekwencją czasu. Nas Polaków już nie stać na to, aby zmarnować choć jeden dzień".

  Wobec czego, ciągnijmy to dalej! Początki, rzekomo zawsze są najtrudniejsze.
 • @topstopjuve 13:07:50
  Mało masz partii? Jeszcze marzysz - Zarejestrować jakąś partię,
 • @goodness 17:06:42
  Tutaj nie ma mowy o rejestracji nowej partii. Ta akcja dotyczy tylko "Odezwy do Narodu Polskiego" w celu zmiany Prezydenta i Premiera (na początek). http://www.zbawienie.com/pms.htm

  http://diesirae.ic.cz/zidiavpolsku01.html

  Fragment ze stenogramu z tajnego przemówienia Jakuba Bermana do żydów w Polsce, wygłoszonego na posiedzeniu egzekutywy komitetu żydowskiego w kwietniu 1945 roku

  "Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce".
 • @Krystyna Trzcińska 18:37:13
  Wolę czytać w odezwie, konkretne propozycje wyjścia z ciężkiej sytuacji w celu stabilnego rozwoju kraju. A może pan Wrzodak lubi czytać przemówienia Jakuba Bermana? Moim skromnym zdaniem Bóg zbudował człowieka na podobieństwo swoje, więc człowiek nie może drwić z równowagi w świecie natury.
 • @goodness 19:05:20
  Według mnie, sama Odezwa, powinna być krótka: 1) kiedy (w jakim przedziale czasowym), 2) co mogą zrobić, 3) w jaki sposób, 4) znaczenia wzięcia udziału, 5) w kilku zdaniach uzasadnienie, ze wskazaniem w treści Odezwy, linku w internecie, gdzie mogą znaleźć: 1) oględne uzasadnienie na okoliczność konieczności skierowania odezwy do Narodu, 2) oględne wskazanie propozycji wyjścia z ciężkiej sytuacji, w celu stabilnego rozwoju kraju.
  Proszę napisać, jak według Pana powinno być. Co by Pan zmienił w moim powyższym planie. Może wszystko? A jeśli wszystko, to proszę trochę uszczegółowić, jak wszystko.
  Według mnie projekt Odezwy powinien być ustalony w dniu jutrzejszym, w ten sposób, że powinien zostać zaakceptowany przez jak najwięcej internautów z NE.
  Jeśli już projekt Odezwy zostanie zaakceptowany przez internautów z NE, trzeba aby wszyscy z nas spróbowali rozesłać ten projekt Odezwy do innych portali, blogów, aby uzyskać ich poparcie, czyli chęć włączenia się do akcji: portali, blogów, gazet, radio, TV .z możliwością wprowadzenia uprzedni uzgodnionych z internautami z NE zmian do treści Odezwy. Tak ja to widzę naprędce. Proszę napisać, co jest źle.
 • @Krystyna Trzcińska 21:46:57
  Naprawa równowagi to jest benedyktyńska mozolna praca, w jednej chwili nikt nie zrozumie, że istnieje równowaga zerojedynkowa, bo tego nie uczą w szkołach.
 • @goodness 22:14:18
  Nie jest tak źle. Niektórzy się uczyli algebry Boole'a. Nie w tym problem. Problem zaś jest w tym, aby Pan nie uległ zniechęceniu. Pozdrawiam
 • @topstopjuve 11:59:31
  Ja to co tam! Jednostka nic nie może. Znamy ten slogan od dawna. Robię co mogę. Chcę uzgodnić na NE z internautami treść projektu Odezwy do Narodu Polskiego i chce, żebyśmy uzgodniony przez Nas projekt odezwy dostarczyli do możliwie wszystkich: TV, radia, prasy, itp. Również zagranicznych. Ten etap w chwili obecnej wydaje się wprost niemożliwy, nie osiągalny, strasznie pod górkę, ale przekonajmy się, czy jest faktycznie niemożliwy do osiągnięcia dla "Naszego" tematu.
  Żeby Odezwa do Narodu Polskiego mogła zadziałać, muszą zostać umieszczone loga firm, blogerów, portali społecznościowych, które nie będą przeszkadzały tą Odezwę rozpowszechniać, najlepiej jak umieją. To jest według mnie etap konieczny. Jeśli ten etap uda się wprowadzić w życie, to nie ma takiej możliwości, żeby cała akcja nie wyszła. To nie jest Odezwa moja, czy nasza na NE, a Narodu Polskiego. Albo wszystkie media zaakceptują tą akcję, albo znaczy że nie ma akceptacji Narodu i należy ją zakończyć?
  W przypadku, gdy akcja zostanie zaakceptowana przez media i uznana przez nich również za swoją, należy ustalić w jaki sposób Naród Polski (cały), ma wskazać swoje poparcie dla odezwy.
  Dopiero wtedy można napisać właściwą treść Odezwy do Narodu Polskiego, która ma trafić pod przysłowiowe "strzechy". Jeśli zobaczymy, że Naród reaguje na Odezwę pozytywnie, wtedy dopiero rusza akcja uzyskania w Sejmie w trybie natychmiastowym: Aktu Woli Narodu. To do Sejmu, musi zostać wezwany Prezydent i Premier, w celu wręczenia mu przez przedstawicieli mediów np. NE i innych - Aktu Woli Narodu!
  Miło byłoby żeby do akcji włączyła się Polonia, światowe media (co byłoby potwierdzeniem dla świata, że faktycznie taka akcja ma miejsce. No ale to to już jest duże marzenie.
  Jednak, jak nie zrobimy próby, to się nie dowiemy, czy przeprowadzenie zmiany Prezydenta i Premiera (pochodzenie żydowskie) było w praktyce możliwe (działają w sposób niczym nieskrepowany na niekorzyść Państwa Polskiego i Polaków)!
  Realizacja akcji zależy od jej akceptacji przez kolejne warstwy Narodu. Już teraz trzeba, żebyśmy pilnowali kolejnych etapów wykonania i wdrożenia Odezwy do Narodu Polskiego - skutkującej odebraniem władzy w trybie natychmiastowym Prezydentowi i Premierowi przez Naród.
  Oczywiście, dnia kiedy będzie uzyskany Akt Woli Narodu w Sejmie i ustalona zostanie wtedy data wręczenia tych aktów Prezydentowi i Premierowi, zapewne będzie dużo świadków z Narodu.
  Do Warszawy zapewne przyjedzie dużo osób, aby wspólnie świętować Dzień Odzyskania Polski!
 • @kysyprzemysl 16:42:35
  Przeczytałam. Sytuacja nasza jest prosta. Światem, Polską rządzi szatan. My zgłaszamy do wiadomości szatana, różne jego przestępstwa i jego popleczników. A szatan dalej robi swoje, śmiejąc się przy tym z nas. Bo właśnie jest tak, jak on chce. Dalej dopuszczając się na Narodzie Polskim przestępstw, może zmienić sytuację finansową, ale tylko swoim poplecznikom. Tak wynika z "Protokołów Lucyfera". One działają!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY