Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
168 postów 3534 komentarze

Rozliczmy specsłużby i wymiar sprawiedliwości

Krystyna Trzcińska - projektant/programista komputerów

Prezydent Lech Kaczyński - Zdrada państwa i Narodu Polskiego!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oficjalna wizyta Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Izraelu dnia 11.IX.2006 r. (nagranie wykonane na użytek prywatny)

 

Prezydent Lech Kaczynski przybywając dnia 11.IX.2006 r. z oficjalna wizytą do Izraela, na spotkaniu zamkniętym z izraelskimi politykami, żydowskimi intelektualistami polskiego pochodzenia i byłymi żołnierzami Armii Andersa  zapowiada, że: "nie ważne kto będzie rządził w Polsce, to polityka wobec Izraela się nie zmieni".

  

Prezydent Lech Kaczyński - Zdrada państwa i Narodu Polskiego - mason , kry

  

Prezydent Lech Kaczyński na spotkaniu zamkniętym dnia 11.IX.2006 r. przyznaje, że jest świadomy niebezpieczeństwa dla Polski jakie stwarza poparcie dla Izraela, ale jednak świadomie je podejmuje ze względu na "dobro  wyższe", jakim jest bezpieczeństwo narodu żydowskiego zamieszkującego Izrael.

Stwierdza również, że obecność wojsk polskich poza granicami (między innymi w Iraku), jest podyktowana tą dbałością i szczególnymi stosunkami, jakie prezydent RP, jak również cała polska elita polityczna zawiera w imieniu polskiego społeczeństwa.

Nasuwa się pytanie, dlaczego były prezydent Lech Kaczyński nie poinformował o tych wszystkich rewelacjach swoich własnych rodaków, których oficjalnie reprezentował.

 

art. 129 kk "Kto  będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczna organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 10".  

 

 

Krzysztof Krawczyk & Goran Bregovic - Mój przyjacielu

 

 

Prezydent Lech Kaczyński zdradził żydom w Izraelu, że Wojsko Polskie przebywa w Iraku i Libanie ze względu na interesy żydów z Izraela i wszystko jedno, kto w Polsce wygra wybory, bo i tak Wojsko Polskie będzie nadal stało na straży syjonistycznych interesów.

 

Taka jest istota tzw. demokracji w Polsce - Rzeczpospolita Polska ma służyć żydowskim interesom. Taki system władzy jest żydokracją.

Fragment nocnej audycji z Radia Maryja, podczas której dr hab. Jerzy Robert Nowak (prawdziwe nazwisko: Moritz Neuman) wypowiedział się krytycznie na temat Kancelarii Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

http://www.youtube.com/watch?v=DWd8eQ...

 

Polecam również inną audycję Radia Maryja na ten temat z "Aktualności dnia"

http://www.radiomaryja.pl/audycje.php...

Oto posłanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego - do członków loży masońskiej, niedawno reaktywowanej w Warszawie, loży żydowskiej B'nai B'rith wygłoszone przez minister Ewę Junczyk-Ziomecką - [Warszawa, 9 września 2007 r.]: 

http://www.polskapartianarodowa.org/i...

[W "Wydarzeniach prasowych" zamieszczanych na oficjalnej stronie Prezydenta RP nie znalazła się informacja o spotkaniu minister Ewy Junczyk-Ziomeckiej ani tekst posłania.]

Dokumenty rejestracji sądowej loży B'nai B'rith w Polsce: 

http://www.polskapartianarodowa.org/i...

Powrót B'nai B'rith do Polski: 

http://www.polskapartianarodowa.org/i...

B'NAI B'RITH OTWIERA NOWĄ LOŻĘ W WARSZAWIE: 

http://www.polskapartianarodowa.org/i...

W Polsce, która prowadzi wojny na świecie w interesie Izraela, a Lech Kaczyński powiedział o tym otwarcie w Jerozolimie do żydów, ministrami zostało dwóch obywateli brytyjskich: Sikorski i Rostowski.

 

Sikorski kandydując na stanowisko prezydenta RP ujawnił, że wysłał mail do brytyjskiego ministerstwa, w którym zgłosił, czy też wyraził zamiar zrzeczenia się obywatelstwa brytyjskiego. Nikt nie starał się uzyskać w Londynie potwierdzenia, żaden dziennikarz ani polityk nie szukał odpowiedzi, czy Sikorski dopełnił wszystkie formalności i czy rząd brytyjski pozbył się go z rejestru obywateli.

 

Rostowski także został mianowany ministrem w rządzie RP jako żyd i obywatel brytyjski a rozgłasza publicznie ukrytą wiedzę o wojnie, która ma być sprowadzona na uśpione w pokoju Narody Europy, żeby wprowadzić Nowy Porządek Swiata.

 

Ten zaś zniesie dotychczasową niesprawiedliwość, jak zniósł Gierek rubrykę narodowość w paszportach, i nie będzie już kryptosyjonizmu, bo nie będzie już potrzeby ukrywać się przed goim.

 

A brytyjski żyd Rostowski używający w Polsce imienia Jacek, choć w brytyjskiej metryce wpisane ma dwa inne imiona, jest po prostu prekursorem tej Mesjańskiej Przyszłości Narodu, który Talmud uznaje za jedyny Naród na świecie, gdyż reszta dla Chazara i kabalisty z czerwoną opaską na ramieniu to tylko bydło, które trzeba namówić co parę lat do tego, żeby poszło do urny wybrać sobie kapo i blokowego w systemie zniewolenia Narodu Polskiego.

  

Krzysztof Krawczyk - Mój przyjacielu (przeróbka)

 

 

 

  

dzieło kartografów- Mapa Europy 

 

 

Posta przygotowała,

Krystyna Trzcińska

KOMENTARZE

 • Słuchaj no paniusiu, a dlaczego nie piszesz o tym, że L. Kaczyński
  przez wiele tygodni nie zgadzał się na nominację Sikorskiego na ministra spraw zagranicznych- no dlaczego???
  Jak jesteś taka mądra inaczej.......
  Fakt,że w Izraelu powiedział miłe słowa, to jest dyplomacja kochana - słyszałaś takie pojęcie??????
  To był dobry człowiek i dobry prezydent i jak mówią starzy, mądrzy ludzie nie wypowiadaj się na temat zmarłych, bo oni sie nie obronia i to jest zwyczajne świństwo milusińska.
 • @Astra 21:48:45
  Czy warto cokolwiek tlumaczyc lewackiemu pomiotowi?
  Ja takich omijam,co radze rowniez autorce.
 • @Astra 21:48:45
  tylko że to nie jest zwykły zmarły
 • @Astra 21:48:45
  Dobre podsumowanie, tym bardziej, że te antypolonistyczne nastroje buduje się na dyplomatycznej kurtuazji, czy tezie o podpisaniu Traktatu, już tu ktoś dobrze wyjaśniał, że Prezydent nie miał innego wyboru, mogł zawetować, Sejm głosuje drugi raz, i już nie może wetować, poza tym, podpisał go jako ostatni. Naprawdę, ludzie z tzw. Obozu Narodowego, nie macie już innych ważniejszych spraw, niż rozliczacie z zdrad narodowych? A co dopiero powiedzieć o Jaruzelskim? Rozumiem, że macie to narzucone odgórnie, bo mitologia Kaczyńskiego po katastrofie za bardzo się rozrosła i przeszkadza Wam w objęciu władzy, co i tak do tego daleka droga, na moje oko popełniacie duży błąd atakując PiS, prędzej tę władzę zdobędziecie jak przystaniecie na porozumienie w Polsce, trudno 30 % eletoratu przeskoczyć.
 • Nie tylko o rozmowach w Palestynie Kaczyński nie mowił. W 3006r Abraham Foxman nowojorski prezes Ligi Przeciwko Znieslawianiu
  w imieniu "Żydow" zażądal od prezydenta Kaczyńskiego usunięcia GIERTYCHA, LEPERA I RYDZYKA ze sceny politycznej jako antysemitow i ksenofobow siejących nienaw3iść. Tekst opublikowany zostal na stronie adl.org we wrześniu 2006r;
  http://telewidz.nowyekran.pl/post/80973,rocznica-objawienia-na-adl-org-katastrofalnej-lini-politycznej-blizniakow-kaczynskich
  Lech slawetny wcześniej jako prokurator generalny wstrzymaniem ekshumacji w Jedwabnem możer katastrofalnie przecenil znaczenie milej re4toryki innych nowohebrajczykow i spelnil to żądanie tylko w 66.(6) % wchodzac z Rydzykiem w kompromisowe konszachty w tematach legislacjiaborcji i finansowania wierceń geotermalnych. Jednak wynalazek werbalny "naszości" wojny z Irakiem w konkurencji z wysylajacym wojska prezydentem Kwaśniewskim ze Stolcmana już jako prezydent Lech wsparl popisowo gebelsowskimi kręgami podejrzeń i na Giertycha i Lepera gruntowym Mariusza Kamińskiego ziobrohakiem oddajac wladzę Tuskowi , z którym jednak wygral konkurencję o lizbońskie waspolojcostwo traktatu UE i porzed katastrofą zdążyl przyznać polskie obywatyelstwo palestyńskim dezerterom od Andersa zaslugując na wykorzystanie katastrofalnych zwłok do profanacji Wawelu (razem z damą laskawą dla kopulacji in vitro)
 • @Astra 21:48:45
  o STALINIE I HITLERZE TEŻ NIE WOLNO MÓWIĆ NIC ZŁEGO :)?
  CHYAB ŻARTUJESZ SPOBOE JAK BYŁ WROGIEM POLSKI TO NALERZY TO POWIEDZIEC. PRAWDA ZAWSZE WYJDZIE NA WIESZCH.
 • @Rze 22:51:54
  Dyplomatyczna kurtuazja to "Jak ślicznie dziś pani wygląda", zapewnienie o bezwarunkowym poparciu interesów obcego państwa niezależnie od tego kto będzie rządził to zdrada stanu. To stwierdzenie pokazuje również, że nikt z obecnych jelit politycznych nie jest godzien zaufania jako polityk - L.K. wiedział co mówi mówiąc w ich imieniu.
 • Bingo! Dlatego ...
  Musimy zbudować Polskę na bazie własnej tożsamości narodowej, a to znaczy, że przede wszystkim musimy pozbyć się lojalnie związanych z diasporą Syjonistów.
  Na takiej czysto słowiańskiej i patriotyczno-narodowej bazie, musimy zbudować oficjalnie anty-syjonistyczną Konstytucyjną Republikę Polski, opartą na Gospodarce Bezpodatkowej i Bankowości Bezodsetkowej. Dopiero wtedy przestaniemy być żebrakami i będziemy w stanie traktować świat z góry w oparciu o nasz żywiołowo-powstańczy charakter narodowy, który zawsze tęsknił za WOLNOŚCIĄ i wychował się na łamaniu dyscypliny narzucanej nam przez okupantów i lichwiarzy.
  Budujmy bez Syjonistów i bez koryta, czyli bez podatków dla chciwców i bandytów.
 • @Zdzich 03:13:23
  Szanowny Panie. Gospodarka bezpodatkowa nie istnieje. Tak jak nie istnieje całkowicie wolny rynek. I nigdy nie istniał. Nawet w neolicie rynek regulowały czynniki poza ekonomiczne jak ilość pał i dzid. Całkowicie zgadzam się że jako naród musimy oprzeć się na patriotycznej bazie. Tylko że czysto słowiańska trąci panslawizmem Kremla a wracać pod opiekę Moskwy to ja nie chce. No i kwestia historyczna Polacy i nasza kultura jest efektem ścierania się żywiołów słowiańskich, germańskich (germańskich nie znaczy niemieckich) i sarmackich. A nie czysto słowiańskich. Ale zgadza się że władza w obecnej Polsce bardziej dba o obce interesy niż o Polaków. Dla tego naród musi myśleć przy urnach wyborczych a nie słuchać medialnej sieczki. To my Polacy jesteśmy prekursorami nowożytnej demokracji w Europie jako systemu funkcjonowania państwa.
 • autorka
  Pani notka - to tylko przytoczenie faktów. I jak widać, budzi wiele ataków "dyżurnych", którzy próbują nadać inny ton tej wypowiedzi.

  Moje zastrzeżenia są innego rodzaju; nie da się odbudować Polski na bazie, nawet uzasadnionych, pretensji do innych. Zarówno Żydzi, jak Niemcy, czy Rosja - to tylko probierz dla tego, jak nie powinniśmy sie zachowywać.

  Rzeczpospolita była wielka i wielką w nas pozostanie, gdy zaczniemy doceniać to dzieło naszych Wielkich Przodków.

  Zapraszam do zapoznania się z ideą Cywilizacji Polskiej.
 • @telewidzacy 01:09:04
  Uwaga techniczna.
  Pański styl pisania jest nieczytelny i męczący w czytaniu.
  Cóż tego, że zawiera treść, skoro nie bardzo warto go czytać.
  Czyżby Pan chciał przechytrzyć w ten sposób programy śledzące?
 • Kto zamawiał ten tekst
  Palikot czy Miller
 • @Adam Czeczetkowicz 01:25:29
  To jeden z memów wbitych Polakom do głowy: "O zmarłych nie należy mówić źle".
  To znaczy nie należy korzystać z doświadczeń historii i nie należy wyciągać wniosków.
 • @Zdzich 03:13:23
  Przeczytałem Pański wpis:

  "@AlexSailor 07:39:00
  Zacznijmy od drugiego postulatu Manifestu Komunistycznego: „Wysoki podatek progresywny”.
  Podatek = niewolnictwo + korupcja
  (http://johngaltsite.wordpress.com/teksty/podatki-a-niewolnictwo-analiza-porownawcza)
  Zanim syn Rabina, K.Marks, wypisał Manifest Komunistyczny i inne brednie w Das Kapital celem (wg własnych słów w swoich Pracach paryskich) „emancypacji Żydów”, istniały i istnieją do dzisiaj ekonomiczno-polityczne modele gospodarki bezpodatkowej i bankowości bezodsetkowej (tzw.„Tax-Free Zone”), na bazie której działały Stany Zjednoczone zanim zażydowiony Woodrow Wilson nie dorwał się do władzy.
  Jacek Rossakiewicz (http://www.rossakiewicz.pl/demokracja/df12.html), Howard Philips, Steve Forbes, Ron Paul, tzw. bankierzy islamscy, itp. również polecają bankowość bezodsetkową.
  Uczciwy rząd powinien utrzymać się z taryf na produkty zagraniczne, z których dochód przekracza cały kapitał potrzebny na wydatki rządowe – pod warunkiem, że żaden urzędnik państwowy nie powinien zarabiać więcej, niz jego odpowiednik w sektorze prywatnym. Dla przykładu, jesli przeciętna pensja magistra w zakładzie prywatnym wynosi 2000 zł, jego kolega magister pracujący w rządzie również powinien zarabiać 2000 zł. Nie więcej!
  Do tego, jak się można łatwo domyslec, brak podatków oraz taryfy na produkty zagraniczne powodują rozwój zakładów lokalnych, tysiące miejsc pracy dla własnych obywateli, oraz konkurencyjne ceny eksportowe na własne produkty.
  Tylko z powodu własnej chciwości, rządzący terroryści nie zrezygnują z naszych podatków na drodze pokojowej!
  Życzę oświecającej literatury dzieł w/w ekspertów od Gospodarki Bezpodatkowej i Bankowości Bezodsetkowej.
  nadużycie link skomentuj
  Zdzich 13.04.2013 16:52:42 "

  Chciałbym na ten temat wymienić poglądy.
  Proszę dać, czy jest Pan zainteresowany np. w tutaj.
  Pozostaję pełen podziwu.
 • @Adam Czeczetkowicz 01:25:29
  Ależ głębokie przemyślenia, porównania do hitlerka???
  No nooooo
 • @Astra 21:48:45
  To był zdrajca do potęgi miliard entej, należy to ....... wywalić jak najszybciej z Wawelu.
 • Trzcińska to fanka Szczynukowa z Belwederu
  Dlaczego ujadaczko nie napiszesz coś interesujacego o twoim idolu? Dlaczego nie napisze,że L.Kaczyński bardzo długo nie chciał podpisać tego traktatu, że ujadaliście żeby podpisał bo ryzy podpisał to Kaczka nie ma wyjscia. Skąd wy swołocze sie bierzecie? Tak jest zle w Polsce przez takich jak ty popłuczyno polskości.
 • @Adam Czeczetkowicz 01:25:29
  a ty niby doktor ale analfabeta wyjatkowy i miernota która ujada i ujada. Żenada. Twój wpis pokazuję gdzie się da i Polacy mają ubaw.
 • @Mediator 10:34:30
  hej pomiocie stalinowskie, to ciebie należy wywalić z Polski.... niech takich jak ty szlag trafi natychmiast. Zdrajcę to teraz masz w Belwederze mendo.
 • @Alia 10:50:10
  Szczynukowa (czy to pseudonim?) z Belwederu nie znam. Nie wiem, kto to jest. Muszę sprawdzić w internecie. Dlatego nie jest możliwe, żebym mogła być fanką kogoś, o czyim istnieniu nic nie wiem.
  Nigdy nie interesowałam się polityką. Dla mnie zajmowanie się polityką, to niepodważalnie strata mego czasu.
  Mogłam sięgnąć do polityki tylko w sytuacji wyższej konieczności. Jedno jest dla mnie pewne: osoby pochodzenia żydowskiego, nie mogą w Polsce rządzić! I to nie dlatego, co coś sobie wymyśliłam, ubzdurałam, albo że przeczytałam nieprawdziwe informacje szkalujące żydów. Ale dlatego, że każda osoba pochodzenia żydowskiego, ma obowiązek przestrzegania protokołów Lucyfera, tekst ich pod tym linkiem: http://www.zbawienie.com/pms.htm
  W takiej sytuacji nie ma miejsca dla nikogo na powiedzenie: "nie interesuję się polityką", albo że: "nic mnie to nie obchodzi"!
  Mam nadzieję, że udowodniłam Pani, że nie jestem niczyją fanką! Ponadto, nic mi nie wiadomo, aby można mnie było również "KUPIĆ", czyli żebym wykonywała czyjeś w tym temacie polecenie!
  Pozdrawiam!
 • @Alia 10:50:10
  No dobrze, sprawdziłam w internecie. "Bronek Szczynukow to nie słup a ino ich rodak... Udało się go usadowić w Belwederze dzięki głupocie polactwa - lemingów i chłamu ruskim serwerom". Czyli że Szczynukow z Belwederu, to faktycznie Bronisław Komorowski, który rzekomo wg. "Alia" ma być moim idolem. Dobre żarty! Gratulacje!
 • @korwinista 01:41:30
  Zgadzam, się że kurtuazja nie jest mile widziana, być może to jest i był błąd tej polityki, tylko dziwi, że ciągle to powtarzacie, jakby Kaczyński wysłał wojska, albo opowiadział się w czasie jakiegoś konfliktu izraelskiego, jeśli tak niektóre osoby stawiają sprawę, to wyjazd do Gruzji z innymi Prezydentami jak ocenicie?
 • @Adam Czeczetkowicz 01:25:29
  Jeśli stawia Pan Kaczyńskiego na jednej linii z mordercami i katami Polaków, to gdzie ta prawda?
 • @Mediator 10:34:30
  -.- faszyzm nie przejdzie!!!
 • @Krystyna Trzcińska 11:53:09
  Dlaczego wcześniejsze Pani posty poświęcone były sprawie smoleńskiej i pytaniem o możliwość popełnienia przestępstwa na Prezydencie, a ten jest delikatnie mówią przerysowany...to jeśli zdrajca to po co to zainteresowanie. A i jeszcze jeśli Pani miła, co znaczy pochodzenie żydowskie?
 • Nie byłem sympatykiem prezydenta Kaczyńskiego...
  ...ale nie jestem też sympatykiem podszytych antysemityzmem fałszywek.
 • @Alia 10:55:37
  Jestem tak samo przeciw Tuskowi, Komorowskiemu , jak i całemu PO. Z tym, że PO jest mniej niebezpieczne, gdyż WIADOMO, że to jest WRÓG Polski.

  Niebezpieczeństwo Kaczyńskich jest grożniejsze dlatego, że stroii się w piórka polskie i zwodząc udaje polskich patriorów. I jeszcze, co najbardziej niebezpieczne, to to, że uwiarygadnia , ( w tej sytuacji podejrzanie parriotyczny) o. Tadeusz Rydzyk. Przez co kilka milionów Polaków jest zwiedziona i ogłupiona, tak jak @Alia . Przez tak otumanionych ludzi, którzy potrafią wybierać tylko, między jednym zdrajcą, a drugim Polska zginie.

  Potrzeba aby Naród zorganizował się wokół Narodowców.
 • @Mediator 12:19:00
  Narodowców tez jest masa odmian, o której Pan rzecze? Ci co chcą wyrzucić "to" z Wawelu, zabronić pochówków zdrajcom Polski czy węszycieli ukrytej opcji żydowskiej - motyw znany z przemówiem Gomułki.
 • @Rze 12:10:27
  W rzekomym przerysowaniu tego postu, nie widać żadnego mego udziału. A jeśli, to w którym miejscu. Taki jest fakt. Jeśli Polską rządzą żydzi, to zawsze będą podlegli Izraelowi, bez względu na to, kto będzie w nim rządził. Żydzi mają bezwzględny nakaz stosowania się do wymogów "Protokoły Lucyfera". Te pisma "Protokoły Lucyfera", już z samej nazwy mają charakter wiążący. Treść protokołów może działać, tylko w trwającym postępowaniu, mającym doprowadzić do wykonania ich treści. Jeśli żyd nie chce wykonywać protokołów Lucyfera, to bezwzględnie zostanie zamordowany!
  Być może dlatego Jarosław Kaczyński nie śpieszy się zbytnio do przejęcia rządów w Polsce.
  Jako że jest żydem, to musiałby się stosować do "Protokołów Lucyfera", a więc bezwzglednie musiałby działać przeciwko Polsce i przeciwko Polakom. Gdyby nie stosował się należycie do protokołów Lucyfera", bezwzględnie zostałby zamordowany.
  Nie dlatego że ja tak piszę, tylko że takie działanie wymuszają "Protokoły Lucyfera", w imię wyższego celu. Tutaj adres do linku, pod którym znajduje się treść "Protokołów Lucyfera". http://www.zbawienie.com/pms.htm
 • @Krystyna Trzcińska 12:34:04
  Pani Krystyno, to może mi też się nie podobać, jednak widzę, że to zależy od innego czynnika niż księga Lucyfera...może nawet jest to wymuszona przyjaźń polska izraelska. Rosja, okupant, rozbiorowiec, potęga geopolityczna, racjonalnie jedyne Państwo, które może jej zagrozić to Stany Zjednoczone, ale Obama woli być przyjacielem Putina to Kaczyński nie powie, że rezygnuje z dialogu, z Izraelem, wydaje mi się to jedynym powodem politycznym, te inne są tylko w domysłach.
 • @Rze 12:26:41
  Oj, długi temat. Nie lubię przegięć. Prykłady które podałeś, faktycznie do nich należą. Musiałbym zaprezentować mój model pariotyzmu. Na to nie mam obecnie czasu. Idee narodowe ( pomimo, że jest tam wiele elementów, które mnie irytują) są Polsce najbardziej przyjazne.
 • @Mediator 12:49:47
  Tak sie zastanawiam, a co z Bartoszewskim, Michnikiem Blumsztajnem...ten od faszyzmu i inni, Geremek, Mazowiecki, którzy sypatyzują z Tuskiem to jest jakaś inna opcja żydowska, która zwalcza opcję Kaczyńskich?
 • @AlexSailor 08:17:34
  To niezmiernie ciekawy temat, mówię tu o "gospodarce bezpodatkowej".
  Czy mógłby Pan podać kilka przykładów książkowych, dostępnych na polskim rynku wydawniczym.
  Chętnie zagłębię się tą tematykę, ponieważ chciałbym znaleźć odpowiedź na pytanie - w jaki sposób utrzymać np. Wojsko, jeżeli nie przez opodatkowanie obywateli w rozsądnych granicach np. 3% rocznego przychodu (dziś to ponad 60% realnie).
  Zanim będę mógł swobodnie polemizować chciałbym zasięgnąć nieco języka.
  Kilku autorów, kilka książek - wystarczy
  Za co serdecznie dziękuję.
 • @Krystyna Trzcińska 11:29:18
  tu na waszych stronach dowiedziałam się,że komorowski nie powinien uzywać tego skradzionego nazwiska na grobach wymordowanej na Litwie szlachty Komorowskich, a jego właściwym nazwiskiem jest Szczynukow po dziadku Osipie, rezunie, siepaczu sowieckim. To z waszych stron biorę te wiadomości. Ale także ludzie ze Zw.Szlachty Polskiej o tym pisali, pisali,że Komorowski bezprawnie posługuje się herbem Korczak należącym do Komorowskich. Dalej, jesli chodzi o pochodzenie żydowskie, to tu też wyczytałam,że Komorowski po dziadach jest ruskim, a po matce Żydem. To wiec o co wam chodzi? Stale pie...cie bzdety czy prawdę? Żenujące, fu. Dla mnie Lech Kaczynski był moim Prezydentem i wasze ujadanie tylko Jego postać wywyższa. Czy L.Kaczyński i Jarosław tak by zrobili? jak Tusk z Komorowskim - ustawa 1066 zezwalajaca na wejście do Polski uzbrojonych funkcjonariuszy przeciwko Polakom? No ludzie przestańcie fruwać w mamule.
 • @Rze 13:00:22
  Odpisałem. Chciałem jeszcze coś wkleić i się skasowało. Teraz już nie dam rady, bo nie mam czasu. Bardzo mi szkoda.
 • @Krystyna Trzcińska 11:29:18
  "... każda osoba pochodzenia żydowskiego, ma obowiązek przestrzegania protokołów Lucyfera..."

  Więc jednak naczytała się Pani bzdur...
 • @indris 16:30:54
  Powyższy post napisałam tylko po to, aby udowodnić, że "Protokoły Lucyfera" obowiązywały tez Lecha Kaczyńskiego jako Prezydenta rzeczypospolitej Polskiej i się do nich stosował.
  Z wypowiedzi Lecha Kaczyńskiego, jako Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wynika wprost, że każdy następny rząd w Polsce, też będzie podległy Izraelowi.
  Co znaczy, że Lech Kaczyński wiedział, że żydzi już Polaków nie dopuszczą do rządów Polską.
  A to znaczy, że faktycznie Polacy już stracili Polskę, na rzecz żydów!
  Jeśli chodzi o: "naczytała się Pani bzdur".
  To, postem tym udowodniłam, że "Protokoły Lucyfera" działają, a osoby pochodzenia żydowskiego rządzący Polską, stosują się do ich treści, na niekorzyść Polski i Polaków.
  Co wymusza obowiązek na Polakach, doprowadzenia do wymiany wszystkich osób rządzących Polską, będących pochodzenia żydowskiego, na rodowitych Polaków.
  Dotąd najzagorzalej jak tylko można broniłam żydów, przed ujadających na nich np. mężem. Według zasady: co oni są winni, że są żydami.
  Ale teraz, kiedy już wiem, co robili (Katyń) z Polakami i co robią i co chcą zrobić z Polakami w przyszłości "Protokoły Lucyfera", tzw. katastrofa Smoleńska, to nie mam żadnej wątpliwości, że nie ma dla nich miejsca, w polskim rządzie!
  Jeśli Pan uważa inaczej, tzn. że nie chce przyjąć tej prawdy, bo z jakichś powodów jest dla Pana niewygodna. Pozdrawiam!
 • @Krystyna Trzcińska 17:02:07
  Czy Pani czyta swoje posty przed wysłaniem?
  Sądzę, że raczej nie. Inaczej nie pisałaby by Pani takich prowokujących głupstw.

  Niżej tylko jeden cytat z Pani postu:
  "Co wymusza obowiązek na Polakach, doprowadzenia do wymiany wszystkich osób rządzących Polską, będących pochodzenia żydowskiego, na rodowitych Polaków".

  Proszę mi wskazać sposób usuwania Żydów z funkcji rządowych.
  Proszę mi wskazać kto jest "prawdziwym Polakiem".

  Mówią, że głupota i prowokacja pod jedną śpią kołdrą. Pasuje to do Pani postu.

  Ode mnie: kogo Polacy wybierają do władzy na poziomie samorządów?
  Kim są radni, wójtowie, burmistrzowie, prezydenci miast?
  Czy nie są to w 90% ludzie przypadkowi, bez żadnego przygotowania merytorycznego, podejmujący fatalne decyzje w sferze finansowej, obciążeni rozmaitymi nadużyciami z których bardzo rzadko są rozliczani.
  Skoro na poziomie samorządów Polacy wybierają szumowiny, to proszę się nie dziwić, że tak samo jest na poziomie parlamentu.

  W rodzinnej wsi mojego ojca /małopolskie/ wójtem w 2010 r. został listonosz. Facet robi studia zaoczne z prawa i administracji, tzn. robią je za niego. Zadłużenie gminy od 2010 r. przekroczyło już ustawowy poziom. Takich mamy "gospodarzy" w wielu samorządach.
 • Z jakiego wora wyszła Trzcińska?
  "Nasuwa się pytanie, dlaczego były prezydent Lech Kaczyński nie poinformował o tych wszystkich rewelacjach swoich własnych rodaków, których oficjalnie reprezentował."
  Zwracam wszystkim uwagę co ta pisze " były prezydent"
  I wszystko jasne, wiemy z jakiego wora wyszła.
  Radzę dobrze segregować , jak ustawa o śmieciach karze.
  Do surowców wtórnych się nie nadaje.
 • @sceptyczny 18:16:23
  Wprawdzie po napisaniu posta, faktycznie nigdy go nie czytam. Ale zacytowane przez Pana moje słowa, są prawdziwe w treści. Tak faktycznie uważam.

  Dalej w komentarzu chce Pan powiedzieć, że w Polsce nie ma ludzi, przygotowanych zawodowo do rządzenia Polską, do jej naprawy?

  Wprawdzie nie ma dużo, ale są! Twierdzę, że jest wystarczająca liczba Polaków, przygotowanych zawodowo do rządzenia Polską, czyli do przejęcia rządów/władzy.

  Obecnie jest wszystko źle, bo o to chodziło!

  Znam taki sam przykład, jakim Pan się posłużył.
  Przykładem tym jest miasto (nad rzeką), w którym co roku spędzam wakacje.
  Jak by chcieć zobaczyć najbardziej niekompetentną i nieprzygotowaną zawodowo władzę gminną, to tylko tam jechać i się dziwić, co wyprawiają. A wszystko bezkarnie!

  Bo o to chodzi! Trzeba przecież najpierw wszystko zniszczyć.
  Proszę przeczytać "Protokoły Lucyfera".
  Dopóki Pan nie przeczyta "Protokołów Lucyfera", to nigdy nie zrozumie, tego co się obecnie dzieje!
  Wszystko się dzieje odwrotnie: co źle, to dobrze. A co dobrze, to oceniane jest albo źle, albo się niszczy.

  Bo tak trzeba robić, inaczej osoby czyniące zło, byłyby karane, a tak nie jest. To znaczy, że taka jest potrzeba chwili.

  W Polsce można powiedzieć, że każda zawodowo dobra osoba, musi być niszczona. Nie ma siły, żeby tak nie było. Takie są założenia.

  Po napisaniu tak sceptycznego komentarza, czuje ze powinnam sobie też przypisać nick'a "Sceptyczna", tak jak to Pan zrobił. Pozdrawiam
 • @Astra 21:48:45
  "Fakt,że w Izraelu powiedział miłe słowa, to jest dyplomacja kochana - słyszałaś takie pojęcie??????"

  Niemców mamy bliżej, graniczymy z nimi, mamy wiele kontaktów i kontraktów a jednak po nich jechał jak po burej suce...
  - i tutaj w tym przypadku też wchodziła w grę dyplomacja?
 • @Rze 12:02:32
  "ciągle to powtarzacie, jakby Kaczyński wysłał wojska,..."

  - podtrzymał kontyngent w Iraku (zakończył go tuSSek)
  - razem z braciszkiem jarkiem powiększył kontyngent w Afganistanie (WIĘC WYSŁAŁ WOJSKO!!!)
  - .............................................................................
  - podpisał Traktat Lesbijski - czyli akt kapitulacji wobec NWO
  - ...................................................................................
  :D
 • @Skaner 18:47:35
  "co ta pisze " były prezydent"
  I wszystko jasne, wiemy z jakiego wora wyszła."

  A co nadal urzęduje?

  Chyba jesteś jednym z tych co widzieli.....
  (jedni Elvisa... drudzy leszka żoliborskiego... :D )
 • @ALIK 19:08:11
  dalej doczytaj Panie:) wojska dla Izraela nie ogólnie na misje!
 • @Krystyna Trzcińska 18:54:53
  Dobrze, że ma Pani czyste sumienie, iż nikt z rodziny nie wywodzi się z żydostwa, Lucyfer nie będzie potrzebny. A to Lucyfer kazał Kaczyńskiemu lądować - to już wszystko wiadomo. Amen.
 • @Marek Lipski 19:18:00
  Dzięki! Również pozdrawiam.
 • @ALIK 18:57:40
  Fakt, że nie ukrywał swojego zaniepokojenia i głośno wyrażał swoje obawy wobec Niemców, to chyba nie jest dowodem, że był zdrajcą??
  To jednak ci sąsiedzi z którymi mamy kontakty i kontrakty, były zaborcami i wymordowały miliony Polaków. To ma być dowód, że prowadził polityke proizraelską??
  A może to, że montował koalicję wsród byłych państw postkomuny przeciw Rosji, na wypadek zagrożenia??
  A dlaczego nienawidzili i nienawidzą nawet dzisiaj, ci którzy są proniemieccy jak obecny rząd i prorosyjscy jak obecny prezydent??
  Myślę, że był proizraelski czasami, bo wiedział, że USA chroni ich interesów i chciał mieć USA po stronie Polski.
  Był mądrym i dobrym człowiekiem, był również odważnym i dlatego został skasowany.
 • @Astra 06:39:39
  Prawo do mordowania swoich, na podstawie "Protokołów Lucyfera", jest tylko w imię wyższego celu, co ogólnie znaczyłoby, że nie we wszystkim Prezydent Lech Kaczyński działał na szkodę Polski i Polaków!
  "Złych" osób "źli" nie niszczą! "Złych" osób "źli" nie mordują!
 • @Krystyna Trzcińska 07:31:09
  //"Złych" osób "źli" nie niszczą! "Złych" osób "źli" nie mordują!//
  Nooooooo toś paniusiu pojechała po bandzie .....
  Mordując dobre imię dobrego człowieka, stawiasz siebie w roli tej dobrej, a ci co go zamordowali to są ci dobrzy????
  Podpierasz się "Protokółami Lucyfera" i udawadniasz jakieś obrzydliwe podejrzenia, w dodatku pisząc,że polityką się nie interesujesz??
  A może byś kobitko napisała po nazwisku swoich idoli, noooo znaczy tych "dobrych", to byśmy wiedzieli z kim mamy do czynienia, chociaż.......... podejrzewam, że prawdziwych inspiratorów i mocodawców tych bredni nie podasz, bo pod narodowców to dzisiaj wszelkie śmieci sie podpinają. Tutaj na NE ostatnio to wprost wysyp, aż duszno się zrobiło od tej miłości do Ojczyzny. Podjudzanie i niszczenie naprawdę porządnych ludzi, to pikuś - ważne,że p. Trzcińska, która polityką się nie interesuje , wie co zrobić dla swojej Ojczyzny - pytanie którą ojczyznę ma w sercu, bo na pewno nie polską.
 • @Astra 08:06:27
  Drodzy czytelnicy, stwierdzam, wszem i wobec, że @Astra idzie złą drogą (tak sobie żartuję, ale zdanie jest prawdziwe). Zamiast skupić się na problemie i go rozpoznać "działanie Protokołów Lucyfera'" i ich wpływ na fakt, że Polacy praktycznie już, stracili Polskę (bez walki), skupił/a się bez sensu na mojej osobie. Chce mnie poznać dogłębnie. Oświadczam, że to nie ma sensu!
  Moja osoba tutaj, nie ma w ogóle znaczenia. Gdyby było coś potrzeba powiedzieć o mnie, to bym napisała przecież!
  Rola moja na NE polega tylko na tym, że łącznie wykazauję: "wszyscy rządzący w Polsce (z małym wyjątkiem) to są żydzi, którzy wykonują "Protokoły Lucyfera" (jako dowód w niniejszym poście wykazałam, że nawet Lech Kaczyński musiał wykonywać i wykonywał zadania narzucone mu, jako żydowi przez Protokoły Lucyfera).
  Nie mam żadnego patentu na to, co robić w takiej sytuacji, kiedy już wiemy w jaką zabawę, o nasze życie obecne i przyszłe, wciągnęli nas "Polaków", "Żydzi", poza naszą wiedzą i zgodą, wykorzystując naszą gościnność, niczym nie ograniczona dla nich w Polsce!
  Teraz kiedy już Polacy wiedzą, co się obecnie dzieje najchętniej powiedziałabym: "Róbta teraz co chceta"! I w tym momencie mogłabym już w spokoju sumienia odłączyć się od tematu.
  Oświadczam, że nikt za mną nie stoi, w tym i żadna opcja polityczna, nie wykonuję niczyjego polecenia, nikt dla mnie nie płaci!
  Co spostrzegłam (fakt niepodważalny), to napisałam! Pozdrawiam!
 • @Marek Lipski 09:21:22
  Przeczytaj Pan swój wpis jeszcze raz i puknij się w głowę, bo tam o polskich dzieciach nie napisałam ani zdania.
  Masz Pan jakieś zboczenie w tym temacie i tyle.
 • @Krystyna Trzcińska 09:10:00
  Faktem niepodważalnym, to jest to,że L.Kaczyński był praktykującym katolikiem, dobrym Polakiem i najlepszym po wojnie Prezydentem.
  Ostatnim, który próbował budować jej przyszłość .Swoich żydków to proszę szukać w innym miejscu, innym towarzystwie, kto wie czy nie właśnie tak ujadającym na niego, bo wg opini "ekspertów" , żyd ma prawo okłamać każdego goja i zostanie za to nagrodzony....
 • @Astra 09:54:33
  Astra nie daje za wygrane! Chce mi jakąś złą wolę koniecznie jednak przypisać!
  Dlatego oświadczam również, że nie jestem osobą pochodzenia żydowskiego. Moje nazwisko panieńskie - to Gładkowska, a żadnych tzw przechrztów, też na pewno nie było.
  Rzekomo każdy człowiek kłamie (w jakichś sytuacjach trudnych), tak jest w Biblii nawet napisane, dlatego zapewne Astra dalej będzie mi coś próbowała przypisać! Jak nie to, to może coś innego?
 • @Krystyna Trzcińska 10:05:56
  To proszę się zastanowić, zanim się napisze stek pomówień na człowieka, który nie żyje i nie może się obronić.
  Był profesorem prawa, prezesem NIK, prezydentem Warszawy, zbudował Muzeum Powstania Warszawskiego, był wreszcie prezydentem Rzeczpospolitej i wszędzie podkreślał jak bardzo kocha Polskę, a ty to wszystko poddajesz w wątpliwość, zarzucasz mu,że był jakimś gównem, który dbał o interesy żydów, zarzucasz mu kłamstwo, ale w swoją prawdę karzesz wierzyć??
  Mając twoją mentalność odpisałabym, a co mi po twoim oświadczeniu, ja swoje wiem - i co?? ....
 • @Astra 10:53:45
  Na pytanie i co? Odpowiedziałabym wprost: - I nico! Dlatego, że bez znaczenia jest, czy ktoś mi wierzy, czy nie! Bez znaczenia jest też, czy wyjaśniłam na NE: czy ktoś za mną stoi, czy te że jestem sama, bo to jest bez znaczenia!
  Istotny z tego wszystkiego jest fakt wskazany przeze mnie: konieczności przeanalizowania: 1) że rządzą Polską żydzi, którzy ją przejęli bez żadnego wystrzału, bez żadnej zapłaty, a tylko za friko, a raczej w zamian za udzieloną im przez Polskę i Polaków - gościnność, 2) od 1945 r. ustalony został cel żydom, przejęcia rządów w Polsce dla potrzeb "Protokołów Lucyfera". Niepodważalnie bracia Kaczyńscy, ten cel przejęcia rządów w Polsce przez żydów realizowali. Przejecie rządów w Polsce było od początku w założeniu realizacji "Protokołów Lucyfera". Kaczyńscy rządzili Polską, a więc musieli wykonywać "Protokoły Lucyfera", musieli działać w celu zniszczenia Polski i Polaków, dla utrzymania raz przejętej władzy w Polsce.
  I ten film umieszczony w niniejszym poście, dokładnie udokumentował wszystko to, co moim zamiarem było udowodnić!
  Dzięki za rozmowę. Zamiast w dalszym ciagu komentować moje wypowiedzi, proszę lepiej w tym czasie przeczytać ze zrozumieniem "Protokoły Lucyfera" bo to jest bardzo ważne!
  Przekazuję linka do: pełniej treści po polsku"Protokołów Lucyfera" http://www.zbawienie.com/pms.htm Pozdrawiam!
 • @Krystyna Trzcińska 11:23:32
  O nie laluniu, to nie jest bez znaczenia, czy ktoś za tobą stoi czy nie, to ma znaczenie. Na 100% jesteś wsi-owa, pozdrowionka dla putinka. Napisz coś o wielkim narodzie rosyjskim i już będziemy w domu...
 • @Marek Lipski 15:07:19
  Ten wiersz i Bogurodzice znam lepiej od Pana.
  Ja tutaj nie tylko mieszkam, ale i żyję i nie pouczam Polaków mądrymi radami z kraju Helmutów.
 • @Astra 17:30:30
  Co z panią/panem? Pod @Astra może przecież faktycznie kryć się, zarówno mężczyzna jak i kobieta. Ja się odkryłam, w przeciwieństwie do mego adwersarza - @Astra. NIKT ZA MNĄ NIE STOI!
 • @Marek Lipski 19:45:20
  Taaa, jasne, Polska wymiera przez Kaczyńskich i PiS,bzdury pan piszesz i tyle.
  A kto jak nie PiS chciał dać po 1000 zł na każde dziecko do czasu pełnoletności i kto jak nie nordycki tusk to wyśmiał.
  Polacy wiedza,że Polska wymiera, ale od głupiego gadania tej kobity nie przestanie wymierać.
  Skąd pan wie, ilu Polaków t u t a j mieszkających nie pomaga dzieciom bardziej od pana.
  Pieprzenie o moim prezydencie, że był syjonistą i pana poparcie dla takich słów uważam za koniec dyskusji z panem na każdy, nie tylko na ten temat.
 • @Astra 20:01:39
  "Taaa, jasne, Polska wymiera przez Kaczyńskich i PiS,bzdury pan piszesz i tyle.
  A kto jak nie PiS chciał dać po 1000 zł na każde dziecko do czasu pełnoletności "

  - No taaaak........... jarek to narobił dzieci że hoooo hooooooo

  - podczas glosowania nad głupim becikowym 1000zł wypłaconym jednorazowo zaPISdziała sekta była PRZECIW !!!

  Więc po co pierdolenie o wypłacaniu takiej kwoty przez 18 lat?!
  - ano dla debili lemingów takich jak TY
 • @Astra 20:01:39
  "A kto jak nie PiS chciał dać po 1000 zł na każde dziecko do czasu pełnoletności "

  http://www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4

  http://www.youtube.com/watch?v=lGobYPGmasU
 • @ALIK 20:18:41
  Sam jesteś pierdolonym lemingiem, wsi-owym debilem, z którym nie ma sensu prowadzić żadnej rozmowy.
  Ty i koleżanka Trzcińska wiecie najlepiej, że to wszystko wina trwających 2 lata rządów PiS, nooooo i jeszcze syjonisty Kaczyńskiego.

  Nie Kwaśniewskiego, który siedział na zachlanej prezydenckiej dupie 10 lat i jego kolesia Siwca, ktory potrafił drwić z papieża, nie Balcerowicza, Bieleckiego, Rostowskiego,i innego barachła .
  Szukacie żydków, a jakos o tych zapomnieliście?
  Jesteście wsi-okami na tysiąc a nie sto %.
  Więcej debilu nie będę z wami dyskutować.
 • @All
  Straszny syf się robi na NE. Zero kultury. Niefajnie.
  pozdrawiam
 • @Gromał 06:39:19
  Szanowny Panie, Gospodarka Bezpodatkowa istniała i istnieje do dzisiaj w wielu krajach, chociazby w Liechtenstein, Księstwie Monako, i cudownych Emiratach Arabskich.
  I, obojętnie co Pan na ten temat wypisuje, polecem Gospodarkę Bezpodatkową i Bankowość Bezodsetkową w Polsce!
  (Wiem, wiem. Syjoniści zwiną się z bólu.)
 • @AlexSailor 08:17:34
  "Chciałbym na ten temat wymienić poglądy."
  Prosze bardzo wyslac email do mojej Skrzynki w NE tutaj.
 • @Astra 08:18:28
  Tu nie trzeba głębokich przsemyśleń zdrajce polski poznać po czynach.
  Czyny nie SŁOWA! MÓWIĄ O CZŁOWIEKU.
 • @Alia 10:53:13
  Niewiem czemu mnie nazywasz doktorem ale ktoś cię chyba źle poinformował a jeśli juz tak się bylwesujesz moja ortografją to wydaje mi sie że jesteś bardzo stronniczy przypisując mi Analfabetyzm :) Jestes chyba pod mocnymi lekami i masz wizje.
  Rada: Zmień dilera :) bo Konon z ciebie wychodzi...
 • @Rze 12:05:58
  Prawda jest BRUTALNA!
  Ale prawda zwycięrzy!
  Po owocach ich poznacie .
  To że zabili bo dlamnie jest na 99% pewne że był to zamach.
  Bandyci też się miedzy soba bija o łup jakim jesteśmy czyli Polska.
  Moje postrzeganie tej sytułaci jest takie niema tu dobrych.
  Dwóch złych pobiło sie kto ma gwałcić pierwszy.
  My Naród Polski JESTEŚMY jedynie Łupem. Októry toczy sie zajadła walka.
  Nic wiecej. Taka JEST PRAWDA
 • @Rze 12:07:18
  O CZYM TY PISZESZ?
 • @Ranger 03:53:23
  :)

  Do tematu, czy Pani juz powiadomiła Prokuraturę, o możliwości popełnienia przestępstwa zbrodni masowej pod namową Lucyfera i jego Protokołu?
 • @Adam Czeczetkowicz 01:27:24
  Jeśli to był zamach to kogo ma Pan mgr na myśli?
 • @Astra 21:37:39
  "nie będę z wami dyskutować"

  Mam nadzieje że dotrzymasz słowa zaPISdziały lemingu
 • @Rze 12:47:16
  Jak to kogo co to za pytanie przeciesz karzdy wie kto stoi za zamachem

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY